Gümüş Mor Alev

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
Gümüs
Mor

Alev

Gümüs Mor Alev Nedir?

Gümüs Mor Alev, spiritüel üstatlarin binlerce yildan beri bildikleri yüksek frekansli bir spiritüel enerjidir. Yükselmis Üstat Saint Germain tarafindan yeniden ortaya konmustur, Tanri/Evren bilincinin yedinci isinidir. Gümüs Mor Alev, toplulugun çagrisini ya da insanogluna spiritüel hizmet çagrisini duyanlar içindir, yasamimizda bencilligin üstesinden gelmek için gereken bilgeligi de saglar.

Gümüs Mor Alev uyumlamasini aldiktan sonra onu mantralarla cagirabilirsiniz. Meditasyon ve göz önünde canlandirmayla birlestirildiginde Gümüs Mor Alev’in fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi degistirme ya da dönüstürme gücü vardir. Bu negatif enerji, hastalik, stres, endise, korku, kusku, nefret, öfke ya da istenmeyen aliskanliklar vb formlarda olabilir. Bunlarin hepsi bizim daha yüksek spiritüel plandaki güzelligi ve sevinci deneyimlememize engel olur.

Gümüs Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bagislama ve merhamettir. Mantralari kendinizi vererek söylediginizde Gümüs Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularinizin, hatta bilinçalti hafizanizin her hücresine, her atomuna girer. Elektronlarin titresimini yükseltir, böylece biz de, Tanrimizin Varligindan gelen saf kozmik enerjiyle daha çok yanki yapariz. Sonuçta, Mor Alev kendinden nefret etmekten fiziksel virüslere kadar hersey dahil olmak üzere spiritüel ya da fiziksel varligimizin içine yerlesmis bütün negatif enerjiyi dönüstürür.

Gümüs Mor Alev fiziksel organlarimiza yerlesmis toksinleri atmanin yani sira eterik, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerimize kaydedilmis olan simdiki yasamimizin ve geçmis yasamlarimizin travmalarini ve karmalarini da degistirir. Kimi kez karmamiz kendini agir bir yük gibi hisseder ama Gümüs Mor Alev’i davet ettigimizde kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altinda hissederiz, çünkü o, kisisel sorunlarimizin nedenini, kelimenin tam anlamiyla yakar. Baska bir deyimle Gümüs Mor Alev geçmis yasamlarimizin kayitlarini siler, dolayisiyla özsaygimizi artirir, kendimizden memnun olmamiza yardim eder.

Uyumlamaya Hazirlanma

Gümüs Mor Alev uyumlamasi, hem uyumlamayi alan, hem de veren için bir zevktir. Herkes, bir iç dönüsümün yani sira kendine özgü bir uyumlanma deneyimi edinir. Daha sonra baskalarina karsi daha sevecen olursunuz ve kendinizden çok baskalarina da ilgi gösterirsiniz.

Gümüs Mor Alev Enerjisini Kullanma

Gümüs Mor Alev dönüstürücüdür, onu hem kendiniz, hem de baskalari için kullanabilirsiniz. Uyumadan önce Gümüs Mor Alev çagirabilirsiniz ve sifa gereken bir konuda çalismalayi isteyebilirsiniz. Sabah sorun serbest birakilmis olur, yine de engelleri asmak, bagimliliklarin ya da derinlere kök salmis korkularin üstesinden gelmek gibi daha derindeki sorunlar için arka arkaya 30 gece süreci tekrarlayabilirsiniz.

Gümüs Mor Alev kullanilarak aci veren hatiralara sifa verilebilir, hatta Gümüs Mor Alev iliskilerdeki güçlüklerin giderilmesine de yardim edebilir. Iliskilerindeki sorunlara Gümüs Mor Alev gönderen kisiler korkunç bir yükün kalktigi duygusunu yasadiklarini ve yasamlarinda daha ileriye gitmek için kendilerini özgür hissettiklerini belirtmektedirler.

