Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oh oh, yine alışverişler yapılmış; tatliş tatliş fotoğraflar atılmış.
Ben de kaşlarım için kaş kalemine devam mı etsem, kaş rimeli mi alsam diye düşünüyorum şu ara. Kaş rimeli kullanan var mı hanımlar? Şu an NOTE kaş kalemi kullanıyorum arada.

Kizlar ben makyaj yapmiyorum cunku beceremiyorum. Ama soyle tarz a cok ozeniyorum

Ruj kismi haric.
Link de atmis ne kullanmis diye. Fakat makyaj Virginiyim resmen

bu sitede öyle bir durum var kişi öyle yazınca cevap verdiğinde polemik sayılıyor o yüzden banlanmaya değer gördüklerime cevap veriyorum yoksa he tamam sen haklısın deyip geçiyorum

Kizlar ben makyaj yapmiyorum cunku beceremiyorum. Ama soyle tarz a cok ozeniyorum

Ruj kismi haric.
Link de atmis ne kullanmis diye. Fakat makyaj Virginiyim resmen
Ben de makyaj yapma özürlüyüm bacım. Son bir aydır göz altlarım için bulduğum o muhteşem kapatıcı dışında hiçbir şey kullanamıyorum. Zaten gün içinde gözlerim çok kaşınıyor, rimel falan durmaz bende. Üniversitedeyken rimelsiz dışarı çıkmazdım. Ay ne süslüydüüüüüm, anlatamam. Bir de Güzel Sanatlar okuyunca iyice çılgın ve bakımlı oluyorsun. Şimdi kalmadı onlar... Gözümü yakmayan bir rimel bulsam yine kullanırım ama yaş ilerledikçe hassaslaştım iyice.

Zaten fondötenler, pudralar falan benlik değil. Güneş kremi sürüp çıkıyorum. Diğer türlü cildim nefes almıyormuş gibi geliyor. Şu videodaki gibi makyajlı hatunlara da bayılıyorum, o ayrı konu.

bu sitede öyle bir durum var kişi öyle yazınca cevap verdiğinde polemik sayılıyor o yüzden banlanmaya değer gördüklerime cevap veriyorum yoksa he tamam sen haklısın deyip geçiyorum
Moderatöre de cevap yazdım, sessiz mi kalmalıyım, bu hiç bana göre değil dedim. Ayrıca yazdıklarım içinde bir tane kötü söz, hakaret vs varsa söyleyin ben de bileyim dedim. Muhtemelen bu cevap için de banlanırım. Susamıyorum anacığım, haksızlık varsa susamıyorum.

yok buna banlanmazsın canım ,sıkma canını

bende birtek özel günlerde fondoten ve kontür+allık kullanıyorum

günlük sadece rimel ve göz kalemi o kadar

eğer sivilcem çıkarsa göz altı kapatıcımla minik bir pıt bırakıyorum üstüne o kadar

düğünümde bile yüzümde sadece pudra allık rimel göz kalemi ve dudak parlatıcısı vardı düğünümde fondoten bile sürmemiştim

eğer resim çektireceksem veya misafirlik durumum olacaksa da eğer ihtiyaç duyarsam bb krem tarzı daha doğrusu renklş bakım yapan krem kullanıyorum ama kullanmıyorum denecek kadar az miktarda yüzüme toplam sürdüğüm 1 nohut tanesi kadardır

yalnız benim ince uzun düz
hiçbir rimelin daha kıvrık yapabildiğini görmedim ama bunlar hacim yapıyor ince olmasına rağmen birbirine de yapıştırmıyor tek tek ayırıyor

yalnız benim ince uzun düz
hiçbir rimelin daha kıvrık yapabildiğini görmedim ama bunlar hacim yapıyor ince olmasına rağmen birbirine de yapıştırmıyor tek tek ayırıyor
Hacim versin, birbirine yapıştırmasın yeter. Ben rimel sürünce kıvrılıyor kuzum. Bir ara kirpik maşası kullanıyordum hep. Hemen kıvırıyor o bilirsin. Fakat zararlı olduğunu öğrenince attım, bir daha almadım. Etkisi çok iyiydi ama kirpikleri kırarak döküyormuş

Ay Watsons yine kampanya yapmış. İçim gidiyor resmen... N nscckts şimdi şu iki ürünü kadrajıma aldım (nemlendirici kış için). Bu markayı beğeniyor musun?

Ay ay ay... Az önce ne geldi bak. Yine de stoklarda eksiklerim var.

Eklentiler

• IMG_20220720_163036.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 36
Ay günes kremi nerden merak ettim. Oda mi yeni ?
O güneş kremi, benim için yaratılmış tek güneş kremi olmaya aday o benim aşkım Yeni gelmedi de dekor amaçlı kullandım ki alınmasın
Şu krem canım o:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…