güzel söz paylaşma mekanı :)))

Eğer çok şanslıysanız; Hayatınızda bir kez,
hayatınızı önce ve sonra olarak ayırabilecek biri
ile karşılaşacaksınızdır.

Hiçbir hareketim onun tesirinden kurtulamadı; ve bugün de, aradan bu kadar uzun seneler geçtiği halde her şeyi, bilhassa cesaretimi büsbütün kırarak beni etrafımdan tamamen uzaklaştıran o ânın bütün teferruatını, hatırlıyorum.

Gelmemekten daha iyi bildiği şey gidivermekmiş. Bu yüzden eskiler güzelmiş ve her eski biraz özlemmiş aslında. Onlar yanarsa aşktan yanarmış, ölürse veremden, giderse savaştanmış.
şimdi öyle değil

sonra ben güçlübirkadındım işte. toparlandım.
toparlandım dediğim için bu sefer de satırlarımda ufalandım
.

Dünyada bir tek insana inanmıştım. O kadar çok inanmıştım ki, bunda aldanmış olmak, bende artık inanmak kudretini bırakmamıştı.

uzaklığın beni yoruyor. ama alışığım.
sadece bazen elim ayağım kesiliyor.
ve ağırlığım ikimizi de göğe gömüyor.

Ne hoş bır topık
Kayboluyorum sankı yazdıklarınızda

Bazen uyuyup uyanınca değişen tek şey, yarım yamalak görülen rüyaların göz altlarını her geçen gün daha da kırıştırmasıdır..
Yalnızsındır.Ve bunu en iyi bilen yastığın boş kalan tarafıdır.

Şu hale nasıl dayanırsın! Nerede ki sensiz yaşayamıyorum’lar? Mutluluk ve sen kalakalmışsınız, gönlüne düştüğün İstanbul sokaklarında.
Onlara değmiş canın.
Bir gün “Zank!” diye vurup şakağına, onlara ekşimiş yüzün.
Onlara eskimiş biraz.

teşekkür ederim beril hanım sosyal medyada söz sayfam var zaten kendi yazdığım sevdiğim şairlerin yazısınında olduğu hatta hayranlarımında birazda bu sitede sevdiklerimi paylaşmak istedim :)
Senı gec kesfettıme nelerı kaybettıme yanarım tatlım

"Herşey seninle güzel."
Dokunulmadıkça unutulan her şey gibi, bu cümle de tüm belirsizliğiyle zamana teslim olmuş ve kullanılabilirliğini yitirmişti benim için. Ta ki; dünyama dahil olan her insanı muhattap almamam gerektiğini öğrenene kadar. Bu kadar basit.

Şimdi, son bir iyilik yapacağım sana. Tek başına devam ettiğin yolumuzdan çekileceğim. Belki göğe, belki ağaçların arkasına saklanırım. Ama yoluna çıkmam. Sen devam edebil diye, ben kendi sonumu hazırlarım.
İyi yolculuklar

X