Güzel dudak sahiplerinden yardım

CartmanLand

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2013
17
0
Merhaba bayanlar. ust dudagim ince ve kalici dolgu istiyorum. ameliyatin hic bi sureci beni endiselendirmiyor tek sikintim dolgu sonrasi dudagin sert olup olmamasi ? var mi oyle sertlesme gibi bisi ? bi de mumkun ise sayet foto ve doktor isimlerini paylasir misiniz sizlerin tavsiye ettigi doktorlardan birine gitmek istiyorum :/ doktor kismi beni korkutuyor cunku bi tanidigim yaptirmisti tobestafurlah bi acayip olmustu kizin dudagi yamuk yumuk bisi olmasindan cok korkuyorum :// yardim edin lutfen :)

yaptırdınızmı bılmıyorum ama kalıcı dolguya hıç bulasmayın derım yaptıran unluler çok pişman olmuştu vede ığneyle enjekte edıldığınden dudaga yayılıyo ve gerı dönuşu yok sertlık oluyomuş hıs kaybıda görunusud çok ıtıcı ben gecen sene permalıp yaptırmıştım ama dudagım zaten kalındı bıde onu yapınca zencı dudagı gıbı oldu oyuzden çıkartım ıstersenız onu arastırın en azından beyenmezsenız çıkarma ımkanı var bayagı bır şişip agrımıştı onuda söylıyım bıde ıple kalınlastırma dıye bır yontem ızledım gecen aylarda ınternetten arastırın kesınlı8kle kalıcı dolgu yaptırmayın derım

yok daha yaptırmadım canım. ama şimdi böyle hissizlik sertlik falan dedin :/ sen yaptırdığında hissizlik ve sertlik hissettin mi peki ? benimde dudağım kalın fakat üstün acık daha kalın olmasını istiyorum. önce dolgu ile geçici deneyeceğim beğenir isem kalıcı istiyorum senin söylediklerine bi bakayım hemen araştıriim çok sağol canım =))

oooowww delip bişi sokuyorlar ??? öyle mi yaptırdın?? ay memnun kaldın mı peki anlatır mısın luutfeeen böyle hissizlik sertlik ne bilim konuşmada öpede ağrı sızı bişi bişi ??

oooowww delip bişi sokuyorlar ??? öyle mi yaptırdın?? ay memnun kaldın mı peki anlatır mısın luutfeeen böyle hissizlik sertlik ne bilim konuşmada öpede ağrı sızı bişi bişi ??

canım permalıp yaptırdım evet aynen dedğin gıbı dudagı delıp ıçıne sılıkon takıyolar ama beyenmedım cunku sertlık dokununca bellı oluyodu bıde dudagım kalındı onu takınca zencı gıbı oldu guner uysalda taktırmıştım çıkarılabılıyo belkı memnun kalanlar vardır arastırırsan ıyı olur ıplık yontemıde televızyonda ızledım yenı bır yontem dudagıma permalıpın dışında kalıcı dolgu yaptırmadım ama tekrar dönuşu yokmuş dıyelımkı pışman oldun yada olumsuz bışey oldu ışte gecmıyomuş enjekte edılıyo cunku ermalıpın ıyı tarafı ıstedığınde cıkartabılıyıosun yınede canım bana sorarsam madem çok ınce değilse 5 senelık dolgular fılan var dıyolardı bu sıtede yanlış yönlerdırmıyım pek bılgım yok agualıft dolguydu sanırım onlarada bak arastırmak lazım pışman olmamak ıçn hıssızlık olmamıştı sadece dokununcasertlık oluyo permalıp yazınca cıkar

Son düzenleme:

sızın ıçın baktım boca dudak ıplığı yontemın adı bu sene yenı uygulamaya gecdı denılıyo googldn yazarsanız çıkar belkı beyenırsınız alternatıf en azından)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…