Güzellik uğruna

realist

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
3.073
132
63

Yılan zehiri
Kırışıklıklar üzerinde botox gibi bir etki yapan yılan zehiri enjekte edilmek yerine krem olarak kullanılıyor.

Büyükbaş hayvan plasentası
Yaşlanma etkilerini önlemek için cilde derinlemesine nem veren sığır/inek placentası krem olarak 1940’lardan beri kullanılıyor.

Botoks
Kırışıklıkları azaltmak için deri altına enjekte edilen Botulinum toxin (bo + tox = botox) isimli madde aslında dünyanın en zehirli maddelerinden biri. Deri altında çok az miktarda kullanılıyor.

Koç spermi
Özellikle ıngiltere’de popüler olarak kullanılan bu madde saçlarınızı daha parlak ve yumuşak yapıyor. Kuaföre gittiğinizde saçınıza maske olarak uygulanan koç spermlerini kafanızda yaklaşık yarım saat bekletiyorsunuz ve saçlarınız daha sağlıklık oluyor.

Kuş pisliği
Kuş dışkısında bulunan guanine isimli bir enzim cildi derinlemesine temizlerken daha da yumuşak bir görünüme kavuşturuyor. Japonyada sıkça kullanılan bu ürün losyon olarak sunuluyor.

Sülük
Vücuda yapıştırılan sülükler detoks etkisi yaparak cildinizinin görünüşünü bozan toksinleri yok ediyorlar.

Sümüklü böcek
Sivilce ve yara izlerini yok etmek için kullanılan bir kremin ana maddesi sümüklü böcek. Ayrıca sümüklü böceklerin anti-bakteriyel özellikleri de mevcut.

[kaynak mailce)

ben zaten şu botoksun bır kışıyı bıle gençleştırdıgını daha görmedım. hepsının kafası sankı 150 kılo bır kadının kafası kadar şişman, bedenlerı ıncecık oluyor. japon çizgı fılm karakterlerı gıbı koca kafa dolaşıyorlar. yazık paranıza hanımlar.

katılıyorum sana gulkurusuu.Hemen belli oluyor doğrusu.Ama ileriki yaşta yapılan botox için birşey demek istemiyorum ben doğallıktan yana olduğum halde gördüğüm zaman hoşuma gitmiyor değil.Ama asla yaptırmayacağımdan eminim.Zehiri yüzüme enjekte ettirmem asla!...

Aman Allahımm iğrençmiş, insan bunları okuduktan sonra yüzüne nemlendirici bile süresi gelmiyor :1shok:

Mailinize gelen mailler mail list oluşturmak için ve milleti kandırmak için yapılan mailler mesela bunlardan biride obama neden Türkiyeye geldi. Bu Kaynaklara inanmayın aramızda doktor varsa cevaplasın. Kaynak yanlış.

Mailinize gelen mailler mail list oluşturmak için ve milleti kandırmak için yapılan mailler mesela bunlardan biride obama neden Türkiyeye geldi. Bu Kaynaklara inanmayın aramızda doktor varsa cevaplasın. Kaynak yanlış.

Bunlar bana gelen mailler değil systmc.Mailce internet ortamında çok güzel bir site.Haberin kaynağı da vardır mutlaka da ben oradan aldığım için öyle yazma gereği duydum.
Ama tabii ki her konuda yalan haber yapılabiliyor.Nedense ben bu habere inandım.

Bunlar bana gelen mailler değil systmc.Mailce internet ortamında çok güzel bir site.Haberin kaynağı da vardır mutlaka da ben oradan aldığım için öyle yazma gereği duydum.
Ama tabii ki her konuda yalan haber yapılabiliyor.Nedense ben bu habere inandım.

Keşke internette her yazılan doğru olsa. Coco Cola vardı mesela bazı markaların israil'e yardım ettiğini söyleniyodu yada dini kullanarak bazı şeyleri söylüyolardı. Çok güzel hareketler bunlardada bir skeçte bahsetmişlerdi. Sitenin altında yazıyla yazmış bilgilerinin hiç bir şekilde garanti etmez diye. Aramızda varsa uzman kişiler doğrusunu yada doğruluğunu tehit etmesi yeterli. Bizim lisede hoca vardı parfümlerin terlerden yapıldığını sölerdi sırnaşık şey

ıyyy hepside iğrençmiş. koç spermininde saça iyi geldiğini nerden bulmuşlar:))))

Koç spermi
Özellikle İngiltere’de popüler olarak kullanılan bu madde saçlarınızı daha parlak ve yumuşak yapıyor. Kuaföre gittiğinizde saçınıza maske olarak uygulanan koç spermlerini kafanızda yaklaşık yarım saat bekletiyorsunuz ve saçlarınız daha sağlıklık oluyor.

hepsini bulduk diyelimde bunu nasıl bulacaz. ayrıca bu çok iğrenççç :roflol:

bunlar uyduruk değil canım

tamam ben uzman yada dr. değilim.ama size küçük bir örnek verebilirim.

yıllar öncesi bile yapılmış bir örnek hemde.

bizim bir tanıdığımız kadın vardı soyu felan nerden geldiğini bilmem ama annesinin yaptığı birşeyi söyleyeyim size.ama bu kadın çok yaşlıydı.
ve ölene kadar çildi pırıl pırıldı.yaptığı şeyde nedir tahmin bile edemessiniz.

yatığı şey.

fare ceninlerini saf zeytin yağında ,ceninler yağın içinde kaybolana değin günlerce beklettikten sonra ,tabii içine başka şeyde katıyor,kokusu felan güzel olsun diye.
sonrada onu yüzüne sürermiş.
yaşını söylediğinde bizler şaşırırdık.artık yaşlılıktan ,öldü ama yaptığı şeyde sır gibi onunla gitti.

hem ben tv de....................kanalında duydum bebek ceninlerinden bile güzellik kremlerinin yapıldığını,hatta hastane kürtaşlarında,saklı olarak bu işlerin yapılabilineceğini.

Birde şu açıdan bakalım mı. sengözlerimebaksanab Burda yazılanlar doğru ise demekki hiç bir şey boşuna yaratılmıyor. Ne garip demii :roflol:

kaoç spermi ayrıca avrupa kozmetik firmalarda çok kulanınam madde:kahve:,özel yüz kremler onu içiriyor,ve çok pahalıya firmalara satılıyorsengözlerimebaksanab,biz de güzelişmek adına o kremleri sürüyoruz yüzlerinekaydirigubbakcemile3

koç bulsakta saçımızı şeyttirsek..bir koçun ki yetiyormuymuş ...dökülmeyemi iyi geliyormuş kırılmalaramı...ulen kökten dökmeyelim saçı...

hem ben tv de....................kanalında duydum bebek ceninlerinden bile güzellik kremlerinin yapıldığını,hatta hastane kürtaşlarında,saklı olarak bu işlerin yapılabilineceğini.

Sevgili İrna bu dediğin şimdi olan şeyler değil.
20 yıl önce bir doğum hastanesinde,her şeyin atıldığını ama ceninler ve eşlerin bir buzdolabında muhafaza edildiğini gözlerimle görüp şok olmuştum.Orada görevli olan birisi(ne kadar yetkilidir bilemem) onların kullanıldığını söylemişti.
Ayrıca benim dişeti rahatsızlığım vardı,ve doktorum o zamanlar ismini vermeyeceğim bir hastanede yeni doğan bebeğin göbek kordonundan sdamak yaptıklarını söylemişti.O zamanlar cesaret edip gidemnedim 4 tane dişimi genç yaşta kaybetmek zorunda kaldım.Bir nevi kök hücre tedavisi gibi birşey.

X