Bölgesel İncelme güzellik merkezinde bölgesele zayıflamaya giden var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

zeppp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
7
0
Merhaba, bölgesel zayıflamaya başlayacağım ani bir karar oldu tam içime sinmedi. Eğer anlatıldığı gibiyse pek bir problemi yok ama gidenlerin yorumları da benim için çok önemli. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ay sen bizim Zepp değilsin dimi.:uhm: Yok yok, senin bir "p" fazla.yasakkelime

Bende, " e tabi veremedi doğum kilolarını zayıflamaya karar verdi" diye düşünmüştüm.

yok o değilim ben selülitlerinden kurtulup sıkılaşmak istiyorum.
Ani bir kararla başlamaya karar verdim kayıt oldum hatta pazartesi başlıcam ama içim içimi yiyor acaba bir zararı var mı? hiçbirşey enjekte edilmicek sadece kasların hareket ettirildiği bir mekanizma var ve zararı yok dediler ama hala güvenemiyorum.

bölgesel zayıflamaya bende bir güzellik merkezine kayıt yaptrdım.. 2 hafta devam ettim.. enfraruj denilen bişi war, pasif jimnastik olarak geçiyo.. haftada 1 kg verdim ama daha çok sıkılaşma sağlanıyomuş kilo olarak azalma gözlenmeyebilinirmiş.. diyet takviye yapıyorsunuz zaten. bu hafta ara vermek zorundayım.. bilgi paylaşımında bulunalım.. sevgiler...

slm
ben de bölgesel zayıflama düşünüyorum ama cesaret edemiyorum
fiyatlarıyla ilgili bilginiz var mı acaba

ben de düşünüyorum bugun baya bi arastırdım.Birçok yöntem var,Karboksiterapiden frekans dalga yontemıne kadar.Basen bölgelerım benim fazlalığımda.Bu aksam gıdıp bir yerle görüşeceğim.Bilgisi ve bu deneyimi olan arkadaşlar varsa ,bizi de bilgilendirirseler sevinirim...

arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasın ama ben bi ara gitmiştim çok kötü bişidi. eğer aynı şeyden bahsediyosak böyle bir jel sürüp kaslı noktalara elektrod gibi bişiler bağlayıp akım veriyolar yattığın yerden kaslar kasılıp güya spor yapmış gibi oluyosun değişik frekanslarda kaslar kasılıyor ama korkunç bir his farklı harekete geçerken elektrik çarpması gibi birşey hissediyorsun. ayrıca da hiçbir etkisini görmedim ben. zaten o sürdükleri jel ve yapıştırdıkları elektrod mudur nedir o şeyler allerji yaptı. hiç tavsiye etmem. orda yatıp bekleyeceğinize 30 dk yürüyün çok daha etkili bence.

kızlar bende ilk dogumdan sonra yanı bır yıl sonra oyle verdım kılolarımı kesınlıkle tavsıye ederım 114 santımdı kalcalarım bır bucuk ayda 90 cm dustum ama ben soyle gıttım haftada 2 gun sabah ve aksam ah sımdıde keske vaktım olsada gıtsem bıara cıhazı bıle eve satın almayı dusundum fıyatı 2 mılyardı ımkanı olan gıtsın derım....

bende birşeyler denemeyi düşünüyorum ama karboksiterapi olabilir gerçekten faydalı dediler yaptıran varmı birde izmirde güzellik merkezine giden varmı acaba?

benim arkadaşım bursada tuna caddesinde ultrasound incelme cihazı Narl517+ Power plate le 15 seans da göbek bölgesinden 13 cm inceldi. bu cihaz ses dalgalarıyla yağ hücrelerini parçalıyormuş. çok yeni bir teknolojiymiş.

walla bende gidiyorum tatlım o pasif jimnastik dedikleri makineye bağlıyolar 45 dakika yatarken sıkılıyorum 2 haftada 3 cm inceldim onun yerine beline streç film sar yürü geçen sene öyle yaparak 2 haftada 7 cm incelmiştim her akşam beline veya sorunlu olan bölgene sar ve yarım saat yürü bence daha etkili hem paranda cebine kalmış olur.

Ben nisantasi sculpture'a gidiyorum endermolap lpgye 5 seansta 4cm karin 3 cm kalca 2sercmde bacaklarda incelme oldu daha 5 seansim var bakalim daha kac cm incelme olucak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…