Saç Rengi ve Saç Boyama Güzelim saçlarım tanınmaz hale geldi

Pinkypiee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
1
0
28
Ablalarim ben 17 yaşındayım bir anlık gaza gelerek saçımı kızıl yapma karari aldım. Benim saçım siyaha yakın koyu kestane, tenim bembeyazdi. Kuaförüm sacima daha once boya değmediği için acıcı kullanmadi boyayla açtığını söyledi. Sonra üzerine kızılı vurdu. Ama çıkan renk RESMEN PEMBE KIRMIZI iğrenç bir renk babam bile palyaçoya dönmüşsün dedi moralim cok bozuk perisan ettim kendimi. Ama gölgede koyu kızıl gibi oluyor begeniliyor. Deneyimli ablalarım nolur yardim edin sizce şimdi yapilacak en akilli hamle ne olur? Bir de kaşlarım simsiyah o da kötü duruyor. Sizce rengi koyulastirmali miyim yoksa direkt siyaha boyasam,cok mu yipranir perisan durumdayim of allahim

Açıcı kullanılmadığı için yıpranmaz diye düşünüyorum. Beğenmediysen kapatmak için koyultmalısın mecbur. Siyahtan dönmek çok zor istersen beyaz sabun kullanıp rengi akıt biraz,saçlarda kuruluk yapıyormuş ama bakımlarla düzeltirsin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…