Güzelliğinizle ilgili sorularınız

selam arkadaşım bilgilerin için tşkler bende cilt beyazlatmayı sorucaktım karma bir cilde sahbibim t bölgesi yağlı ama sivilceler hep ağzımın üst bölgesinde çıkıyor galiba bir problem var ne anlımda ne çenemde ne yanaklarımda bu bölgelerde nadir çıkıyor sivilce ben ergenlik sivilcesi nedir bilmem şimdi 24 taşındayım bıyık bölgesi sivilcelendi kozmetik ürünlerinden olabilir mi maybelline kapatıcı kullanıyorum burnumdaki siyeh noktalar için sadece tşkler şimdiden

Acaba Aynisefa Kremi Hakkinda Bilginiz Varmi Renk Açici Olarak öneriyolar Bilginiz Varsa Bekliyorum Tesekkurler

mrh. hamileyim 2 aylık.Güzellik merkezlerinde cilt bakımı yaptırmamın bi sakıncası varmıdır?Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok.Yardımcı olursanız sevinirim..:))

cüvcüv üm merhaba canm,yüzümde yan larda(saçlarımı dahi toplayamıyorum sakal gibiler) ve çene altında kıllarım var ve ben 2 ayda bir ağdayla aldırıyorum.ağdayla alındıkca azalır diyorlar ama gerçekten doğrumu bu.ağdadan sonra bioder alıp kullansam etkisi olur mu peki

cüvcüv slm canım, benim de elmacık kemikleri bölgesinde minik yağ bezeleri çıkıyor. Yüzümün diğer yerlerinde böyle bi şey yok. Bunlar canımı sıkıyor. Sıkıp çıkarmadan da geçmeyip kistleşiyorlar. Senin tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.:))

Bıyık bölgesindeki sivilcelenme alerjik bir durum olabilir.Doğrusu biraz karışık olmuş sorular :)
Beyazlatma dediğiniz lekeler ise çözüm var ama tüm yüzünüzün rengini açmak hiç tasiye etmeyeceğim bir uygulama olur.Kozmetikler ancak ciltten iyi temizlenmediği zaman sivilce yapar cilt temizliğinize özen gösterin.

Acaba Aynisefa Kremi Hakkinda Bilginiz Varmi Renk Açici Olarak öneriyolar Bilginiz Varsa Bekliyorum Tesekkurler
Aynısefa kremi çok faydalı diye biliyorum, topuk çatlakları, yaralar, kızarıklıklar bunlara iyi geldiğini biliyorum ancak renk açıcı özelliğini yeni duydum bilgim yok bu konuda.

mrh. hamileyim 2 aylık.Güzellik merkezlerinde cilt bakımı yaptırmamın bi sakıncası varmıdır?Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok.Yardımcı olursanız sevinirim..:))

Eğer güzellik merkezine çok çok fazla güveniyorsanız gidin ama yine de gitmeseniz iyi olur.Hamilelik baştan sona değiştiğimiz bir dönem.Hormonlar yağ dengeleri herşey değişiyor.Ayrıca hijyene önem vermemiz gereken bir dönem.Cİlt bakımında kullanılan cihazlar herkeste kullanılıyor ne kadar steril olduğunu bilemezsiniz.Ayrıca galvanik akımla uygulanan herhangi bir yöntemi de uygulatmamanızı öneririm büyük cilt bakım cihazlarında bunlar mevcut.
Bence yine de gitmeyin.

Ağdanın bazı kişilerde azalttığını bazılarında ise hiç işe yaramadığını gördüm.Eğer kalın ve siyah tüylerse kısa sürede lazer epilasyondan sonuç alırsınız.Ya da uzman birine iğneli epilasyon da olabilir bölge küçük olduğu için rahatlıkla uygulanır.Bioder kullanmadım ama yorumlara bakarak ben capilex aldım kullandım bir süre baya azalma oldu ancak vucütta kullandım yüz bölgesi yine kişiden kişiye değişir.

Dedikleriniz genellikle dengesiz beslenmeyle ortaya çıkan "mila" adı verilen minik sert beyaz yağ bezeleridir.Bunlar bazen büyür bazen de kendiliğinden geçer.Çözümü dr ya da güzellik uzmanı enjektör yardımıyla kolaylıkla çıkarıp alabilirler.

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

selam benim dudaklarım çatlıyo sürekli olan bişey ne iyi gelir? krem falan fayda vermiyo iyi bi çözüm varmı?

ben zerotanin kullanıyorum.yüzümdeki gözenkler çok açık.burun çevresindekiler sadece.avonun bi toniğini kullanıyorum.sizce hangi marka kullanmalıyım,napmalıyım?

benim gözümün altında yağ bezecikleri oluştu beyaz küçük küçük çok canımı sıkıyo ne yapmalıyım ?

