Güneş yanığı

kakarakubara

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
844
60
kızlar dün piknikteydik üstümde askılı tarzda bi elbise vardı ve güneşte baya yanmışım şimdi güneş gören yer kömür oldu görmeyen yerim bembeyaz 2 hafta sonra düğün var kuzenimin napacm ben ya :KK5:

askılı elbise diyorsun.
piknikte açık olan yerlerinden daha fazla yerini açmayı mı düşünüyorsun
kuzenin düğününde.
hani yarım kollu desen kolun yarısı yanık yarısı beyaz anlarım ama
zaten bütünsel olarak yanmışsın.

canım ben de geçen birkaç hafta önce aynısını yaşadım. rengi açılsın diye banyoda kese yaptım ve iki günde bir yoğurt+ karbonat karışımı sürüyorum. rengi biraz da olsa açıldı ama geçmedi tabi ki de:KK50: devam edecem bunlara, umarım geçer.
kızlar buna bi formül biliyorsanız söyleyin lütfen!

askılı elbise diyorsun.
piknikte açık olan yerlerinden daha fazla yerini açmayı mı düşünüyorsun
kuzenin düğününde.
hani yarım kollu desen kolun yarısı yanık yarısı beyaz anlarım ama
zaten bütünsel olarak yanmışsın.

askılı değil o tarzda dedim yani omuzla kol arasında 1 2 parmak kadar kumas vardı ve sadece kollarım yandı yarısı beyaz yarısı siyah duruyor

keseden sonra da tam geçmezse bronzlaştırıcı kremleri bi dene belki ton farkın kapatır.

keseyi yanıklar iyileşmeden yapma sakın :KK30:

fikirleriniz için saolun kızlar şuan kollarım cok yanıyor hayatımda ilk defa böyle bi hata yaptım :KK43: hamama hayatımda hiç gitmedim bilemeyecem onun için ama 2 güne kese yapıp geçmezse bi şekilde önlemini almaya bakarım artık :KK43:

otobronzanlar var, güneşsiz bronzlaştırıcı kremler, araştırıp iyi bir tane bulup kullanırsın düğüne kadar, o beyazlığı dengeler. Ben olsam öyle yapardım.

İnce şık yazlık bir şal nasıl olur ? Hani özel geceler için olanlardan ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar dün piknikteydik üstümde askılı tarzda bi elbise vardı ve güneşte baya yanmışım şimdi güneş gören yer kömür oldu görmeyen yerim bembeyaz 2 hafta sonra düğün var kuzenimin napacm ben ya :KK5:

ay tabiki dert bu.solaryuma git bence straples bir bikiniyle. kesinlikle ton farkı kapansın,hem bronz ten çok iyi durur gelinlikte.daha hoş olur.nefret ederim güneşle solaryumla cildi mahvetmekten ama başka çaren yok.otobronzan krem kesinlikle deneme turuncumsu renk veriyor genelde.doğal durmuyor.

Madem kuzenizin düğünü vardı elbisenizide önceden almıştınız tedbirinizide alsaydınız.Pikniğe askılı elbiseyle gitmeseydiniz.
En iyi çözüm bronzlaşmak.Başka bi çözüm yok

X