Güzel sözler...........

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
39
arkadaslar ben gorucu usulu evelndim beni gorud begendi ve ailesine acildi ama eskiden bana cok guzel kelimelr kulanirdi mesaja telfonda ama simdi de kulaniyor ama eskisi gibi degil bende hep sacimi boyatarak kendime degisiklik yaparak duyarim diyorum ama ilgi cekerek olmuyor gecen ay bana bir ere canimd edigini duydum ama cok siklikta demiyor ve ben sacimi yaptircam dedgimde dogal halin guzel boyle begeniyorum diyor ama ben ondan eskisi gibi gzuel sozler duyamiyorum ben ona daha cok sik diyorum ve yakin olmaya sevgimi hisetiriyorum ama sordugumda ben icicmden severim diyor ben disa vuramma diyor ama allah sukur yuvamizda sorun yok cok iyiziyz bazen kavgamiz oluyor ama her ailede olan sey bazen kavga yaptigimda sevgisisnin bitecegginden bile krokuyorum acaba ne yapmaliyim ben cok sey beklemiyorum istemiyorum ne desem alir ne desem yapar ama tek eksikligim bu onceden boyle degildi birazda olsa iyidi bu halinden kisa giyeyim kisa giyme dar giyme diyor ama kiskandigindan bile emin olamiyorum bazen sevgiden mi yapiyor yoksa baska nedendemi analmiyorum artik ama ilgisi var ilgilenir hers eyi yapar yanliz tek sorun guzel sozun agzindan cikmamasi kendimi sevilmiyor gibi hisediyorum o zaman sorun bende diyorum degisiklik yapmak sitiyorum kendiem sacima basak seye guzel elbise giysem bile eskiden guzel olmus oooo cekerdi simdi sadece bakiyor inceliypr acaba nedn earakdaslar fikriniz varmi yaridmic olursaniz sevinirim

Sevdacim diger konunuda okudum, bence senin sorunun esinle degil kendinle!

Anlayamiyorum madem esinle hicbir problemin yok iyisiniz allah bozmasin, derdin ne?benneyaptımki

Asaga yukari her evlilik zaman asamasina ugruyor, o eski güzel sözleri, iltifatlari, davranislari bir cok kadin duyamiyor göremiyor eslerinden....Inan bu sadece sende degil..
Hatta birbirini deli gibi sevenlerde bile bir zaman sonra duruluyor o heyecan...

Senin en büyük sorunun kendine olan güvensizligin galiba...neden niye bilmiyorum ama kendine güvenini kazanman lazim...ve sunuda belirtmek istiyorum, dünya esinin etrafinda dönmüyor, herseyini ona endeksleme ne yapiyorsan önce kendin icin yap...a.s

bencede sen sorun arıyosun gibime geliyo bana...herşeyi bu kadar takıyor büyütüyorsan sen tabiki canın sıkılır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…