Gülüş Tasarımı Serkan Şahiner Hastaları

deliseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
101
68
38
Kızlar merhaba, ablam çocukluğundan beri dişlerinden çok rahatsız.. bir tane doya doya güldüğü fotoğrafı yok, kalabalık ortamlarda fena kasılır yani takıntı gibi bir şey oldu ergenliğinden beri.. Üstüne bir de dişçi korkusu var annem yüzünden çocukluktan kalan üzerinde. Dişlerinin durumu şuan berbat ve nereye kadar gidebilir- içler acısı... Neyseki geçtiğimiz yazdan beri hem biz hem çocukları cesaret verdik biraz biraz sıcak bakmaya başladı. Yeğenimin okulundan bir veli ile konuşmuşlar, Beşiktaş'ta Dentalis'i Serkan Şahiner'i önerdi. Aranızda bilen-duyan var mıdır? Hiçbir kötü yoruma rastlamadım, en sonunda kızlara bir sorayım dedim, yorumlarınızı bekliyorum

Serkan Şahiner'i daha önce çok duydum sosyal medyada da görmüştüm hande yener filanda ona gidiyor ama bir deneyimim olmadı açıkcası. Benimde ön dişlerimde çarpıklık var acaba nasıl bir çözümü olur aslında dişçi fobim de yok :))

Canım merhaba, öncelikle ablan için üzüldüm hem ihtiyacı olup hem de diş hekimi korkusu olması baya bir kötü durum.. benim de ön 4 dişim nasıl diyim böyle rengi solmuş sararmıştı ama böyle karartı şeklinde çizgilenmişti resmen baya kötü bir görüntü oluyordu ve burda Serkan Şahiner hocamın büyük yararı dokundu bana ama öncelikle söliyim benim korkum filan yoktu :)) Zaten o kadar profesyonellerki korku filan kalmaz en güzel yanıda iş takiplerinin iyi olması ayrıca iş kalitesine göre fiyatları oldukca uygun bu nedenle gönül rahatlığıyla götürebilirsin ablanı Beşiktaş Dentalis'e bazı insanlar belki reklam vs der diye kendi fotoğrafımı da koyuyorum buraya ki herkes o korkuyu endişeyi kenara bırakıp sonucu görüp cesaret bulabilsin kendinde, umarım işe yarar ve herkes utanıp çekinmeden rahatca gülebilir...

Eklentiler

• PHOTO-2018-10-30-08-30-58.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 349
  • PHOTO-2018-10-30-08-30-59.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 332
harika olmuş bende diş teli taktırmak istiyorum araştırıyorum bununla ilgili bir bilginiz varmı

ya .ok kotu durumdayım dişlerimi kestiler ve yapamıyorlar. empress yaptıra<cak hekim yada teknisyen arıyorum öyle söyleyim

süpersin kuzum harika görünüyor bizim keçide ikna oldu yaptıralı neredeyse iki ay oluyor ama burayı güncellememişim

ayy kötü olmuş ya büyük şanssızlık ama bence vakit kaybetme artık dentalis çok iyi bu konuda biz baya araştırmıştık

Kızlar ablamdan fotoları aldım hiç özelden uğraşmadan buraya yüklüyorum
isteyenlere fikir verir yardımcı olur umarım

Eklentiler

• öncekim,.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 254
  • öncekim,.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 257
  • sonram.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 270
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…