Güzelliğinizle ilgili sorularınız

cnm kullandıgın ürünler iyi gelmiyor veya hafif kaçıyor olabilir hangi ürünleri kullanıyorsun cnm?yerimseniben

Merhabalr cildim çok hassas biraz günşte durayım kızamık geçirmiş gibi halkahalka suratım kızarıyor,ve sivilce çıkıyor surtaımda ama iltihap gibi değil kırmızı şişkinlik gibi ucu pek olmuyor sonra kendiliğinden geçiyor ve iz kalıyor,cilt dr.gittim.benzamycn birse ısotrexın verdi,ama ısotrexın işe yaramadı benzamycınde bütün sivilce çıkacak yerleri topluyor büyük çıkartıyor..off ne denediysem olmadı ne yapmamlazım biraz uzun oldu ama yardım edin lekeler için şimdi yoğur+limon maskesi yaptım işe yararmı bilmiyorum

merhabalar benim sorunum, dudak kenarlarım yani üst dudağımla alt dudağımın birleştiği kısımlar leke gibi siyah, halbuki herzaman yemeklerden sonra muhakkak ağzımı yıkarım hani bu sebep olabilir diyenler oldu çünki. birde bu kısımdan alta kaln kısım yani çene kısmım tenimden daha koyu bunun için ne yapılabilir. teşekkürler

cnm eger cildin hassassa bir kere ,yogurt limon maskesi fln kesinlikle yapma
dışarı çıkarken yaz kış güneş koruyucu sür
yüzüne ürün seçerken çok dikkatli mutlaka hassas ciltler için olan dermatolojik ürünler seç
şu an sivilcelerin var mı cnm onu anlamadım,yani güneşten sonra mı çıktı normalde de çıkıyor mu?eger güneşten sonra çıkıyorsa güneşten korunman yeterli olacaktır

cnm çenen için hydroquinon içeren beyazlatıcı ürünler kullanarak rengini açabilirsin
aynı ürünler agız kenarlarına etki yapar mı bunu bilemiyorum tatlım benim de agız kenarlarım koyu renktir,ben çok yıpratmadan haftada 1-2 kere peeling yaparım ve biraz açılır ama düzenli yapmak lazım ve yıpratmadan yapmak lazım çünkü hassas bir bölgea.s.

cnm birkaç taneyse kesmeni öneririm
cımbızla alma çünkü siyahlaştırıyor ve çoğaltıyor malesef
bioder hiç kullanmadım bilemiyorum cnm
eger daha çoksa lazer epilasyon en iyisi cnm

maerhabalar,
benim cildim hem çok kuru hem de sivilceye eğilimli. 4-5 yıl önce sivilce tedavisi gördüm, uzun zamandır da vitamin kullandığım için oldukça düzelmişti ancak son zamanlarda yine sivilceler oluştu. bu arada çok ta kuru. hatta cildim soyuluyor bazen. ne yapabilirim ?
OLEY'in yağ içermeyen günlük UV koruyucu losyonunu tavsiye etti bir güzellik uzmanı, aldım ama o da sivilce yaptı.
bana yardım ederseniz çok sevinirim. teşekkürler.

cnm eger cildin sivilceliyse mutlaka eczane ürünleri kullan derim
bazen sadece kuruluk ve hassasiyetten bile sivilceler çıkabilir
acaba cildinde kızarıklıklar var mı?hassasiyet hissediyor musun?bu sorulara cvp verirsen daha kolay öneriverebilirim cnma.s.

yok canım kızarıklık hiç olmaz. ama içinde yoğurt süt vs bulunan maskelere hassasiyet gösteriyor. nemlendirici kullanmam lazım çok kuru özellikle çene bölgem, ama 2 gün sonra yanaklarımda sivilce çıkıyor. mutlaka nemlendirici kullanmalıyım ama hangisi sivilce yapmaz? canım sağol ilgin için.

