Guns n Roses t-shirtü almak istiyorum!

rihannaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
634
85
Arkadaşlar ilk önce konumu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim. Başlıkta da belirttiğim gibi Guns n Roses ve Led Zeppelin t-shirtü almak istiyorum. Çok büyük hayranı olduğum gruplardır. Birkaç yere baktım fakat malum öğrenci bütçesi, biraz pahalı geldi. Aileme de yüklenmek istemiyorum, sizin bildiğiniz İstanbul- Anadolu yakasında bu t-shirtlerden satan bir yer var mı? Yardımcı olursanız çok çok çok sevinirim. :KK16: :KK52:
$tumblr_m2zzfdgAas1rtff84o1_500_large.jpg $Jessica+Hart+Tops+T+Shirt+ReggfXGYc76l_large.jpg $tumblr_m4dqqkH4zm1rtff84o1_500_large.jpg $art-beautiful-black-black-and-white-blonde-Favim_com-418054_large.jpg

ben def leppard tişörtümü 25 tlye almıştım 4 sene önce halepten.. gNr tişörtümü de 5 sene önce aynı yerden yine 25 tlye almıştım.. olmuşsa 30 olmuştur en fazla.. terkos a falan bak 7,5 - 10 tlye de bulabilirsin şanslıysan..

canım rock n love store diye internette arat.Sitede bir sürü grup tişörtü var.30 lşiraymış.Almayı düşünüyorum ben de.

Aslında internetten değil de; bizzat deneyerek almak istiyorum. Nedenini bilmiyorum ama internetten satılan ürünlere hiç güvenmem :KK1:

bende var bir tane axl'ın kocaman resmi olan çok güzel :KK70: beşiktaşta köstebek diye biryer var oradan bulabilirsin :KK70:

X