Güzelliğinizle ilgili sorularınız

canım teşekkür ederim. burası küçük bi yer , ama genede soracam eczanelere. inan kozmetik ten çok ağzım yandı. o kadar para veniyorum ama bi türlü istedğim neticeyi elde edemiyorum. üstüne üstlük, cildim daha bi bozuluyo . neyse tekrar teşekkür

cnm bende o urunlerı 2 senedır kullanıyorum ılk kullandıgımda tam bır serı olarka almısdım gercekten yuzum de hıc sıvılce kalmamısdı
ama urunlerım bıttıkden sonra sadece yıkama jelını aldım ve yuzum su an tanınmıyacak halı geldı sureklı cıban gıbı sıvılceler cıkıyor hamıleyımde ne yapacagımı bılmıyorum cok ıyı bır urun arastırıyorum tavsıye edebılecegınız varmı

Canım mademki çok hassas bir cildin var daha medikal güneş koruyucuları kullanabilirsin.Bir ürünün güvenilirliğini anlamak için klinik testlerde test edilmiş mi bunlara bakabilirsiniz.Bu ürün hakkında bize fikir verebilir.Ben ürün önermem ama dediğim gibi yüksek faktörlü ve dermokozmetik ürünler kullanın bence.

Ya lazerde yanık izi nasıl oluşur bunu anlamadım doğrusu olmaması gerekir mutlaka size bu uygulamayı yapan doktor ile konuşun.Hiçbir şey uygulamadan önce sonra size siz bunları yapmışsınız bundan olmuştur demesin.

Isotrexin sadece cilt hastalıkları uzmanı hekimlerin yazdığı bir akn tedavisi ilacıdır.Sadece hastalıklı bölgeye uygulanır.Olmayan yerlere sürmeniz sonucunda tahriş sebebiyle sivilce çıkmış olabilir.Akne ile sivilce ayrı şeylerdir.Bu ilacı sadece aknelerin üstüne sürün ve sabırlı olun disiplinli düzenli kullanın.Diğer sivilceleri de hiç ellemeyin akne olmadığı için kendiliğinden geçecektir.İlaç kullanırken cildinize başka birşey uygulamayın sadece destek için güzel beslenin ve bol su içmenize özen gösterin

Ürün tavsiye etmek??
Bana göre bir ürünü tavsiye edebilmek için diğer bütün ürünleri denemiş ve kullanım özelliklerine göre kullanmış olmak gerek.
Bunu yapamayacağımıza göre ürün seçiminde kendi kriterlerinizi oluşturun.
Güvenilir markalar (Orda burda bilinçsiz aktarların yaptığı, sattığı ürünlere güvenmeyin)
Dermokozmetik ürünler, çeşitli klinik testlerden geçmiş ürünler (100 kişide denenmiş %35 sonuç alnmış mesela bu size ürünün başarısı hakkında fikir verir)
Aşırı kokulu, çok renkli ürünlerden uzak durun bunlar içindeki katkıların diğerlerine göre daha faza olduğunu gösterir.
Tabi ki bütçenize uygun olan ürünler.
Ürünün cilt tipinize uygun olmasına dikkat edin.
Ürünü aldıktan sonra düzenli kullanmaya önem verin.

Bir kozmetik ürünün ihtiyacımıza uygun olduğunu bunlara bakarak karar verebiliriz.

Cüvcüv cevabın için teşekkür ederim.Üst derisi ince olan ciltlerde yanık olaşabiliyor hafif derecede. İnternette de araştırdım bu oluyormuş ama zamanla geçiyor diye yazıyor hep. Doktor da öyle dedi ama geçmiyor. Bepanthene Merhem kullanıyorum olmuyor. Ne yapacağımı bilemiyorum senağlama. Zamanla geçer neyse falan derim ama 1 ay sonra nişanım var.

İyileştirici kremler kullanabilirsin bephanten iyi gelebilir canım bir de kantoron yağı dene ama gerçek kantoron yağı olsun yanıkları geçiriyor inşallah çözüm olur a.s.

İyileştirici kremler kullanabilirsin bephanten iyi gelebilir canım bir de kantoron yağı dene ama gerçek kantoron yağı olsun yanıkları geçiriyor inşallah çözüm olur a.s.

Cüvcüv teşekkürler. Yanıklar kabuk tuttu ve bu kabuklar düştü. Şu an sadece iz kaldı. Suna Dumankaya' nın tariflerini uygulayacağım. Ekşi elma püresi gibi. Bakalım, İnşallah geçer.

slm cüvcüv benımde bır sorunum var bırturlu bulamadım nedenını.hassas bolgemdekı tuylerı epılasyon aletıyle aldıgım zaman cok sıvılce yapıyor ve cok kotu bır goruntu yaratıyor.artı cok kasındırıyor.her temızlıkten sonra yıkıyorum krem suruyorum ama fayda etmıyor.artı kıl derının ıcnde kalıyor cok kotu bır acı ve goruntu verıyor.bazıları bazen cok buyuyor.ne yapacagımı bılemıyorum :sm_confused: aynı sekılde koltuk altımı bacaklarımıda alıyorum olralarda bırsey yok.bırtek orası.ne yapabılrım yaw senağlama

Hassas bölge genital bölgeyse ; cilt yapısı kıl yapısı farklıdır, ayrıca sürekli kapalı olduğu için ve kasıklar kıl dönmelerine zaten çok müsait bir bölge olduğu için makinayla değil geleneksel yöntemlerle ağda ,sir ağda gibi tüyleri almayı denemelisiniz.Eğer tüyleri çıkış yönünde alırsanız sorun kalmayacaktır.

