Güvenmeli Miyim?

Güvenmeli miyim?

• Evet

OY: 1 25,0%
  • Hayır

OY: 3 75,0%

• Ankete Katılan
    4

Nillyy26

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
697
954
33
Merhabalar dünyalar güzeli KK üyeleri :KK200:. Benim derdim sevdiğim bir arkadaşımla ilgili. Adına Sema diyelim. Sema özünde iyi bir kızdır. Herşeyini anlatmaz gizemli bir tarafı vardır. Mesela yaşını neredeyse 10 yaş kücük söyler herkese. Ki bana da öyle. Ben bir tesadüfle ögrenmistim gercek yaşını.. Bilmiyor benim bildiğimi.. Ama buna pek takılmadım. Kompleks yapıyordur dedim. Özünde yalan söylemis oluyor tabi ama :KK64:. Her gün arar sorar. Asla ihmal etmez. Ulasamazsa merak eder, önemser. Belki bu sebeple bazi seyleri sorun etmedim. Yani hic bir zaman kötü niyet hissetmedim.
Bir de görüsme mevzusu var. Ne zaman telefonla konussak "bir gün ayarlayalim, ya ben sana geleyim ya da bir yere gidelim" der. Ben cok kez evimde agirladim ama bir kez beni davet etmedi. Ben yanliz yasiyorum o ailesiyle. Ama bu gerekce olamaz diye düsünüyorum. Önceleri bunu da hic sorun etmedim.. Ama neredeyse 1 yildir 1 kez bile davet etmeyince insan sorgulamiyor degil. Siz ne düsünürsünüz? Güvenmeli miyim güvenmemeli miyim hep ikilemde kaliyorum.. Bir hatasi da olmadi aslinda. Ama kafamda hep bosluklar var :KK51:

Sema'nın bir sorunu varsa da sizinle ilgili değil KENDİYLE ilgili olduğunu düşünüyorum.
Bence güveninizi kıracak bir şey yok.
Ama hayatında sorunlar varsa ve dahil olmak istemiyorsanız siz bilirsiniz.

yaşı yalan, ailesiyle ilgili de sakladığı bir şey olmalı. Bence güvenmeyin. Bu yaş konusunu da bir sorun ne diyecek
Evet sormayı ben de cok düsünmüstüm. Bana eski patronum söylemisti. O orada calismaya devam ettigi icin soramamistim. Huzursuz olur işi birakir diye. Artik orada calismiyor. Bir araya gelirsek konuyu acabilirim. Tesekkür ederim yorumunuz icin

Ne kadar iyi olursa olsun ben yalan söyleyen birine güvenmemeyi tercih ettim buna benzer bir sorun yaşadım ve burada paylaşmıştım
Şimdi sorun olmazsa bile ilerisi için sorun olacak bir dostluk işin içinde yalan dolan varsa

İletisimi sürdürmeli miyim mesafe koymali miyim gibi bir karisiklik yasıyorum :KK43:

sürdür keyif alıyorsan. sana bir zararı yok ki kendiyle barışık değil.
ha dışarıda buluşun evine davet etme. kompleksli bir kız belki evindende utanıyordur ondan çağırmıyordur.

İnsanlar her şeylerini paylaşmak zorunda değiller. Yaşını söylemek istememesi onun iç dünyasıyla ilgili bir durum burda sizi ilgilendiren bir durum yok bence. Evinde ağırlamamasının da birçok sebebi olabilir. Bunlar güven ölçütü değil bence.

X