Günde Tek Öğünle Birlikte Zayıflayalım

Bu arada yarın başlayalım . Yarın ilk başlangıç olarak tam kilomuzu söyleyip tam bir hafta sonra haftaya cuma tekrar kilomuzu yazalım . Yediğimiz şeyleri yazalım olur mu kızlar ?

2 gün 5 ten sonra yemedım ama bugun son öğünüm 8 de oldu cumartesi malum bu arada ben 54 kilo geldm 6 kilo vermem lazm ((((((

Aslından bilimsel çalışmalara göre akşam yemenin sakıncsı yokmuş . Yinede biz 5'ten sonra yemeyelim .
Evet ama vücut daha iyi kendini onariyormus .. Bi de ben 5 ten snraya kalmadgm zmnlarda dikkat ediyorm ertesi gün hafif ve ince hissediyorum . leptin hormonu salgilaniyormus çünkü

Cahilliğime ver ama leptin hormonu tam olarak nedir ?
Estagfrllah bebegm ne CAHİLLİĞİ.. Leptin tokluk hormonu büyüme hormonu. Yanı asıl onaran ve uyudugumuz zmn fln vücudu düzene sokup yağ yakan hormon leptin.. İnsulinin tersi gibi düşün. Ama biz bsyler yedgmzde sürekli insulin salgılanmasına sebep oluyorz. Leptin salgilanamadgndan yağ yakamiyo vücut. Uzmanlar o yüzden yatmadan belli bi sure önce yemeyi bırakın diyor.

Hanımlar günde tek öğün en etkili 3 4 yontemden birisi. Hem de saglikli. Hatta ben gunde tek öğünle bir kitapta tanıştım. Japonlarin uzun yasam sirri miydi neydi adi. Bu kitabin yazari bey 90 kiloymus, sonra gunde tek öğün yemeye başlamış kısa sürede 60 kiloya inmis. Son 20 yıldır 60 kiloda ve kan degerleri, kolesterolü düzelmiş :)
Ben de 1 haftadır yapıyorum bu diyeti. 3 kilo verdim. 64 üm. Hedef 58 inşallah.
Yani tavsiye ederim. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…