Güneş kremi tavsiyesi

ben la roche kullanıyorum 3 yıldır. bu ay denemek için biodermanın şu leke önleyici bi tanesi var onu aldim yarım kutum bitince başlicam.

ben the purest hiç kullanmadım açıkcası. serumlarını kullanıyorum sadece. kv almistim onun güneş kremini hiç sormadım memnun mu diye 😂 la roche candır ya bence 🙄

La Roche çok alkollü hassas ciltliysen uzak dur çok yakıyor

ben la roche kullanıyorum 3 yıldır. bu ay denemek için biodermanın şu leke önleyici bi tanesi var onu aldim yarım kutum bitince başlicam.

ben the purest hiç kullanmadım açıkcası. serumlarını kullanıyorum sadece. kv almistim onun güneş kremini hiç sormadım memnun mu diye 😂 la roche candır ya bence 🙄
Uzun vadede kullanmayın bence çok alkollü.
Heliocare öneririm

Ben la roche kullanıyorum. Günesin altında saatlerce beklesem bile sorun olmuyor. Koruması iyi ama yapısı hem su gibi hem de alkollü.

The purest in shea yağlı olanını kullanıyorum 2 senedir, beyaz tenliyim. Her tatilde nasıl oluyorsa en çok yüzüm yanıyordu iki senedir bu kremle yüzüm yanmadı. Ek olarak aşırı alerjik bir bünyem var Güneş alerjisi dahil hiç sorun yaşamadım.

The touch hem koruyuculuğu yüksek, hem su bazlı kolay emiliyor, hem ucuz, hemde parfüm, paraben, parafin gibi gibi şeyler içermeyen vegan bi ürün ❤😂

Kızlar sizce la Roche mi yoksa the purest mi güneş kremi daha koruyucu
Ben solante 50 faktor olanı kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla cilt yapısına göre degisiyor bu faktör koruması mesela benim cildim çok yumuşak hemen kırışmaya meyilli o yüzden 50 faktor bile çok fazla aslında. Ben memnunum ama illa sorduklarınizdan biri olacak diyorsanız purest derim

X