Günün nasıl geçti, neler yaptın bakim 😂🤣

Ben oyle el işi yapıyorum cayım karsımda arada bır kk takılıyorum sen napıyorsun
Kolay gelsin, odaya sığındım. Tel şarjda karanlıkta yatıyorum. Eşimin yanında böyle tel elimde uzun süre kalmam ama istisnai bi durum oldu. Çocuğu salladım uyudu, bakalım gece iyi geçer inşallah. Afiyet olsun

bebeklinick Eleadora selam kızlar alıntılarım gözden kaçtı sanırım :) önemli diil ama diğer topiklerde de gözden kaçıyorsa bildirimlere iyi bakın diye uyarayım dedim

Son düzenleme:
Yok valla şaka yapmadım :) konunu gördüm senden çok farkım yok :) üstelik ben şuan çalışmıyorum ve bizde çocuk yok. Elinden gelse çocuğu da bana doğurtusun diyo adam :)
Ahahaha sorma yaa onu da yapamıcam diye korktum. Ne kadar şükretsem az. Sen şimdi biraz iş yap istersen alışmak için, çok zorlanırsın ilerde, diyene de bak ben yapamadım sen yap

Konu başlığında kahkahalar olduğu için ber bildirimde kahkaha görmekten surat asamayacak mıyız

Ahahaha sorma yaa onu da yapamıcam diye korktum. Ne kadar şükretsem az. Sen şimdi biraz iş yap istersen alışmak için, çok zorlanırsın ilerde, diyene de bak ben yapamadım sen yap

Hahah :) Yok hiç yapmıyor değilim Ama eşimle birlikte yapıyoruz.burada görüyorum her işi tek başına sırtalanıp üstüne çocuk bakiyorlar ben onlara şaşırıyorum. Canımı sokakta bulmadım valla :) senin konuyu görünce hafiften ne ise yarıyorum ben diye düşünmeye başladım:)

Aaa organik bı çocuğun var ikinciye gebesin ha

Sana bu sitede hiç rastlamadım ya çok şaşkınım.

Bana çok fazla bildirim geliyor ve seninkiler geride kalmış olabilir .

Genelde bildirim sayfasını bitirince ikinci sayfaya taşan bildirimlere bakmam .

Seninle konuştuktan sonra deprem oldu peşpeşe ve depremin merkezindeyim ben de .
Bayağı panik korku derken koptum sonra zaten

Bak sen öyle deyince yerleri süpürüp silecektim tam şimdi .birakiverdim

Yarına bırakayım da ben supuruyosam kocam silsin bananeeeee

Olsun olsun sen öyle düşünme ikiniz birlikte yapıyorsunuz. Bende o da yok. Benim gibisi illa vardır hatta ötesi, yatağına kahvaltı isteyen üstüne. Yok o kadar da diil zaten mahcubum cidden. Tek başına bayanların işi sırtlanması da dığru diil. Kadir kıymet çok mu biliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…