Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay delirme beybi, delirmeeee... Hemen bir kart kap kendine, puan kazanır kullanırsın. Ha, istersen benimkini APS yapayım 400 liralık alışveriş yap
kart nasıl kapayım hemen?yarın son günü değil mi?kart var ben de ama fii tarihinden kalma.o da aktif değil

Ya benimde yok. Birde surekli Tel soruyorlar alisveris yapinca ? Normal mi bu? Yok diyince siradan baskasindan istiyorlar,bende indirimden faydalaniyorum Ama cidden türk Hattim yok
E neden bir kart almıyorsunuz kızlar ya? Bir sürü avantajı var kartın. İzmir'deysen alışveriş yaptığında kendi kartımı vereyim tepe tepe kullan

Nisa sen bilirsin dedi. Topu bana attı, ben de günlerdir top sektiriyorum Ay öyle dememiş miydi yoksa, dur mesajlara bakayım
sen de sivilce sorunu mu var?svr serum alıyorsun ya hep.bana da serum lazım ama ben yaşlanma karşıtı istiyorum.clinique smart var fakat çok pahalanmış o da

kart nasıl kapayım hemen?yarın son günü değil mi?kart var ben de ama fii tarihinden kalma.o da aktif değil
İstediğin zaman kartı alırsın. Arkadaşıma geçen hafta kart çıkarttık mesela. 4 liraydı sanırım. İnternet sitesine ya da mobil uygulamaya girip kartını aktifleştiriyorsun, çok kolay o

sen de sivilce sorunu mu var?svr serum alıyorsun ya hep.bana da serum lazım ama ben yaşlanma karşıtı istiyorum.clinique smart var fakat çok pahalanmış o da
Hubislab bulunsa botol ampul u kacirma derim. Gerci Türkiyede (Istanbul da) bayiileri var galiba. Sitelerinde bilgi var.

Sivilce yok kuzum, cildim çok yağlıydı ama şu an misler gibi oldu. Bir de güneş lekelerim var. Makyaj yapmadığım için kötü duruyordu. Renk eşitsizliği, gözenek sıkıntısı da var. 5 Haziran'da başladım SVR kullanmaya, şimdi cildim canlı, tonu eşit, lekeler daha az görünüyor. E yaşlanma karşıtı da çözümler sunuyor, Nisa hocam öyle dedi. Bayıldım valla ben. 1 ayda bile bayağı fark etti.

Aman yarebbim..sen tam cilginsin ozaman. En olmasi gereken yok
ee param varken boynerden alırdım clinique estee lauder falan.fakir zamanlarımda da gratisten aorta halli zamanlarımda da yves rocher de.yolum pek düşmüyordu watsons a.the purestleri codmed leri buradan duydum geçen ay

Baslamak icin sabirsizlaniyorum..Eve dönünce baslayacagim

senin ki normal de ben gibi her hafta avm ye giden kadına normal değil.gratis kartım var ama bak.twist var ipekyol var mudo var boyner var zen bile var ama watsons yohhhh
Gratis'ten de Juvenule miydi neydi, onu alıyorum genelde. Gratis kartın da indirimleri şahane oluyor.

orda japon markası var :hada labo tokyo.onun 2 ürününü almıştım bayılmıştım ama bittiler
Eskiden Gratis'te işe yarar markalar yoktu ya da ben görmezdim. Yıllardır uğramamıştım Gratis'e. Jevenile alayım dedim, baktım bir tek orada var Sen kullandın mı hiç onu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…