Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende yagli cilde sahibim.
Denemicem yeni seyler diyip duramiyorum netden mi siparis ettim ?

Bende yagli cilde sahibim.
Denemicem yeni seyler diyip duramiyorum netden mi siparis ettim ?
Ay yağlı cildin varsa bunu al n'oluuuur al bunu Şu an indirimde, 10 gün önce arkadaşıma aldık 160 TL idi. Mağazalarında da var. Sık sık bitiyor mağazada. Ben internetten almıştım ama mağaza fiyatı da budur.

Burda tek watson var yagmalanmis gibi Bos raflar resmen. Gormedim günes kremini. Fiyati uygun baya

Güzel bir BB krem var bende. Fondöten ya da pudra hiç kullanmıyorum. Acil kurtarılmam gereken bir durumum varsa bu hayat kurtarıcı gibi bir şey... Yağlı ciltle için ve güneş koruması da çok iyi.

Burda tek watson var yagmalanmis gibi Bos raflar resmen. Gormedim günes kremini. Fiyati uygun baya
Online satışta şu an kampanya yapmışlar yine ya. 400 TL alışverişe 300 TL puan yüklüyorlar. Bu Watsons benim ocağıma incir ağacı diker yakında İşte size kampanya detayları bacılarım:

evet güzel marka

nisa ya soracaksın onu.ben yarı bilinçli yarı bilinçsiz alışveriş yapanlardanım.

ben de watsons kartı bile yok.olsa neler alacaktım neler.kader utansınn.mağazada hep birilerinin kartını kullanırım bunca yıldır
Ya benimde yok. Birde surekli Tel soruyorlar alisveris yapinca ? Normal mi bu? Yok diyince siradan baskasindan istiyorlar,bende indirimden faydalaniyorum Ama cidden türk Hattim yok

ben de watsons kartı bile yok.olsa neler alacaktım neler.kader utansınn.mağazada hep birilerinin kartını kullanırım bunca yıldır
Ay delirme beybi, delirmeeee... Hemen bir kart kap kendine, puan kazanır kullanırsın. Ha, istersen benimkini APS yapayım 400 liralık alışveriş yap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…