Gümüs Mor Alev, her gün çagirilarak aura ve baslica çakralar temizlenip arindirilabilir.
Gümüs Mor Alev ile yapabileceginiz seylerden biri, ona tüm negatif duygularinizi ve duygulanimlarinizi donusturtmektir. Sizde rahatsizlik yaratan herseyi bu sekilde Gümüs Mor Alev’e havale edin. Böylece, enerjinin fiziksel bedeninizde akisini kesintiye ugratan düsüncelerinizin, gitmelerini istemediginiz yönlere gittigini gördügünüzde, bu kesintiye ugramalarin ne oldugunu çözdügünüzde, zaman içinde bunu yapmak çok daha kolay olur, siz sadece onlari Gümüs Mor Alev’e havale edin.

GMA enerjisi kullanim alanlari ile ilgili olarak bazi öneriler
GMA yi kullanmak icin ,önce enerjiye bir master tarafindan uyumlanmak, daha sonra da enerjiyi "kalbimi, benligimi, bedenimi, bilincimi ve ruhumu GMA enerjisine aciyorum " diyerek davet etmek gerekir, enerji birkac saniye icinde akmaya baslayacaktir.
Asagida bir takim örneklerden faydalanabilirsiniz.

Örnekler:
* Cakralari sifalandirma,
* Hastaliga neden olan duygu, his ve aninin dönüstürülmesi,
* Bilic ve bilincaltindaki olumsuz kaliplari arindirma,
* Bilic ve bilincaltindaki korkulari dönüstürme,
* Kisi ya da kisiler arasindaki (is, es, arkadaslik ) herhangi bir sorunu dönüstürme.

Ayrica,
* Bulundugunuz ortamda negatif enerji hissediyorsaniz, GMA yi cagirarak, ortami aritmasini, dönüstürmesini isteyebilirsiniz.

* Her sabah GMA'yi cagirarak gun boyunca yolunuza cikacak tum negatiflikleri donusturmesini isteyebilirsiniz..
*Tüm psisik saldirilardan arinmak üzere niyetlenebilirsiniz..
* Belli bir bölgeye belli bir durum icin; (deprem, sel, salgin, huzursuzluk...vs ) GMA gönderebilirsiniz.
* Tüm dünyaya GMA gönderebilirsiniz.
* Ülkenize GMA gönderebilirsiniz.
Alıntıdır

Gümüş Mor Alev Hikâyesi YAZICI DOSTU

Atlantis’te insanlar ilişkilerinde ve çeşitli durumlarda negatiflikleri çözmek için Dönüşümün Mor Alevini çağırırlardı. Bu yüksek frekanslı ışık, düşük enerjileri yok ederdi, böylece insanlar auralarını temiz tutabilirlerdi. Ne yazık ki, güç yanlış kullanıldı ve böylece bu enerji geri çekildi.

1987’deki Harmonic Convergence sırasında, bir çok Işık İşçisi insanlığın bilinçliliğinin yükselmesi için dua etti ve meditasyon yaptı, mor Alevin koruyucusu olan St Germain Kaynak’tan insanlık için özel bir izin isteyebildi. İlahi Lütuf altında Mor Alevin gücü herkesin kullanması için geri döndü.

Alev, lavanta, leylak, en koyu menekşe renkleri içerir ve düşük titreşimleri dönüştürür, çözer ve uzaklaştırır.

1998’de İnayet ve Uyumun Gümüş Işını, Dönüşümün Mor Alevi ile birleştirildi. Güzel bir gümüş ışığı mor alevlerde dans ediyor. Bu ışın çağırıldığı zaman, negatif enerjilerin yerini yüksek frekanslı güzel bir enerji alıyor.

Ve şimdi, beşinci boyuta ait Altın Işın, Gümüş Mor Alev ile birleşti, ve dönüşüm ve uyum niteliklerine bilgelik, meleksi sevgi ve korumayı ilave etti. Ve şimdi bilinçliliğinizi beşinci boyuta yükselten ve orada tutan bir kombinasyondur.

Altın ve Gümüş Mor Alevi nereye gönderebilirsiniz?

1. Yolunuzu arıtması için gün boyunca akmasını isteyin.
2. Hasta veya dengesi bozulan insanlara gönderin.
3. Öfkenizi, korkunuzu veya herhangi negatif hisleri dönüştürmek için kullanın.
4. Karşılaşmadığınız insanlar da dâhil, öfke, korku veya diğer negatif hisleri temizlemek için
başka insanlara gönderin.
5. İlişkilerdeki uyumsuzluğu iyileştirmek için gönderin.
6. Savaş, hastalık veya uyumsuzluk enerjisini arıtmak için mekânlara, bölgelere gönderin.
7. Şifaya gereksinimi olan bedeninizin herhangi bir yerine gönderin
8. Elektrik hatlarına, telefon hatlarına ve internete gönderin
9. Işığa geçememiş, arada kalmış ruhların yuvaya gidebilmeleri için astral planlara gönderin.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi kraker kız
çok ilgimi çekti konu.ama nasıl çağrılır nasıl kullanılır pek anlamadım.biraz anlatsan canım.

