gùzellik sırlarimizz :)

cilekliturtam11

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
166
4
34
ben baslatiyorum haydi hep beraber dewam ettirelm. her konuda olabilir.

#kuru saclar icin : dustan sonra sacinizi havluyla sarin.5dk sonra acin . islak sac uclarina 2-3 damla bebek yagi su run.saci 2ye ayirip örun.yastiginiza havlu ortun.iyi gecelerrr... (sabah orguleri acin..ben hep gece yikar bunu yaparm.)
#kalin ve yagli bacaklariniz varsa: ben diyet yaparken yaklask 1ay da ebru sallinin bacak hareketlerini yaptm. ama sadece bacak hareketleri. sabah ebru salli videosu cikiodu ya. orda hergun yan yatarak yaptigi daire , acip kapama , tekme gibi hareketlrri vardi.bn de bu hareketleri ezbere hergun sadece 10 dk yapiyodum dizi film izlerken falan . tatilde yaptm.okula gidince arkdaslarm bile fark etti. ayrica diyetle kazaklarmda pek bi degisim
olmadi ama kucuk gelp bacagmdan kalcamdan gecmeyen pantolonlarimi vermek icin kaldrmstk. pantolonlarm o
olmaya basladi. diger pantolonlarm da buyuk gelio smdi..terziye gitcek 7-8 tanesi :) ) ama hala inceck deilim kilo vermem lazm okullar basladi sporuda braktm. yarin diyete tkrar basliom

#dis fircaladktan sonra fircanizi yikayn biraz da dudaklarinizi hafiften fircayla surtun. daha dolgun oluyo

#cig patatesi rendeleyin .yatn ve yuzunuze patatesleri dagitin. suyu akiyo ve patatsler birAz dusuyo .o yuzden havlu serin :)
30dk kadar sonra yikayn. bn sadece bi kere yaptm ama yuzumde pudra surmus gibi bi porselenlik olstu. artk yapmiom usengcligimden :)

simdilik bu kadar.siz de dewam ettrdikce daha yazarimm.. aklmda coook sey var daha... eger sorununu z varsa sorun. sorununuza gore de balar yazablirm. demenmistir

Kızlar buraya kaçtır yazıyorum yorumu kabul etmiyor bilgisayar hata verdi. Ama inat ettim yazacam bu yorumu......
*Pilatesi bende 2 yıl kadar yaptım vücudu gerçekte çok şekillendiriyor ki benim vücudum acayip orantısızdır Şu aralar derslerim yoğunlaştığı için kendime hi bakamadım heryerim benden bağımsız olarak şekilsizleşti ama artık ipleri elime almaya karar verdim.
*Bu dudakları fırçalamayı ve patatesi bende çok yapıyorum. İşe yarıyor.
Şu sıralar çok yapamasamda patatesi şiddetle tavsite ederim. Hatta cildimin en güzel olduğu aralar bu maskeyi en çok yaptığım zamanlardı diyebilirm. Eğer patatesi rendeledikten sonra suyunu sıkarsanız beyazlık sıkmazsanız bronzluk veriyor gibi geldi bana ben hep sıkardım.
*Yüzüm için çok şey yaparım şu an cildim acayip bozuk ama yinede eksik etmediğim maskelerden biri hatta şuan yüzümde olan maske Yoğurt+liimon+türk kahvesi yada yğutr+ limon veya kahve limon yapabilirsiniz nasıl isterseniz evde varsa ben bazen maden suyu ve kil de katıyorum.
yalnız maden suyu ve limon olan maskeyi 15 dakikadan fazla cildinizde tutmamaya dikkat edin. Cildinizi fazla yormuş olursunuz. yoğurt çok önemli bir nem kaynağınır maskeyi yapınca farkedeceksiniz.
*Birde makyajımı temizkedikten sonra ek olarak birşey kullanmaya korksamda cildimdeki sivilce yaralarına iyi gelir umuduyla sarı kantaron yağı sürüyorum bana biraz yatıştırıyor gibi geliyor.
*SAçlarım için badem yağı kullanıyorum. Öncede badem yağına gelene kadar kullanmadığım kalmamıştı işede yaramamışlardı. Baden yağını çok düzensiz kullanmama rağmen arkadaşlarım bir ara bana sırf saçsın demişti hayatında en mutlu olduğum anlardan biriydi
* Hatta bir ikincisinide yazayım. Benim göğüslerim yok. Kullanmadığım şey kalmamıştır. Hatta bu uğurda acillik bile oldum( bir karışım içiyordum dozunu fazla kaçırmışım)
Sadece bir ara ablam bana sütyen yokken sen sütyen mi taktın demişti. O an çok mutlu olmuştum. O ara ne yaptığımı net hatırlamıyorum ama burada maden suyunu okumuştum hergün onu içiyordum birde tatildi spor yapıyordum göğüs kaslarını çalıştırma ağırlıklı. Bence deneyin zarar gelmez :d
*Kirpiklerim içinde badem yağını kullanıyorum makyajımı temizlerken :d

Ayni fikirde olmamiza sevindim.demek ki bu yontemler maskeler ise yariyor.
Bu arada bende diyet ve spora basliyacagim.sinavlar yeni bitti. Bu aralar da gliserin deniyoru sacimda. O kadar olumlu yorum var ama bn pek etkisini goremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…