güzellik başa bela mı diosunuz yoksa zeki olmak mı ????

angelgozde

bırak kalbim alev alsın .
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
10.242
0
opuyorumnanaktangüzel olmak mı zeki olmak mı ?????

tercihh sizinnnn yorumlarınızı bekliorum

zekalı olmak bence güzellik bazı zamanlar başa bela oluyor ama zekalı olmak ne bazı zamanlar nede herzaman bela olmaz insanın başına

güzel olmak tabiki de
gerçi aşırı zekiler de diğer insanlar tarafından kıskanılmaya maruz kalıyorlar
ama tercihim güzellikten yana

guzellik gercek anlamda bela... sokaklar malum sapik kayniyor soyle bi guzel hatun bulalim falan diye dolasiyorlar...

zeka nasil bela olabilir ki? sadece baska birinin hirs yapmasina neden olabilir. ha bide asiri derecede kiskancliklar olabilir bu da zeki olana zarar verebilir... ama yine de guzellik agir basiyor..

amaniiiin ikisinden de olsun da basima bela olsun kabul:lepi:

Her ikisi de değil...
Şükürler olsun ki hem çok güzelim hem de zeka fışkırıyor her yerimden..
Hiç bir zararını görmedim,aksine hep nimetlerimden yararlandım..:teytey:

Her ikisi de değil...

heçççç

ama yinede bana sorarsanız güzellik başa bela derim...ben kendimi ahım şahım güzel buluyor değilim ama çevrem tarafından güzel bulunuyorum,sokaktaki o ayı cinsleri gerçekten sinir bozucu oluyor bu konuda....başını belaya sokarlar işte insanın....

zeki olmak başa bela olmaz aksine beladan korur kanımca,kullanmasını bileneyerimseniben

Her ikisi de değil...

gencim güzelim üzerim diosun yani lalecim öle mi opuyorumnanaktan

bence zeki olmak en başta güzel olup aptal olduktan sonra bir işe yaramaz o güzellik

sadece birini secme hakkı veriliyorsa zekayı secmek en mantıklısı.çünkü zeka her alanda işe yarar.
fakat güzellğin işe yaradığı yerler çok daha az,ayrıca güzelliğin hayatı zorlaştırdığı da oluyor.(karalamaya calışanlar vs)
ama zeka daima hayatı kolaylaştrır.
ayrıca zeki kadın kendini güzelleştirmeyi de bilir.

Seçim yapmak zor sempatiksalakcinni

Ama güzelliğimden önce zekama güvenirim...:lepi: zemuszemus

Güzel olmasaydım belki az mutlu olabilirdim.
Ama zeki olmasaydım, aradaki farkı bile anlamaktan aciz olabilir, çirkinliğimle mutlu olabilirdim...

Yani, sonuç::1ninca:

İkisi de
sempatiksalakcinni sositososito :lepi:

aprilim bnm be heheyetttttt kim tutar seniiii tencerem var tavammm havam var diosun heee =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…