Güzelliğinizle ilgili sorularınız

benim bacaklarımda bir sorun var. noktalar var bacaklarımda ve bu yüzden etek giyemiyorum yaz aylarında nasıl geçer bu noktalar

benim sorumda su..
Günesten olusan benler/lekeler nasil gecer? tek caresi Lazermi?

slm kızlar.Benim cildimde cukurluklar var.BUNA ÇÖZÜMÜ OLAN VAR MI?benneyaptımki

cilt yüzeyindeki çukurlar için soyucu özelikte cilt kremleri kullanmak işe yarayabilir fakat kesin çözüm lazer ,kimyasal peeling gibi dermatloglar tarafından uygulanacak işlemlerdir ki bu da yüzde yüz geçirmez ama güzel sonuşlar verira.s.

benim sorumda su..
Günesten olusan benler/lekeler nasil gecer? tek caresi Lazermi?

yazın güneş koruycu sürün ki var olan lekerler büyümesin,yenileri eklenmesin
kışın da expigment kullanın.en düşük yüzdeli olandan başlayın cildiniz alışınca bir üstüne geçin.oldukça iyi gelecektir.a.s.(dermatologa danışmak en iyisidir.üstelik dermatologlar bu ilaçları karneye de yazıyorlar)

batık da var. şöyle anlatayım. bazı kıllar çıkamıyor derinde ama görünüyor bunların bazılarının etrafıda kahverengi bazılarında kırmızı lekeler var. yolunmuş tavuk derisi gibi ben prüzsüz bir bacağa sahp olmak istiyorum ama nasıl. sir ağa kullanıyorum.ayrıca bu anlattığım sorun bacaklarımı jilet ile aldığım dönemlerde başladı 3 yıldır sir ağda yapıyorum hala geçmedi . ilginize teşekkürler

pfb vanished diye bir ürün var cnm bildigim
120ml ve fiyatı da 80ytl.batıklar ve onların oluşturdugu o küçük kırmızı şişler için geliştirilmiş ve kullananlar oldukça memnun.fiyatı pahalı gerçekten
bunun dışında doktorların buna benzer etki yapan ilaçlar yazdıklarını duymuştum.devlet hastanesinde bir dermatologa gidip yardım istersen daha uygun bir ilaç yazabilir cnma.s.

benımde sorum su: benım yuzumde lekeler var yakından bellı oluyor,kızarıklık gıbı.sıvılce lekesı de degıl ne oldugunu bılmıyorum ama bana yardımcı olursanız sevınırım.ne kullanmam lazım,nasıl gecer?bır ıkı sene once once yuzum bebek gıbıydı,puruzsuzdu,hıc leke yoktu.bıde sonradan benler olustu yuzumde.haddınden fazla yanı.sımdıden tesekkurler....

tubishe senin bu konuda mutlaaka bir doktora danışman lazım
hassasiyet,alerji olabilcegi gibi bir cilt hastalıgı da olabilir cnm,ihmal etmemelisin,ne oldugunu ögrenmelisin öncea.s.

anladım.cok tesekkurler.cok barız degıl o kızarıklıklar ama dedıgım gıbı benım onceden cok puruzsuzdı cıldım.

cnm çok belirgin olmasa da birden ortaya çıkan cilt bozukluklarında önce doktora gitmek gerekir cnm.dediğim gibi alerjide olabilir ama başka birşey de olabilir,sonuçta saglık şakaya gelmez tatlıma.s.

benim çenemde kılları almamdan dolayı tahriş oldu ve koyu lekeler oluştu yanık gibi bana önerebileceğiniz doğal kolay bir maske varmı acaba

cnm evde uygulayabilecegimiz bakımlar kısmında bulabilirsin.benim bildiğim yok.
ama tahrişten oldugu için bir süre o bölgeyle oynama,bepantene krem sür,iyileşmesine vakit ver.çok büyük ölçüde gidecektir.benzer sorunu ben de yaşıyorum ve şu an dokunmuyorum hiça.s.

merhabalar,benim sorunum da sizilce izleri ve güneş lekeleri.yüzümde epeyce var.bi çok yöntem denedim, 2 seans kimyasal peeling,bi seans lazer.ama fayda etmedi.cildim çok hassaslaştı ufacık birşeyden hemen kızarıyo.lazer yaptıralı 4 ay oldu,üstüne başka işlem yaptırmadım.acaba kış aylarına doğru expigment kullanabilr mym?cildim biraz kalınlaşır mı hassassiyeti gider mi kışa kadar?yoksa hep böyle hassas,ince ve kızarık mı kalcaksenağlama

acaba soruma ne zman cvp gelir?gidip gelip bakıyrm bilgisayarın başına ama cvp yok:çok üzgünüm:

cnm cildini dinlendir biraz
tabi ki zaman içinde derin eski haline dönecek ve hassasiyeti azalacak
şimdilik mutlaka dışarı çıkarken güneş koruyucu sür ki lekeler çogalmasın
akşamları bepanthene sür,bu cildinin epitel dokusunu yenilemesine yardım eder
yazın sıcagı geçene kadar sakın cildine espigment deneme
ekimin sonuna kadar bekle
sıcaklar iyice geçince cildinde az bir deneme yap,eger cildin tepki vermezse kullanmaya devam et ve güneş kremini kışın dahi kullan
ayrıca cildinin hassasiyeti aşırı derecede devam ederse bir uzmana başvurmanda yarar olur cnma.s.

teşekkür ederim,bepanteni bi kaç kişiden duydum,yeşil olanı cildi onarıyomuş,kullanmaya başlıyım,bazıları kıllanma yapar falan dedi,öyle bi etkisi olur mu yüzde?

cnm öyle bir rivayet var ama bunun bir açıklaması yok.yani herhangi bir krem de uzatırdı o zaman kılları.ben buna inanmıyorum cnm

Sivilce izlerine Suna Dumankayanın bir tarifini verebilirim.Denemedim ama işe yarayacağını tahmin ediyorum maya cilde çok çok iyi geliyor.
Bir yumurta akını, bir çay kaşığı limon suyunu ve aynı ölçüde balı, iki yemek kaşığı pastane mayası ile karıştırın. 20 dakika ciltte kalsın. böyle yazmışsınız...bunu denemek istiyorum...fakat çok özrü dileyerek sormak istiyorum maya yı nereden bulabilirim ????

ya benim sorunum da sivilcelerle.düzenli cildimi temizliyorum tonik nemlendirici kullanıyorum haftada 1-2 defa peeling yapıyorum maske kullnaıyorum. ama gel görki hala çenemde sivilce cıkmaya devam ediyor.ben bir yerde hatamı yapıyorum yoksa cilt tipimden dolayı bu normalmi? bir türlü çözemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…