Lekeler, Çiller Güneş lekesi🥺

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

begonvillll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
129
287
Bugün o kadar çok güneşte kaldım ki bi sebepten dolayı. Ufacık bir güneş lekem vardı, karartı şeklinde.. Eve bi geldim öyle bi büyümüş ki.. yayılmış o karartı. Bir de hemen kararmış suratım. Leke kısmı resmen is dökmüşler gibi sol elmacık kemiğimin yanına aşağıya doğru. Çok ama çok üzüldüm o kadar belli ki 🥺 Bu lekeleri geçirecek bildiğiniz doğal bir şey var mı? Leke küçükken kullandığım kremler işe yaramamıştı. 🥺

Valla krem falan işe yaramıyor ,ben de kahverengi lekeler vardı lazerle yaktırdım baya farketti , bir yıl oldu , şimdi küçük küçük nokta şeklinde çıkıyor ama yaşla alakalı ..

Ben güneş lekelerim için salkom beyazlatıcı kullanıyorum haftada 3 kez de madecasol ile karıştırıyorum çok memnunum ama benim lekelerim öyle çok değil hafif çillerim var yaklaşık iki aydır kullanıyorum 2 ton rengi açıldı
Size tavsiyem güneş kremi sürmeden dışarı çıkmayın

Elma sirkesini yarı yarıya sulandırıp hergün yüzü silmenin lekelere iyi geldiğini okumuştum bir yerde. Bende de güneş lekeleri çıkar yazın ama güneş kremi sürüyorum artık ve geçen yaz hiç leke çıkmadı, inşaallah bu senede çıkmaz.

Bir yemek kaşığı yoğurdun içine bir çay kaşığı karbonat atıp karıştırın maske yapın işe yarıyor . Birde elmayı rendeleyin içine tahin damlatın oda yaralardan kalan izlerde işe yarıyor

Ben de sarı kantaron yağının işe yaradığını duydum.
Araştırınız...

Soyucu kremlerden lutfen uzak durun eski halini ararsiniz coook arastirin agzi yanmis biri olarak soyluyorum onsallah gecer lekelerimizzz

Tabi aynı zamanda başka günlerde de limon sıkıp sürmüştüm.
Yukarıda bahsedilen yogurt ve karbonat karışımı da işe yaradı

Valla krem falan işe yaramıyor ,ben de kahverengi lekeler vardı lazerle yaktırdım baya farketti , bir yıl oldu , şimdi küçük küçük nokta şeklinde çıkıyor ama yaşla alakalı ..
Merhaba Lazerin adı ne acaba .kaç seans yaptırdın. Ben de yaptıracağım bu ay içinde.

Elma sirkesini yarı yarıya sulandırıp hergün yüzü silmenin lekelere iyi geldiğini okumuştum bir yerde. Bende de güneş lekeleri çıkar yazın ama güneş kremi sürüyorum artık ve geçen yaz hiç leke çıkmadı, inşaallah bu senede çıkmaz.
Elma sirkesi karbonat yoğurt falan filan ben denemiştim..cildi inceltiyor. Lutfen denemesin kimse doktora gidin .kilcal damarlarım bile ortaya çıktı. Ciltler farklı. Kimse benim düştüğüm.hataya düşmesin

Elma sirkesi karbonat yoğurt falan filan ben denemiştim..cildi inceltiyor. Lutfen denemesin kimse doktora gidin .kilcal damarlarım bile ortaya çıktı. Ciltler farklı. Kimse benim düştüğüm.hataya düşmesin

Siz karışık bir şeyler denemişsiniz ama, ben sadece sulandırılmış elma sirkesi yazdım. Ha uzun vadede o da zarar verebilir tabi. Doktorun verdiği kremin çok etkisini görmedim de ben, artık havalar ısınmaya başlayınca güneş kremi sürüyorum, yani leke çıkmadan önce sürüyorum, geçen sene çıkmadı maaşallah. Sirkeyi de bikaç denemeden sonra bırakmıştım çünkü zaten lekelerim çıkmıştı. Etkilimi bilmiyorum ama fikir açısından yazdım. Size iyi gelen bana gelmez, bana gelen ona gelmez.

Merhaba Lazerin adı ne acaba .kaç seans yaptırdın. Ben de yaptıracağım bu ay içinde.
KTP tedavisi, cildiye doktoru yapıyor .. Estetisyen falan değil .. Ben iki seans yaptırdım, en mantıklı zamanları Kasım-Şubat arası , çünkü özellikle ilk zamanlar güneşten çok sakınman gerekiyor ..

KTP tedavisi, cildiye doktoru yapıyor .. Estetisyen falan değil .. Ben iki seans yaptırdım, en mantıklı zamanları Kasım-Şubat arası , çünkü özellikle ilk zamanlar güneşten çok sakınman gerekiyor ..
KTP ilkkez duydum ben ışıklı bir uygulama sanırm .teşekkür ederim sizede geçmiş olsun umarım bir daha oluşmaz.

Yumurta akını çırpıp leke olan yere sürün.kuruyunca Elinizle ovarak çıkarın gün aşırı.Sonrasında nemlendirici sürün ve dışarı çıkmadan güneş koruyucu krem.

X