Makyaj Ürünleri Günlük kullanım için fondoten (Yaz için )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

comely_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2015
769
87
30
Kızlar merhaba, ben normalde kryolan fondöten kullanıyorum kışın günlükte kullanabiliyorum zaten çok fazla sürmem ama yazın ağır olur o yüzden yaz için kullanabileceğim kapatıcılığı iyi olan pembemsi olmayan bir fondoten arıyorum. Beyaz tenliyim sarımsı tonları tercih ediyorum fondötende önerilerinizi bekliyorum.
Az önce bir sitede ' Note ' markasının dükkanı açılmış daha önce hiç denememiştim ürünlerini kullanan var mı ?

Söylemeden geçmiyim yüzüm çok kuru fazla kuru hep kuru :)

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, ben normalde kryolan fondöten kullanıyorum kışın günlükte kullanabiliyorum zaten çok fazla sürmem ama yazın ağır olur o yüzden yaz için kullanabileceğim kapatıcılığı iyi olan pembemsi olmayan bir fondoten arıyorum. Beyaz tenliyim sarımsı tonları tercih ediyorum fondötende önerilerinizi bekliyorum.
Az önce bir sitede ' Note ' markasının dükkanı açılmış daha önce hiç denememiştim ürünlerini kullanan var mı ?

Söylemeden geçmiyim yüzüm çok kuru fazla kuru hep kuru :)

Yaz için en iyi fondötenlerden birisi kesinlikle MAC'in Face&Body fondöteni ama onun fiyatı yüksektir dersen Gosh'un BB Kremini öneririm.:)

missha nın bb leri yaz için güzel bence ama fondötende derseniz mac face&body,clinique repairwear fondöteni oldukça hafiftir,cliniquenin bb ve cc kremleride yaz için uygundur

yaz icin fondeten önermiyorum zirra agir oluyor sicak havalarda. Ben yaz kis Dior´un BB Cream kullaniyorum.

Bobbi brown ve mac in açık tender için renk skalasi oldukça geniş ayrıca kuru ciltlerede uygun ürünleri ikisinde mutlaka dene derim en azından mağazada uygulama yaptir cildine pürüzsüz ve doğal bir görünüm için gayet idealler:KK54:

Benimde cildim cok kurudur ne surduysem pul pul olur bi zaman sonra ama en memnun kaldığım iki fondoten var rimmel london wake me up ama kapaticiligi az digeriyse note un luminous moisturizing fondoteni bunun zaten nemlendirme ozelligide bulunuyor bununsa kapaticiligi gayet iyi

ben kaç senedir tek fondöten kullanıyorum.benimde cildim alerjik.chanel,dior gibi markaların fondötenlerini kullandım ve hiç birini beğenmedim.cildim kaşınıyor onları kullandığımda.taa ki bourjois markasının fondötenini kullanıncaya kadar.inanılmaz güzel ve hafif bir fondöten.kışın,yazın sürekli kullanıyorumve bende beyaz tenliyim.benim cildime bu fondötenin 51 numarası gidiyor.pahalı bir üründe değil.
denemekte bir fayda var.bence memnun kalırsın.

X