Güzelliğinizle ilgili sorularınız

cnm çok gzl bir noktaya değinmişsin
benim fikrim kesinlikle kirli hava ve bilinçsiz kozmetik kullanımı
şöyle bir örnek vereyim istanbulda yaşıyorum ama okul için izmite taşınmak zorunda kaldım ve 6 ay sonra yüzüm sivilce doldu
istanbulun havası da çok temiz değil ama izmit malum sanayi bölgesi
yapmamız gereken cildimizi iyice temizlemek ki en önemlisi bu ve kesinlikle çok agır nemlendiriciler kullanmamak özellikle yaglı ve karma ciltler..
a.s.

gizzemcim bir sorum olucaktı bacaklarım epilasyon lekekeri ile dolu bunlar yok etmek için önerebileceğiniz bir krem var mı?teşekkürler

merhaba benimde bir sorum olacaktı... bir firmanın yüz yıkama jeli toniği nemlendiricisi ve kil maskesini set halinde kullanıyorum. üstelik güneş koruyucusda kullanıyorum..bunlardan birini eksiltsem bana ne zararı olur..

tonik bana gereksizmiş gibi geliyor yada maske haftada bir kesin herkez için gereklimidir. cildimde herangi bir sorunum yokken bu beş ürünü hep kullanmalımıyım.

cnm cilt tipin nedir?ve cildinde problemin var mı varsa nelerdir?bunlara cvp verirsen sana elemeni önerebileceğim ürünü söyleyeyim cnma.s.

cnm cilt tipin nedir?ve cildinde problemin var mı varsa nelerdir?bunlara cvp verirsen sana elemeni önerebileceğim ürünü söyleyeyim cnma.s.

cilt tipim yağlıya yakın. güneş kremini lekelenmem olduğundan dolayı kullanıyorum. cildimde hiçbir sorunum yok.. ama regly dönemlerimde sivilce çıkar bu ürünleri kullandığım dönemde sivilcem hiç çıkmıyor. birde batık kıllar oluşuyor bunun sebebi ürünler olabilirmi? teşekkürler.

cnm cildin yaglıysa haftada 2 kez kil maskesi iyi gelir ama illa bir markadan almak zorunda değilsin
aktarlarda satılan kil maskeleri de aynı işi görüyor maksat yagın emilmesi yani bunu bırakarak daha uygununu alabilirsin
tonigin cnm makyaj kalıntılarını temizlemek dışında ekstra bir yararı olmuyor.çok özellikli tonikler de var piyasada ama genelde niteliksiz karışımlar oluyor ve gözenekleri de malesef vadettiği gibi küçültmüyor.toniğinin yerine de gazı kaçmış maden suyuna biraz limon sıkarak kullanabilirsin,bu da makyaj kalıntılarını arındırır ve yaglı cilde iyi gelir
bunun dışında cildin yaglıysa gündüz nemlendirici sürmeden güneş kremi sür.akşam nemlendiricini kullanabilirsin.çünkü nemlendirici üzerine güneş krmei yazın yaglı cilde çok agır gelir.sadece akşam nemlendirici sürmen yeterli.a.s.

Merhabalar göz altı morlukları için ne kullanabilirim tavsiyeniz var mı?

genetik göz altı morluklarını malesef hiçbir şey yok edemiyor
eger yorgunluktansa uyku,yeterli sıvı alımı,soguk kompres iyi gelir,kuruluktansa göz altı nemlendiricisi
ama genetik göz altı morluklarını geçirdiğini söyleyen ürünler malesef boş ürünler yine de göz altı morluklarıyla ilgili bir başlıgımız var göz atıverin derim

lazer epilasyon değil cnm makineler

fito adlı bir ilacın(krem şeklinde bir ilaç) batıklardan kalan lekelerden ve izlerden kurtulmak için kullanıldıgını duymuştum cnm.şimdi bir baktım gerçekten bu amaçla kullananlar var.ama şahsen denemedim bilemiycem.istersen bir dene.bununla birlikte banyoda kese yapıp çıkınca bacaklarına bebe yagı sürmeni tavsiye ederim batıkları azaltıyor

eger kullandıgın ürünler cildine iyi geldiyse ve sivilcelerin artık çıkmıyorsa ürün değiştirmemeni tavsiye ederim.normal cilt rutinini uygulayıp akşam ve yatarken neostrata pigment jel sürüp gündüz de dışarı çıkarken güneş koruyucu kullanırsan cnm lekelerin açılacaktır.bu pigment jeli şahsen kullanmadım ama içeriğindeki maddeleri tanıyorum ve lekeler için çok iyiler cnm a.s.

Güneşten sonra değil normalde çıkıyor sivilce,elimi bile sürmesem orada leke kalıyor,son olarak hassas ciltler için hangi güneş kremini tavsiye edersiniz ve kaç faktörlü,birde güneş kremi sivilce yaparmı?şimdiden çok çok çok teşekkür ederim:)

cnm ben güneş kremi fiyatının uygun olması ve güzel koruması bakımında sebamed öneriyorum ayrıca la roche posay de akneli ciltler için çıkardı bir güneş kremi o da olabilir.sebamedin de spray şeklinde olanını al kremini alma o agır gelir.30 faktör yeterli.çok güneşte kalırsan gün içinde tekrarla.cilt tipine uygun güneş ürünü kullanırsan sivilce çıkmaz ayrıca çıksa bile yararı inan zararından çok.ilerde bir sürü leken olmasın dite kullanmalısın cnm

sivilcelere gelince mutlaka cildini temizle.güzel bir temizleyici edin .imex temizleyici alabilirsin.gün içinde fondöten pudra mümkün oldugunca sürme.ayrıca doktorun verdiği isotrexin ve benzamisini kullanmaya devam etmeni öneririm.benzamisin ciltteki bakterileri öldürür,gözenekleri açar,isotrexin cilt dokunu düzgünleştirir.ama bir kaç hafta değil en az birkaç ay kullan öyle faydasını görürsün.cilt altındaki kapalı yag topçukları bu ilaçlar sayesinde yüzeye çıkar ve sen sivilcelerin fazlalaşmış sanırsın.ama aslında öyle değildir.alttan zamanla yeni doku gelecek.o yüzden ilaçlara devam et ki cilt temizlensin cnm.bu tedaviyle inatçı olmadıgı sürece sivilceler geçer azalıra.s.

slm arkadaşım benim göz çevremde yaklaşık bir aydır lekeler oluşto havalatın ısınmasıyla beraber ama çok bariz aynısından bide alnımda çıktı sanırım güneş lekesi yine bu sitede okumuştum elma sirkesinin iyi geldiğini bir haftadır elma sirkesi kullanıyorum ama bi değişiklik olmadı çok rahatsız edici lütfen yardımcı olun bildiğiniz bi krem falan varmı ayrıca güneş koruyucu kullanmıyorum her ikisini kullana bileceyim bi isim verirseniz sevinirim cildim orta yağlı ve hassas bu ara bide sivilcelenmeye başladı sanırım stresten çok yüzüme takmış durumdayım yaş 29 şimdiden teşekkürler

cnm ben genelde sbamed öneriyorum ama la roche posay de çok gzl bu ikisinden birini kullanabilirsin,ikisinin de yaglı ciltlere uygun olan formulasyonlarını almanı öneririm ki agır gelmesin
bunun dışında lekelere neostrata hiperpigmentasyon jeli alıp sürebilirsin ama pigmen jel değil hiperpigmentasyon jel olandan almanı öneririm güneş lekesi için

cnm sana yukarda cvp yazmıştım işte burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…