Pudra, Fondöten, Kapatıcılar güneş korucu makyaj altı olarak kullanıır mı? kullanılmaz ı?

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
517
1
38
kızlar merak ettiğim bişey var.. cit tedavisi görüyorum ve makyaj yapmak istemiyorum.. güneş koruyucudakullanmam gerekiyo ama allık sürmdende yüzüm hasta gibi görünüyo güneş korucyu sürsem üstüne allık sürsem bi zararı olurmu.. kısaca olur mu olmaz mıa.s.

Bu sorunun cvbını ben de merak ediyorum çünkü benim de cildim çok beyaz ve çok hassas,bnim de güneş kremi kullanmam lazım ama genelde makyaj da yapıyorum,ben pudranın altına sürüyorum valla çok yoğun olduğu için makyaj çok ii olmuyo ama yüzüm leke olmasındansa idare ediyorm böle

anladım canım ben sadece allık kullanmak için soruyorum ama bana cokta mantıksız gelmiyo.. hani koruyucuyu cilt emdikten sonra allık sürsem cokta kötü sonuc yaratmaz diye düşünüyorum.. bide sey sorucam hangi günes koruyucusunu kullanıyosun

ben kullanıyorum zaten gündüz cilt bakımımda nemlendirici niyetine hamen üstüne allığı sürüyorum. çok güzel hiç bi problem yok..

hayır tatlim hiç bir şey olmaz
aksine daha iyi olur
bol faktorlu bi gunes kremi kullanmanızda fayda var
yazları ben de gunes koruyucumun ustune yapiyorum makyajımı:icecream:

bende güneş koruyucumun üzerine yapıyorum makyajımı
başka türlü nasıl olurki zaten
bir zararını görmedim

bende kullanıyorum yani yaz boyunca güneş koruyucu kullanıyoruz., ama fondoten sürülürmü onu bilmiyorum ben güneş kremini südükten sonra allık sürüyorum ve fırcayla hafif pudra sürüyorum. cokda güzel oluyor.

enjoy marka güneş kremi kullanıyorum yağsız olduğu için 5 dakika sonra üzerine makyaj yapabiliyorum çok rahat oluyo

Ben yaz-kış güneş kremi kullanıyorum gündüzleri. Üzerine de fondoten dahil olmak üzere makyaj yapıyorum. ROC kullanırken çok yağlı olduğundan sıkıntı oluyodu ama şimdi dermatoloğum Solecrin %50+ kremi verdi. O yağsız. acayip rahat yani. Dermologıca kremleri ve La-roche posay biraz yağlıymış almaya cesaraet edemiyorum.

Hiçbir şey olmaz.Ben de tedavi gördüm.Güneş kremin ve nemlendiricimin üzerine makyaj yaptım,çok güzel baz oluşturdular..

aynen bende güneş kremi kullanıyorum ama üzerine sadece biraz allık sürüyorum . bende önceden kremle birlikte allıkda emilirse bi sıkıntı olur mu diye merak ediordum ama krem sürdükten 15-20 dk sonra emiliyomuş ondan sonra allık sürünce pek bi problem olmaz bence şahsen bende bi problem yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…