Guerlein L'Instant mi yoksa L'Instant Magic mi ?

canım ben koklayıp denemıştım kalıcı parfümler . instantta bal var yani koku hem yumuşak karakterli ,hemde güzel şekerli kokuları sevenler için. tam şekerde denmez.magici de ben sevdim oda yumuşak ve yoğun bır koku.

ikisi birbirine o kadar zıt ki. l'instant gayet ağır, yoğun bir parfüm, ben dior addicte çok benzetiyorum, diğeri ise hayatımda kokladığım en masum, hafif ve güzel kokulardan biri, tercihim magic olurdu:)

ikisinin de orjinalini kullandım.L'instant de Guerlain'le başladım.Bitince daha sonra çıkan aynı kokunun daha baharatlısı olan Magic serisini severek kullandım ama sonra tekrar ilkini almak istedim.1.sinin benim koku zevkime daha çok uyduğunu düşünüyorum.Sabun , pudra ,biraz çiçek kokusu gibi .En sevdiğim demirbaş parfümlerimden.Oh miss :KK12:

L'INSTANT hoşuma gıttı yumuşacık bır koku.Magıci bilmiyorum kendıme yakıştırmadım.Ben çok açık tenlıyım belki ondandır.

Ben ikisini de denedim l'instant sabunlu pudralı gibi tuhaf ağır bi kokuydu ben beğenmedim ama l'instant magic tam tersi değişik çok hoş bir koku. Üzgünüm gerçekten tarif edemiyorum ama içinde gül gibi limon gibi çok güzel bir nota vardı özellikle ona bayıldım. Ben kesinlikle l'instant magic derim.

X