Gürültü önleyici kulaklık

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.575
1.338
Merhaba herkese

Gürültü azaltma kulaklığı kullanan var mı? Amacına ulaşan bir ürün mu? Düğüne katılacağız kızlar bebeğim küçük etkilendim istemedim araştırırken böyle şeyler olduğunu gördüm ama bilgim yok çocuklar kullanabiliyor mu kulakları rahatsız oluyor mu sizler kullandırttıysanız çocuklar rahat takabildiler mi sesten etkilendiler mi var mı bilgisi olan ve yardımcı olabilecek olan?

Konu hakkında bilgim yok ama, görseli bile rahatsız edici, hangi bebek ya da çocuk kafasında tutar bunu hele de hareketli bir bebekse...
Düğün çok yakınınız değilse hayırlı olsun deyip çıkın, eziyet etmeyin kuzuya. Yakınım bile olsa çocuğuma yapmam bu eziyeti ben.

Görüntüsü beni de aşırı rahatsız etti. Düğün kuzenimin, nişanına gidince çok zorlandık şimdi sırada düğün var bir arkadaşımız almış ama her çocukta durmaz diye düşünüyorum bende. Çocukların komforuna göre tasarlanmış bu ürün ama kimi çocuk bant bile takmak istemiyor. Benimki taktığım an çok sinir oluyor ama sonra alışınca ses etmiyor.

Sizler ne yaptınız düğünlerde çocuklara nasıl korudunuz?

Gitmeyin Cok mu lazım

Kızım doğduğundan beri bir çok düğüne götürdüm onu hiç sesten rahatsız olur diye düşünmedim. 9da babası hep bebek arabasında oturup masaya getirdi düğün bitene kadar bebek arabasında uyudu. Hoparlörün dibine oturmazsanız sorun olmaz.

Bahçeli bir yer ise düğün alanı kalabalıktan biraz uzakta oyalayın, yok kapalı alanda ise elbet bahçesi balkonu vardır oraya çıkartın. Sigaracı tayfadan uzak tutmaya çalışın, bir de açık alanda sivri sineğe dikkat edin.
Kuzeninizde düğünüme gelmedin diye size kusecek değildir ayrıca, küçük bebeğiniz var gitmeyiverin. Gitseniz de saatlerce kalmaya gerek yok.

Gitmeyin Cok mu lazım
Sizce mecbur kalmasam böyle bir konu açar mıyım?
Demek ki zorunda olduğum bir durum.
Neden böyle yorum yapmak için saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz var sizin gibi bosbogaz bir kitle.
Bu platformun amacı soru sormak değil mi?
Bilginiz yoksa yorumu ne diye yazarsınız işgüzar insan sabah sabah sinir bozucu mutsuz. Kendi mutsuz istiyor ki herkese bulaştırsın .

Düğün biraz uzaktan hemen dönebileceğim bir yer değil ayrıca maalesef küsebilir benim kuzenim gelin olan damadın bir kuzeni varmış benimle aynı zamanda doğum yapan nişana gelmedi diye burnundan döktüler kızın
Yok tabi hoparlörlerin uzaga la bahçe tarafına takılacağım da öyle bir şey görünce ilgimi çekti acaba minikler için kullanılabilirliği nedir taktırıyorlar mı alıp elimde de kalabilir onun için danışmak istedim

Merhaba,bu ürünü kullanmadım ancak düğün tecrübemi yazmak istedim. Bebeğim 3 aylıkken amcasının düğünü vardı ona gitmemiz gerekti. Kına normal kapalı bir salondaydı amcasının düğünü olduğu için müzisyenleri uyardık hoparlörlerin baslarının sesini kıstırdık bas olmadığı zaman bebekler o kadar rahatsız olmuyorlar hoparlörden uzak bir yerlerde takıldık çok sorun olmadı rahatsız olmadı amaa düğün açık bir yerdeydi yanları açık üstü kapalıydı ne kadar basları kıstırsakta müzik o kadar yankı yaptı ki daha giriş müziği çalar çalmaz kıyamet koptu kaldı ki o kıyamet koparmasaydı da bir bebek için uygun bir ses yüksekliği değildi. Hemen apar topar gittik eve eşim beni bıraktı sonra kendisi geri döndü düğüne uyku saati geldiğinde uyuttum anneme bırakıp düğüne tekrar gittim yani salona göre çok değişiklik gösteriyor komple açık bir yerse ses tamamen dağılacağı için uzakta olursanız sıkıntı olmaz bebeğiniz kızsa bandanada takarsanız o da bir nebze azaltır sesi

Salon komple açık tamam teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…