• Konu Sahibi kraker kız
özel mesajın açık olsa daha ayrıntılı bişiler yazabilridim açma şansın varmı özel mesajını

• Konu Sahibi kraker kız
Gümüş Mor Alev

BEN Germaine'im, Mor Alev’in ya da Gümüş Mor Alev eklenmiş boyutuyla Mor Alev’in koruyucusuyum. Zaman değişime uğrarken ve titreşimler hızlanırken titreşimler arttığı için, çoktan beri kullandıklarınıza yardımcı olmak için başka renkler eklemek zorunda kaldık.

Daha yüksek titreşimler farklı zamanlar anlamına gelir, böylecefarklı tedavilerve farklı yöntemler gerekir. Gümüş Mor Alev de böyledir. Onunla birçok şey yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz şeylerden biri, ona tümnegatifduygularınızı ve duygulanımlarınızı yaktırmaktır. Sizde rahatsızlık yaratan herşeyi bu şekilde Gümüş Mor Alev’e havale edin. Böylece, Mesih Enerjisi’nin fiziksel bedeninize akışını kesintiye uğratan düşüncelerinizin, gitmelerini istemediğiniz yönlere gittiğini gördüğünüzde, bu kesintiye uğramaların ne olduğunu çözdüğünüzde, zaman içinde bunu yapmak çok daha kolay olur, siz sadece onları Gümüş Mor Alev’e havale edin.

Kullanabileceğiniz mantralar da vardır. Bunun tek anlamı, Mor Alev Mantraları’na bir parça Gümüş eklemeniz gerektiğidir, birçok kişinin çok yararlı ya da çok kolay bulduğu mantra şudur:

BEN Gümüş Mor Alev’den bir Varlığım. BEN Tanrı'nın istediğisaflığım.

Şimdi,bu Mantrayı günlük yaşamınızda kullanmanız için size vermemin bir çoknedenivar. Nedenlerden biri, bunun Temizleyici bir etkiye sahip olmasıdır. GümüşMor AlevMantraları’nın birer Spiritüel antiseptik olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu spiritüel antiseptiği bilincinize, zihninize, fiziksel bedeninize sel gibi akıtabilirsiniz, HERŞEY temizlenir.

Herşeyin Gümüş Mor olmaya başladığını göreceksiniz. Titreşim evinizin duvarlarının, arabanızın metal aksamının, mücevherlerinizdeki madenlerin, hem fiziksel hem de spritüel enerji sisteminizin içine ulaşır. Gerçekten de Gümüş Mor parlamaya başlarsınız!

Birçokkişi 'BEN'i vurguladığı, bu Mantra’nın önemli bölümü de BEN olduğu için bu, çok iyidir. Yükseliş sürecinin önemli bölümü SİZİN, ‘BEN’in Varlığı olduğunuzuanlamanızdır.

Bu nedenle bu Mantra’yı günlük yaşamınızda kullanın. Fazla zaman alması gerekmez. Saatler boyuncasürmesi gerekmez . Onu günün doğal akışında kullanın. Bilincinize akmasına izin verin. Sesli söylemeyeizin verin.Onu yüksek sesle ve niyetlenerek söylemek daha iyidir, onun fiziksel bedeninizin, dört beden sisteminizin ve Spiritüel Bedeniniz diye adlandırılanın üzerinde etkisi olmasına rağmen siz onu içinizden söylediğinizde etrafınızı çeviren herşeyin üzerinde etkiniz olmaz. Bu nedenle, sadece Mantralar’ınızı yüksek sesle söyleyerek (çünkü Mantra’nın görevinin amacı Mantra’nın titreşimidir) yaratılışa ne kadar Hizmet ettiğinizi düşündüğünüzde çevrenizdeki herşeyi etkilemiş olursunuz. Bu nedenle, böyle durumlarla karşılaştığınızda Başmelek Mikhail’in Işık Sütununun Koruması kadar bu Gümüş Mor Mantraları da kullanın. Onlar, bulunduğunuz mekana hoş bir yüksek titreşimin gelmesine yardım eder.