cnm cildinin yapısını tam görüp bilmeden bir şey önermek pek dogru değil
ama avene clean-ac nemlendirici kuru ve sivilcelenen ciltler için çok ideal bir nemlendirici.akne tedavisi sırasında kuruyan sivilceli ciltlere kurulugu gidermek için öneriliyor.ama cildin kuru ve sivilceli oldugu için sen de kullanabilirisn .
la roche posay toleriane spayı da kullanabilirsin cnm hem sivilce yapmayan,güzel nemlendiren ve ve hassas ciltlere uyan bir nemlendirici bu da.sivilceler için de akşamları bunu sürüp üzerine la roche posay effaclar k kullanabilirsin.ama effaclar kyı cildin aşırı hassassa ve belirgin kılcal damarlar varsa kullanma.

bunun dışında bir eczaneye danışarak başka markalara da bakabilirsin cnm bunlar sadece bnm aklıma gelenler.eczanelerden tester isteyip ikisini de deneyebilirsin.gerçi vermemek için ugraşıyorlar ama ısrarla iste cnm
a.s.

ay gizzemcim çoooook teşekkür ederim süpersin! tamam pazartessi bi dolaşayım eczaneleri. çokk sağol canım!a.s.

teşekkürler canım.kimyasal peeling'i doktor pek tavsiye etmedi.bitkisel peeling i önerdi,o da çok daha pahalı.

merhabalar benimde cildim çok solgun ayrıca yüzüm kilo kaybettiğimde ilk zayıflayan yerim cildimi daha sağlıklı yüzümü daha dolgun göstrebilecek bi yöntem varmı

gizemcim benimde bir sorum olacak özellikle cene ve kulak hizasina uzanan yerlerde iki sensdir sivilce sorunum var.gitmedigim dr kalmadi vehormonal olabilir diye jinekologla görüstüm ve bana valette isimli d.k.hapi yazdi ve guatr problemim olabilecegini söyledi su an ne yapacagimi bilmiyorum.yasim 31.ergenlik dönemimide bile böyle birsey görmedim ben.

kocaman gözenekler için hangi kremi önerirsin??

malesef kocaman genişlemiş gözenekleri roaccutane adlı ilaç ve kimyasal özellikteki soyucular dışında küçülten birşeye ben de rastlamadım cnm.piyasada satılan ürünler de gözeneklerin içini boşaltarak o kirli görüntü oluşumunu engelleyebiliyor sadece.cliniquein bu tarz bir ürünü var thermal maskesi,pore minimizer ürünü..ben de kullandım parana yazık olur,düzenli peeling yap peelingden sonra kil maskesi sür gözenekler açılsın derim cnm en azından siyah nokta oluşmazyerimseniben

merhabalar benimde cildim çok solgun ayrıca yüzüm kilo kaybettiğimde ilk zayıflayan yerim cildimi daha sağlıklı yüzümü daha dolgun göstrebilecek bi yöntem varmı

daha dolgun değil ama daha sağlıklı görünmesi için ışıltı veren kremler ve makyaj hileleri kullanabilirsin cnm
özellikle elmacık kemiklerine allık sürersen yüzün daha dolgun ve saglıklı duracaktır

cnm jinekolog hormon testi fln yapmadı mı?eger guatrdan şüphelendiyse bir dahiliyeciye görünsen iyi olur cnm bu tarz problemler kozmetikle çözülmez mutlaka doktora gitmelisinyerimseniben

arkadaslar ben birseye dikkat ettim,sizin de goruslerinizi almak istedim bu konuda. Özellikle güzellik uzmanlarının fikirleri çok değerli.

Artık neredeyse hepimiz burun, çene, alın bolgesindeki siyah noktalardan şikayetçiyiz ve bunlari gidermek için çeşitli yontemler kullanıyoruz. Peki hatırlıyor musunuz 10 yıl oncesine kadar bu kadar cok siyah nokta olusumu var mıydı ciltlerde? Sanki ciltler o zaman daha sıkı gozenekliydi, ben 25 yaşındayım, ne annemin ne buyuklerimin siyah noktadan şikayet ettiklerini hatırlamıyorum. Sizce bizim gozeneklerimizin artık daha acık olmasının, siyah noktalarımızın temizlesek de çıkmaya devam etmelerinin nedeni nedir? Yediklerimiz midir, kirli hava mıdır, kullandıgımız cilt bakım ve temizlik urunleri midir? :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…