günlük 10000 adımla zayiflanirmi

Bsradlkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
25
5
Arkadaslar hergün düzenli kosu bandında veya dışarıda yuruyupde yaziflayan varmi yardimci olursaniz sevinirim

Arkadaslar hergün düzenli kosu bandında veya dışarıda yuruyupde yaziflayan varmi yardimci olursaniz sevinirim

Evet, elbette ki her gün yürüyüş bandında ve ya dışarıda 45dk-1 saat kadar yürümek zayıflatır, ancak unutmamak gerekir ki kilo vermedeki en önemli unsur %80 beslenme %20 spordur. Yani siz diyet yapmaz sadece spor yaparsanız, olduğunuz kiloda kalıp, o kiloyu korursunuz. Ama güzel ve sağlıklı bir diyetle sporu pekiştirirseniz gayette güzel kilo verilir

Cevabınız için teşekkür ederim ama ben bogazima çok düşkünüm durum böyle olduğu için de kolay zayiflayamiyorum keşke sporla yaziflansa çok süper olur

10000 adımla mükemmel zayıflarsın . ben 2014 ağustos ayında 76 kiloyla diyete girmiştim arkadaşımla beraber hergün çok güzel diyet yapıpp beraber yürüyüşe çıkyıorduk templu yürüyorduk ve ağustos 30 da 76 kiloydum 2 3 hafta sonra 69 a düştüm . ve baya incelmiştim bel kısmı filan bildiğin erimişti . yürüyüşe gelen başka abla vardı onu çok sonra gördüğümde bana sana ne olmuş böyle nasıl böyle zayıfladın gerçekten çok güzel omuş bravo demişti . Yürüyüş gerçekten mükemmel birşey acayip işe yarıyor ayrıca bir sürü sağlık açısından yararı var .
Hafatada verdiğim en fazla kilo yürüyüş yaptığım zaman verdiğim kiloydu en çok 1 haftada 3kilo 300 gram vermiştim . Şok olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…