Uyumlama Nasıl Yapılır

Uyumlama işlemine başlamadan önce duş yapmak ya da kendinizi artan enerjilere topraklamak isteyebilirsiniz. Rahatsız edilmeyeceğinizden emin olun ve bir Reiki uygulayıcısı/üstadı ya da spiritüel şifacıysanız kendinizi en rahat hissettiğiniz hazırlanma yöntemlerini kullanın.

Hazır olduğunuzda, uyumlama yapacağınız kişilere odaklanın, onların adlarını düşünün ya da adlarına bakın. Rehberlerinizden, Gümüş Mor Alev meleklerinden, uyumlanacak kişilerin rehberlerinden ve St. Germain’den yardım isteyin. Aslında bu uyumlamayı yapacak olanlar onlardır –siz sadece belirli bir kişiye sinyal gönderen bir antensiniz. Daha sonra etrafınızda, içinizde ve dört bir yanınızda mor bir alevi gözünüzün önüne getirin.

Aşağıdaki sözleri içinizden veya yüksek sesle söyleyin:

“Gümüş Mor Alev’in koruyucularını çağırıyorum. St. Germain’den burada (kişinin adı, adresi) Gümüş Mor Alev’e uyumlarken bana yardım etmesini talep ediyorum.”

Alevin kişinin kalbinden ve çakralarından girerek etrafını sardığını görün. Alevin bir süre bu kişinin içinden akmasına izin verin. Sonra şunu söyleyin:

“(Kişinin adı), Gümüş Mor Alev’e, koşulsuz sevginin ve spiritüel hizmetin ateşine uyumlanmış bulunuyorsun. Huzur içinde git ve sen de başkalarını onların spiritüel alevlerine uyumla.”

Bunu değiştirip geliştirmek isteyebilirsiniz ama gerek yoktur. Uyumlama bitmiştir

• Konu Sahibi kraker kız
özel mesaj nasıl açılırki?bu konuda sanırım yardıma ihtiyacım var.

• Konu Sahibi kraker kız
ilginç mi?böyle şeylerle uğraşmayalım arkadaşlar ya Allah muhafaza bunları yapıp başına türlü türlü şeyler musallat olan kaç kişi var dikkatli olalım biraz saygılar...

• Konu Sahibi kraker kız
bunların diğer şeylerle alakası yok okudukça anlaşılıyor zaten bu tür şeylerin büyüyle alakası yok zaten ama yinede düşüncene saygı duyuorum

• Konu Sahibi kraker kız
büyüyle hacı hocayla bağlantısı yok böyle şeylerin olsa zaten bunların kitapları çıkmazdı

• Konu Sahibi kraker kız
alakası olmayabilir fakat şunu bilmeni isterim büyülerinde kitapları var malesef

• Konu Sahibi kraker kız
arkadaslar gumus mor alev reıkı vs kesınlıkle buyu degıldır, kotu seyler degıldır
ben muhafazakar sayılabılecek dındar bır ınsanım ama bunlar Allahın nımetlerı lutfen yanlıs degerlendırmeyın
buyu degıl bunlar, aslını bılmedıgınız ıcın boyle konusuyorsunuz
zaten bunları ogrendıgıız zaman ınancınız daha da kuvvetlenıyor Allahın kudretı ve yarattıgı muazzam seyler karsısında.

• Konu Sahibi kraker kız
hala büyüyle ilgilenicek insanların var olması şaşırtıcı ve garip ve hla bunlara bel bağlayarın olmasıda bi o kadar garip

• Konu Sahibi kraker kız
hala büyüyle ilgilenicek insanların var olması şaşırtıcı ve garip ve hla bunlara bel bağlayarın olmasıda bi o kadar garip
Arkadaşlar bahsedilen şey büyü değildir. Ayrıca büyü yapmak bukadar basitte değildir detayları incelikleri vardır sadece bazı sözleri söylemekle büyü yapılsaydı herkez yapardı bazı şeyleri yazmadan önce araştırın öğrenın, kendinizide bilmeden abuk subuk yorumlar yazarak rezil etmeyin komik oluyorsunuz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…