Cüvcüv gerçek Kantaron Yağı olup olmadığını nasıl anlayacağım? Bir fikrin var mı?

Teşekkürler.a.s.

Cüvcüv gerçek Kantaron Yağı olup olmadığını nasıl anlayacağım? Bir fikrin var mı?

Teşekkürler.a.s.

ben kendim yapıyorum gerçek dediğim zeytinyağı ile yapılıyor markalı bitkisel yağları tercih edebilirsin artık eczanelerde bile satılıyor.

güneşte oluşan güneş lekelerinin çözümü nedir ve ayrıca doğum lekelerinden nasıl kurtulurum daha önce güneş lekeleri için trovogen kullandım bi vaydası olmadı yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden tşk

güneş lekeleri için tavsiye edebiliceniz bir şeyler varmı daha önce trovogen kullandım bi faydası olmadı şimdiden tşk

gözüm acayip derecede şişti ve kanlandı yarına kadaar inmesi gerekiyo şişliği bana yardımcı olun lütfenn

princess.17
arkadaşım patates ve elmayı rendele bir peçeteye koy gözlerinin üstüne kapa bi 10-15 dk beklet peçetenin temiz tarafı gözlerine elma ve patates rendesi üste kalacak şekilde olsun yoksa gözüne rendelenmiş parçalar kaçabilir . dediğim gibi yaparsan gözlerinde morluk ,şişlik , yorgunluk varsa alır ben denedim faydasını gördüm inşallah memnun kalırsın kalıcandan eminim

pc ekranına bakamadığım için hemen uyumustum gormedim bişey yazıldığını sabah doktora gittim verdiği damlalar jeller ilk sürüşte geçirdi (= yine de sana çok teşekkür ederim bi daha olursa ki inş olmaz deniycem saol (=

cüvcüv merhabalar; sana daha önce de yazmıştım güzellik merkezinde cilt bakımı yaptırma ile ilgili bir kaç soru..önerilerine dayanarak bir güzellik merkezinden randevu aldım ve pazar günü cilt bakımı yaptrmaya gidicem..fakat bazı endişelerim var bu konuda..mesela cilt bakım işlemi yaklaşık 1 saat filan sürüyormuş işlem bittikten sonra yüzümde çok farkedilir derece değişiklik olur mu..yani aşırı kızarıklık vs gibi..tabi bu güzellik merkezine göre de değişebilir fakat genel olarak spruyorum..benim sorunum siyah noktalar ve belli belirsiz oluşan küçücük gözenekler..bunlardan ilk seansta kurtulmayı bekleyemem fakat nedakar sürede kurtulabilirim..kısaca ilk seansın bana ne gibi faydaları olabilir ve düzenli olarak yaptırdığımda bu sorunlardan özelliklede siyah noktalardan kurtulabilir ve sıkı bir cilde kavuşabilirmiyim?...teşekkürler..

merhaba
benimde bi kac sorularim olucak.
öncelikle benimde daha önce akne sorunum vardi,simdi eskisine göre cok daha iyi cildim,ama malesef lekeler duruyor.arada yine sivilcelerim cikiyor,bazen büyük bazen kücük oluyorlar,SIKSAMDA SIKMASAMDA hep leke kaliyor bunun icin ne yapabilirim?
birde ben suanda yaklasik 1 senedir la roche posay ürünlerini kullaniyorum,memnun sayilirim.hergün makyaj yapiyorum aksama temizliyorum,nemlendirici sürüyorum.ama sabah yine makyaj yaptigimda,bi kac saat sonra cildim kuruyor,pul pul oluyor,bazi yerlerde kuru lekelerim oluyor,makyajim bi tuhaf duruyor,sinir oluyorum bu duruma,ne yapmam lazim bunun icin,bana yardimci olursaniz cok sevinirim.burnumdada siyah noktalarim var,cildim cok cabuk kizariyor hassas bir cildimde var.peeling yapamiyorum malesef bu yüzden.ne kullanacagimi ne yapacagimi sasirmis durumdayim.cildimdeki sivilceler,siyah noktalar,kilcal damarlar,kizarikliklar bi gitse krem sürüp cikicam hep disari,makyaj yapmak istemiyorum artik.cevabinizi bekliyorum tesekkür ederim simdiden...

ya arkadaşlar lütfen bana da yardımcı olun yoksa delirtecek beni bu siğiller yüzümde gözümün etrafında kaşımda minik minik koyu kahve renginde siğiller var dondurma yöntemini denedim oda yaktı şimddi bide onun izi kaldı bu siğillerin öyle başı falanda dümdüz nasıl geçiricem ben bunları ya ne oluryardımcıolun valla artık aynalara bakmak istemiyorum kızlar yardımlarınızı bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…