Güral Afyon Termal Hotel

atlanta

Nedenböyleolduk
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
1.658
95
Gidecekler için fikir olsun diye yazıyorum.
5 yıldızlı olan bu hotelin Afyon da olmasına şaşıracaksınız. Çok gösterişli harika bir hotel. Şuana kadar 7 yıldızlı dahil olmak üzere birçok hotele gitmeme rağmen, gerek kalite açısından, gerek yemeklerin lezzetleri, gerek hijyen ve gerekse 5 yıldız konforu olsun her konuda en iyisiydi diyebilirim.
Ankaraya karayoluyla 3-4 saat mesafede. Çok yeni bir hotel ve fiyatları biraz yüksek. Belki ileride azalabilir veya erken rezervasyonla daha uygun anlaşılabilir.
Bay bayan ayrı kompleksleriyle beraber karma olan büyük bir komplekside mevcut.
Hamam okadar şık dizayn edilmiş ki kendinizi sarayın sultanı gibi hissediyorsunuz :) ben öyle bi hamam görmedim. Bu arada hotel çok sıcak. Havuzun olduğu yerler yerden ısıtmalı. Ayaklarınız daha doğrusu hiç biyeriniz üşümüyor :)
Sorusu olan bu mesajımı beğenip alta mesaj atarsa sevinirim. Çünkü bu topiğe fazla girmiyorum. Mesajımı beğenmeniz bana bildirim olarak geldceğinden dönüp bakabilirim

daha dün ordaydım gerçekten çok güzell

Ozellıke tesettürlü bayanların cok rahat edebılecegı aıle ortamı olan bır otel cok sık yenı harikayı hersey gecen hafta oradaydık

Ozellıke tesettürlü bayanların cok rahat edebılecegı aıle ortamı olan bır otel cok sık yenı harikayı hersey gecen hafta oradaydık

Kızlar bende çok istiyorum bu kış 3-4 gün termal tatili bu oteli övgü ile duydum ama güncel fiyatlar hakkında bilginiz var mı?

biz de ailecek gideceğiz 2 hafta sonra. 2 yaşında bebeğim var. acaba havuzu ona uygun mu. üşür mü diye endişe ediyorum. tecrübelilerden fikir almak isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…