Gunum gecti, bebi$ hala dogmadi ..

bensibelim2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
3.378
1.598
41
Selam Bayanlar sengözlerimebaksanab

Yeni uye olmama ragmen hergun bu bölumu takip ediyordum

Heleki Askito´nun dogum yapmasini gunlerce takip ettim sırnaşık şey

Neyse konuya gelelim bayanlar, 16 temmuz benim gunumde ama oglum bi turlu dogmak bilmiyor.. hic sancim yok biseyim yok acaba hic dogmayacak mi diyorum :1no2:

Yarin doktorda zamanim var.. bakalim ne zaman gelecek oglum :a015:

Arkadaşım Allah yardımcın olsun. buda bi ayrı geriyo insanı sanırım. Vaktin geldi ama bebiş ortalarda yok?! Arkadaşımda 17.05 de doğum yapacaktı bebiş bi türlü çıkmak istemedi rahat yerinden 21 suni sancı verdiler. Yine normal doğum oldu ama tabii suni sancıdan çok çekti. Hayırlısı seninki inşallah bir an önce sancıları başlatır. Kolay doğumun olur inşallah. Bizim içinde dua et.

cok guzel yaa..
suan senın yerınde olmak ısterdım..
o kadar yakınsın kı bebegıne.. Allah kolay dogumlar nasip etsın canım...

cok guzel yaa..
suan senın yerınde olmak ısterdım..
o kadar yakınsın kı bebegıne.. Allah kolay dogumlar nasip etsın canım...

Tesekkur ederim arkadaslar :)
Benim annem mesela gec dogum yapmis, zaten tek cocugu benim.. ona da suni sanci vermisler cok bekletmisler.. banada öyle olur diye cok korkuyorum fisfisfis

Evet bebisime yakinim ama inan zamani geldiginde beklemesi cok zor oluyor canim :)
Insan hemen kavusmak istiyor, bebegini daha cok hayal ediyor..

Vee arkadaslar, benim bi kiz arkadasim var, oda bir bucuk sene önce dogum yapti ve bana devamli yuru diyor fisfisfis saatlerce yuruyus yap diyor ama ben dogru duzgun evde yuruyemiyorum !!?? bebis cok basinc yapiyor .. :çok üzgünüm:

ne yapacagimi sasirdim..

İnşallah bebişin hemen ve sağlıkla gelirde suni sancıya gerek kalmaz canım,zaman geçtikçe insan sabırsızlanıyor bebişine kavuşmak için benimde 2 ayım var ve hemen geçsin istiyorum tabi önemli olan bebeklerimize sağlıkla kavuşmak,sana şimdiden hayırlı ve kolay bi doğum dilerim canım...

cnm oğluşunun adını ve doğduğunda kilo ve boyunu 'temmuz anneleri haydi bir liste yapalım' topiğine eklersin listeye adını ve geçmiş olan doğum tarihini yazdım .. Allah kurtarsın hayırlısıyla ..

Allah kolay doğumlar nasip etsin canım, hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin sana,

benim oglumda geç dogdu suni sancı verdiler korkma bişey olmaz allahtan hayırlısını iste

evet canım orasıda var..
özellikle ben cok sabırsız bırı olarak dk sayardım heralde doğuma.. :icecream:
ama şunu bılıyorsunkı gercekten az kaldı.. az kalmayı bırak gunun doldu heran olabılır yanı..
sen gercekten bol bol yuru odadan odaya bıle olsa yuru..
ve dua et kolay olması ıcın..
Allah yardımcın olsun ıns bır avazda kurtulursun da hıkayenı yazarsın buraya canım..:1rolleyes:

Dogum hikayemi anlatmak icin sabirsizlaniyorum
bende cok sabirsiz biriyim ve dedigin gibi dakikalari sayiyorum :lepi:

rabbım onu geleceği zamanı kararlamıştır canımm...annen öle doğum yaptı dıye senınde öle olacak dıye bır kaıde yok bozma moralını..en kısa zamanda bebğine kavuşman dıleğiylee..allah yardımcın olsunn

allah hayırlı doğumlar nasip etsin ama hiç açılma ve sancı yokken verilen suni sancı çok çektiriomus sezeryan yap arkadasım bebek çokta gününü geçirmeye basladımı oda tehlikeli sanırım

bazen böyle durumlar görülebiliyor.. 40 haftadan sonra en fazla 10 gün daha bekletiyolar .. kaygılanma bugün yarın doğar bebişin..sağlıkla gelsin oğlun

evet canim ya zamanini biliyor o, 16sinda olacak diye bekledik olmadi, tesekkur ederim canim :)
allah hayırlı doğumlar nasip etsin ama hiç açılma ve sancı yokken verilen suni sancı çok çektiriomus sezeryan yap arkadasım bebek çokta gününü geçirmeye basladımı oda tehlikeli sanırım
Canim, benim yasadigim ulkede kendi isteginde sezeryan yapamiyorsun cunku hic tavsiye etmiyorlar.. sadece acil durumda sezeryan yapiyorlar..
bugun tam 40 haftalik olmus 2 hafta daha bekleyecez bakalim CADIARZU

hayırlısı canım allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin
tesekkur ederim canim, darisi senin basina
bazen böyle durumlar görülebiliyor.. 40 haftadan sonra en fazla 10 gün daha bekletiyolar .. kaygılanma bugün yarın doğar bebişin..sağlıkla gelsin oğlun

bekliyecez bakalim, ama hayatimda yasadigim en guzel heyecani yasiyorum tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…