Lütfen arkadaşlar soru sormadan önce bir kaç sayfa olsun öncesini okursanız zaten cevapların bulunduğunu görebileceksiniz.

selam benim dudaklarım çatlıyo sürekli olan bişey ne iyi gelir? krem falan fayda vermiyo iyi bi çözüm varmı?

Sadece sık sık nemlendirmek ama iyi medical bir dudak sticki sorunu çözebilir eczanelerde satılanlar gibi.

ben zerotanin kullanıyorum.yüzümdeki gözenkler çok açık.burun çevresindekiler sadece.avonun bi toniğini kullanıyorum.sizce hangi marka kullanmalıyım,napmalıyım?
Ben marka kesinlikle önermiyorum bu konudaki fikrimi bir kaç mesaj okuyarak öğrenebilirsiniz.

benim gözümün altında yağ bezecikleri oluştu beyaz küçük küçük çok canımı sıkıyo ne yapmalıyım ?

Bu soruda bir sayfa öncesinde sorulmuş ve evabı şudur:
Dedikleriniz genellikle dengesiz beslenmeyle ortaya çıkan "mila" adı verilen minik sert beyaz yağ bezeleridir.Bunlar bazen büyür bazen de kendiliğinden geçer.Çözümü dr ya da güzellik uzmanı enjektör yardımıyla kolaylıkla çıkarıp alabilirler.

slm ben bu siteye yeni üye oldum bu soru daha önce soruldu mu bilmiyorum ama benim bikini bölgemde koyuluk ve bacaklarımda epilasyondan kalma lekeler var.ayrıca çatlaklarım var:S bana önerebilceğinz bişi olursa çok sewinrim şimdiden teşekkr ederim

Bikini bölgesinde koyuluk olmasının sebebi bazen mantar olabilir.Bunun dışında o bölgeyi beyazlatmak için sadece nazik kese yapabilirsiniz.Üstteki kalın deri çıkar ve taze yerine gelirse renk normale dönebilir.Çatlak için ise olmadan tedbir almak en büyük çözümdür.
Şu ana kadar çatlakları kesinlikle geçiren bir krem ürün ya da formül görmedin var olan soyucu kremler ise ancak çok uzun süre kullanıldığında sonuç verebilir.Soyucu kremlerden edinebilmek için doktora danışabilirsiniz.
a.s.

slm cüvcüv yaz geliyo ve benim çok hassas ve açık tenli bi cildim var hangi güneş kremini kullanıyım yardımını bekliyorum ecz söyledim bana vıchy verdi bian alacaktım önce araştırım sonradan almak istiyorum diye düşündüm onu mu alsam yoksa????

Cüvcüv merhaba... yerimseniben

Ben 20 gün önce lazer ile yüzümdeki kılcal damarları yaktırdım. Fakat oluşan yanık izlerini nasıl geçirebilirim? :çok üzgünüm:

4 Mayıs' ta da nişanım var.

Teşekkürler... a.s.a.s.a.s.a.s.

Not: Ayrıca Bepanthene Merhem kullanıyorum ama geçmiyor maalesef.

Son düzenleme:
belki diğer sayfalarda defalarca sorulmustur ama çok sayfa var hepsini okumam uzun zaman alır bana acil lazım olduğundan sormak zorundayım tekrar kusura bakmayın lütfen =( . . doktorun verdiği ısotrexin jelini kullanıyorum gözeneklerimin sıkılaşması için verdi ayrıca sivilce tedavisi için sadece hastalıklı bölgeye sürümlesi gerektiğini biliyodum aslında ama aklımdan cıkmıs olmayan yerlerede sürdüm sivilce cıktı oralarda da o sivilceleri nasıl geçirebilirim doğal bi maske karısım falan önerebilir misiniz ? şimdiden teşekürler . . !

slm, hangi nemlendiriyici öneriyosunz.bu güne kadar danıştığım her profesyonel kendi sattğı kremi ve bakım ürünlerini önerdi. artık korkuyorum danışmaya bile
cildim, karma ama son zamanlarda çok hassaslaştı. kılcal damarlar çok belrigin.
birde, geçenlerde gül suyu aldım içinde benziyl alkol vamış, doğrumu yazdım bilmiyorum ama , cildime sürmeye tereddüt ettim. saf gül suyunu nerden bulabilirm.

canım bende bilgimi senle paylaşmak istedimm
ben kozmetik mezunuyum
gülsuyu safsu ve gül esansı ile yapılır çeşme suyu bile olmaz zaten yapılan araştırmalarda çeşme suyu saptanırsa ürünün üretimine bakanlık el koyar
içinde benzoil alkol olması garibime gitti
belki gül kolonyasısır dereceli falan

neyse sana tavsiyem dermokozmetik ürünler satan eczaneler var önce tester alıp denemen sonra almanı öneririm bide eczanede aşırı hassas ciltler için LA ROCHE POSAY var araştır istersen
sevgilerimlee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…