Guzelik sirlari Mesleğim Gereği

graf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
700
8
Daha Güzel Görünmek İçin Bazı Öneriler

Saçlarınızı düzenleyin
Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve canlı olduğunu görürsünüz.

Güne zinde başlamak
Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için bir bardak limonlu ılık su içebilir, cildinize de maden suyu ile masaj yaparsanız canlandırmış olursunuz.

Diş sağlığı
Diş etlerinizi kuvvetlendirmeniz için küçük taneli tuzları diş fırçanızın üzerine koyun. Daha sonra da diş etlerinize kadar dişlerinizi fırçalayın.

Susuz ciltler için
Vücudunuzda su eksikliği varsa badem özlü bakım kremleri kullanmalı ve yeşil çay içmelisiniz.

Buzlu dudak kremi
Eğer dudak kalemi kullanıyorsanız size önemli bir tavsiye. Kalemi kullanmadan önce buzlu bir kabın içinde bekletirseniz daha iyi sonuç alırsınız.

Ellere süt banyosu
Manikür yapılırken su yerine artık süt kullanılıyor. Ellerinizi en az beş dakika ılık sütün içinde dinlendiriseniz elleriniz ve özellikle tırnaklarınızın güçleneceklerini göreceksiniz.

Farların kullanımı
Eğer farlarınız göz kapaklarınızın üzerinde birikiyorsa kesinlikle yağ bazlı farlar kullanmayın. Yoğun renk pigmentleri içeren pudra farlardan kullanmalısınız. Hafif sedefli farlarda bu konuda çok kullanışlı. Çünkü içeriğindeki sedefli maddeler göz kapağının üzerine yapıştığı için birikme yapmaz.

Mat dudaklar için
Mat rujları seviyorsanız dudak kalemi kullanmalısınız. Böylece dudaklarınız parlamayacak ve çerçeveyi çok fazla taşırmadığınız sürece dudaklarınıza ayrı bir dolgunluk kazandıracaktır. Sadece dudak kalemi ile de dudaklarınıza renk verebilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var; kalemi dudağınıza dik hareketlerle sürdükten sonra parmağınızla iyice dağıtmalısınız

Göz makyajı temizliği
Göz makyajınızı temizlerken göz kapağı ve çeversini ovuşturmamalısınız. Bunun için kullandığınız ürünü göz kapağınıza sürdükten sonra bir parça pamukla göz pınarından dışarıya doğru hafif dairesel hareketlerle silin

Cildiniz parlıyorsa
Cildinizi kurutmadan matlaştırmanız gerekir. Fondöteninizi sürmeden önce matlaştırıcı kremler kullanmalısınız. Ve günlük kremler kullanırken bunların jel olmalarına özen gösterin.

Rejim yaparken göğüsleriniz sarkarsa
Kadınların sıkı bir rejime girdiklerinde kilo vermekten göğüslerinin sarktığı görülür. Bu durumda proteini zengin rejimler yapmalısınız. Böylece elastin ve kolajen lifleri esnekliğini kaybetmemiş olur.

HADİ KOLAY GELSİN HANIMLAR

Teşekkürler graf
birde dolgun dudaklar için birşey söyleseydin keşkeeeee

:Roflol: Sende benim gibi dudaklarına takmışsın buara bende öyleyim hep bu kozmetik ürünler çeldi aklımı yoksa eskiden aklımın ucundan bile geçmezdi dudaklarımın dolgun olmasını istemek.

kizlar benim dudaklarim da cok asiri dolgun millet estetik saniyor.ama hic takmayin cunku kalin (dolgun) dudaklar her zaman sexidir

Teşekkürler.Özellikle güne zinde başlamak için maden suyunu deneyeceğim.

kızlar kesinlikle dudağımın dolgun olmasını istiyorum lütfen yardım benim bütün arkadaşlarımın dudağı dolgun ama ben çok kıskanıyorum yardım edin dudağımın dolgunlaşması lazım

benim dudaklarım neredeyse yok gibi:))
viks sürüyorum ben dudaklarıma bi kaç saatliğine dolgun gözükmesini sağlıyor

kızlar yaa geçen gün eczanede gördüm dudak dolgunlaştırıcı krem varmışş ama adını hatırlamıorumm fisfisfis

önceden dudaklarımın dolgun olmasını isterdim.Bir gün dudak kalemiyle biraz büyüteyim dedim.ayyyy iğrenç oldu,meğer benim suratıma küçük dudak yakışıyormuş.Allah hepimize yakışanı vermiş:)

orası öle tatlım ama insanoğluyuz işte kanında var insanın doyumsuz yaratıklarız ne yaparsın.hiçbir şeyden hoşnut olamıyoz.hep daha fazlasını daha iyisini istiyoz.insanoğlunun gözünü anca bir avuç toprak doyuruyor.

kızlar belki haberiniz vardır CECİLE İN DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI RUJLARI VAR 100 DE 40 DOLGUNLAŞIYOR DEDİLER ZAMANLA KULLANINCA BEN ALDIM KULLANIYORUM İŞE YARIOO BEN DE ÇOK KALIN İSTEMİYORUM AMA HAFİF DOLGUNLUK VAR DENEYİN BENCE :)

bende flormanın dolgulastırıcısını kullandım cok etkılı dedı satıscı ama malesef hıccccccccccccc

dudaklarim yerinde massallah ama gögüsleri dolgunlastirmak icin biseyler lazimm:)

hehe buldumhergün düzenli bi sekilde gögüslere sogul suyla masaj yapmak önemli ölcüde etkiliyormus:)basladim bakalim

kızlar bende bi ik şey eklemek istiyorum
buz kalıplarına gül suyu, maden suyu yahut bitkisel yağların suyla seyreltilmiş karişimlarını doldurup buzluga atın ve sabah akşam 1er tane buz parcası ile cildinize masaj yapin
bunu sarkmış yada sertliğini yitirmiş gogusleriniz için de uygulayabilirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…