Güzelliğinizle ilgili sorularınız

gülsuyu toniği yazmışsınız önceki konularda
ben sizin yazıyı okumadan önce duydum ve 1haftadır uyguluyorum .
ama yüzümü sivilce bastı kii
benim yüzümde ergenliğimde bile sivilce çıkmazdı.yan etkimi yaptı die bıraktım kullanmayı
sivilcelerim geçti .
peki ben gülsuyu yerine ne kullanmalıyım sizce??
bide siyah noktalarım için ne yapabilirim kuru bi cildim var.

merhabalar, benim 2 senedir kaşlarım hiç uzamıyor, ne yaptıysam kar etmedi her türlü yöntemi kullandım olmadı. şimdi tek çarem aktarlarda satılan kaş ve kirpik bakım yağları, onların da nasıl bir etki yapacağını bilemiyorum, yani ne kadar bi sürede etki eder, tamamen kalınlaşır? Allah rızası için sizden yardım bekliyorum (

canım ben günde bir saat sarmısak sürüp yıkayarak kaşlarımı gürleştirdim ayrıca hint ve badem yağları da çok iyi geliyor

26 yaşındayım yağlı bir cildim var hala akne izlerim var ve alnımda m,mik kırışıklıkları oluşuyor günlük cilt bakımım nasıl olmalı?hangi ürünleri kullanmalıyım?

arkadaslar cıldım karmaydı maya maskesı yaptım ve uc gundur kecı sutlu sab u nu kullanıyorum yuzum acayıp kurudu yanaklarım putur putur ve sızlama var ne olur bıtkısel bısey yada onerı verın bana sımdden tesekkurler

cildimi sıkılaştırmak ve canlandırmak için bir krem tavsiyesi alabilir miyim?
26 yaşındayım ve cildim sıkılığını kaybetmeye başladı.c vitaminli krem kullanmak istiyorum artık.
önerebileceğiniz bir marka varmı?

yeni tayinim çıktı geldim izmirde lazer epilasyon yaptırıyordum cilt bakımı hemşire arkadaşlar bir kaç yer öenerdi tavsiye edebileceğiniz yer varmı ilgilenirseniz sevinirim tek bayan olması lazım gitceğim yerin

tıp fak hemşireyim bir kaç arkadaşım inci lazer ve estetik diye bir yer önerdi gitmedim daha snırım çalışanlarda sağlıkçıymış kışı geçirmeden cilt bakımını yaptırmalıyım bide lazerimi birde tek bayanlara çalışan yer orası imiş giden varmı çok memnun olurum şimdiden teşekkürler:26:

çok güzelmiş

cildim kuruya dönük hassas. çok ince bir deri tabakam var (vaktiyle gittiğim bir dermatoloğun tabiriyle "zar gibi" bi derim var) ve gözler, alın, ağız bölgesinde mimik kırışıklıklarım mutlu mesut bana el sallamaya başladı. 29 yaşındayım. kırışıklık ve sarkma karşıtı krem maske serum vb bilimum bakım ürünü tavsiyesi istiyorum. (mümkünse marka-ürün adı belirtilerek, uygun değilse özel mesaj yoluyla)
lütfen
lütfen
lütfeenn :116:

Son düzenleme:
Kimse yok herhalde burda cevaplayan artik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Göz altı morlukları için at kestanesi. Kremi bide çay ağacı kremini öneriyorlar kullanan varmı :13:

Burun kenarlarında soyulmalara ne yapılabilir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…