Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Gunluk Kullanabılecegım Pudra veya Hafif bir fondoten arıyorum...

Melly118

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2010
74
0
Gunluk kullanabılecegım cıldımı taze gosterebılecek ne kullanabılırım kızlar. inglot amc pudra kullanyorum aslında ama o da yorgun gosterıyo gıbı gelıyo. mac studio fix pudram var ama onunda gunluk ağır geldıgını dusunuyorum. Gunluk okula gıdıyorum,dogal duracak hafıf duracak ne kullansam? cıldımde kusur olarak biraz çillerim var birde renk farklılıkları.çillerimi tamamen yok etmek ıstemıyorum ama bıraz da kapatsın ıstıyorum. Gunluk olarak ıcınde cok zararlı kımyasallar olmayan ne kullanabılırım? cıldımde cil oldugu icin clinique even better fondoten dusunuyordum? kullanan varmı? ne onerırsınız.. yardım edın su kıza...:KK17:

Shiseido'ya bakabilirsin. Guzel, kaliteli bir Japon markasidir. Cilde zarar vermez.

shiseido'yu arkadasım falanda kullanıyor evet methını ve dogallıgını cok duydum..cılde nasıl zarar vermıyorkııı?

hafif birseyler istiyorsanız laura mercier ya da bobi brown tinted'larını deneyebilirsiniz.. ama birazcık kapatıcılık olsun derseniz kanebo fluid finish serisini deneyin mutlaka.. japon herzaman bilir isi :)

Maybelline Affinitone Fondöten çok güzel ve doğal nemlendiricili fondöten diye geçiyor hatta çok vıcık ama yüze sürülüp yayarken pamuksu bidoku şeklinde oluyor çok hoş ben çok beğeniyorum hiç fondöten kullanmazdım sevmezdim agır maske gibi olduğu için bunu yüzünde varmı yokmu farketmiyosun fiyatıda çok uygun :KK66:

Maybelline Affinitone Fondöten çok güzel ve doğal nemlendiricili fondöten diye geçiyor hatta çok vıcık ama yüze sürülüp yayarken pamuksu bidoku şeklinde oluyor çok hoş ben çok beğeniyorum hiç fondöten kullanmazdım sevmezdim agır maske gibi olduğu için bunu yüzünde varmı yokmu farketmiyosun fiyatıda çok uygun :KK66:

canım o fondoten ablamda vardı denedım dokusu guzel pudramsı bıtırısı var..ama ıcınde paraben talk falan var onlar zararlı cıldı bozuyorlar paraben zaten kanser yapıyo..bende kullanmamanı tavsıye ederım.. parayı bayıl ama kalıtelısını al fondoten pudra konusunda. maskara ruj falan o kadar pahalıya degmez tabı ama cilt onemlı cok ıhmale gelmez..

shiseido'yu arkadasım falanda kullanıyor evet methını ve dogallıgını cok duydum..cılde nasıl zarar vermıyorkııı?

Yani hassas, sivilceli ciltlerde sivilceyi arttirmaz demek istedim. Bircok urun gozenekleri tikadigi icin cilt sorunlarina yol acar. Shiseido bu konuda guvenilir bir markadir.,

maybiline nin köpük fondoteni çok iyi ben onu kullanıyorum doğal gibi duruyor.

Catherine Arley'i dene derim.
Fiyatına göre çok kaliteli bir ürün :KK66:
Forumda konusu var, yorumları okuyup fikir edin en azından.
Ben de var istersen swatchlayabilirim :KK66:

yağlı cilde sahipsen estee lauder double wearı öneririm kesinlike sivilce yapmıyor

X