Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu günlük odam icin fikir lutfen

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

hearapolis

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
21
0
Günlük idam.resimde net çıkmamış ama kenarlar siyah deri.odayı biraz olsun canlandırmak için halıyı değiştirsem ne renk almalıyım.turkuaz gri alsam kirlentleri değiştirsem fikir verirseniz çok sevinirim.tesekkur ederim

Eklentiler

• IMG_20151018_131811.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 1.002
Duvarlar griyeçalan bir mavi sanırım. Kırlentleride minderleride yüzünü gri fuşya gri- mor gibi olabilir.Uygun bir renk halıyla da güzel olur.Kırlentleri değiştiremem diyosan kahve kreme bir 3. renk kat .Mesela kahve krem pembeli bir halı pembe fon perde ve küçük pembe kırlentlerle hoş olur

Fikrin icin tesekkur ederim.duvar cok acik mavi. Gri fusya yada gri mor derken tek tek mi grili morlu karisik desenli mi demek istedin anlayamadim.

Arkadaşlar tavsiyesi olan yok mu?

Koltukların rengi herşeyle uyum sağlayabilir nitelikte.Köşede koyu renk zigon mu var tam seçilmiyor? Eğer öyleyse onları beyaza boyayıverin bakın nasıl değişecek havanız. Halı da düz sayılabilecek bir şekilde alın, aşağıya örnek koydum hafif eskitmeli tek renk.

Bakın aşağıdaki gibi iki düz iki desenli kırlent odanızı renklendirir. Soldaki duvara da şöyle tablolar:

Eklentiler

• turquaz.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 397
  • rux8bvjv0e4mu0m1foeq.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 512
  • ekru halı.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 509
  • tablolar_08.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 785
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.hepsini dikkate alıcam da kırlent sarı gri nasıl olur yada sizin eklediğiniz maviliden mi yapsam bilemedim.arkadaşlar tekrar tesekkür ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…