guatrlı anneler ve buradaki tecrübeli arkadaşlarım bana yardım edin lütfen

hayalperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2014
134
14
arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok kötüyüm .. ben hamileyim 19 haftalıkarkadaşlar hamile kalmadan önce doktora gittim camurumsu bir leke geldi bunu doktora sormayı unuttum kan testi istedi guatrın braz yüksek dedi onu seviyelere getireceğiz kadın doktorum tsh 4.21 di .25 eutrox verdi içtim 1 ay sonra hamile kaldım. ilk doktorumu değiştirdim kendisi iç hastalıklarına beni yönlendirmediği ve kendi hap verdiği için düşük tehlikesini biliyordum ben sadece . yeni doktorum benmle çok ilgilendi iç hastalıkları doktoru edin dedi bana..bütün testleri yapıcağız dedi 2li 3lü testi yaptı bende sonuç normal . bende iç hastalıkları doktoru edindim 3 ayıma yaklaşmıştım tsh 3.18 lerdeydi. sonra 19 haftadayım şuan 2.66 doktorum devam düşüreceğiz dedi .arkadaşlar aranızda guatrlı anne veya tecrübeli arkadaşlar bana yardım edebilirmi? bu süreçte iç has. doktorum bana sadece sende düşük tehlikesinden söz etti ve senin değerlerin yüksek değil korkulacak hiç bişi yok dedi. ama ben evham yapıyorum ve çok korkuyorum çünkü yeni bşi öğrendim 3 ay önemliymiş guatr yüksekliği zeka geriliği yazıyor internette yardım edin ne olur?

Gecmis oksun. Dahiliye doktoru degil endokronoloji bolumune gitmelisiniz. Endokrin doktoru takibinizi yapsın. Ilaclari duzenli kullandugijiz surece değer duser. Testlerijizde normal cikmis. Sikmayin canınızı

Gecmis oksun. Dahiliye doktoru degil endokronoloji bolumune gitmelisiniz. Endokrin doktoru takibinizi yapsın. Ilaclari duzenli kullandugijiz surece değer duser. Testlerijizde normal cikmis. Sikmayin canınızı
cnm sağl yorumun için ama benim bulunduğum yerde endokrin uzmanı yok iç hastalıkları doktorunda branşı ve gittiğim doktorun teşhisleri çok iyi uzman bir doktor kendisi .

Benimde hamile kalmadan onceki kontrollerimde tsh im yuksek cikmsti ilacla indirdik. Seninkidr okdr yuksek degil canim. Sikma canini. Ilaclarini aksatma. Bende hala iciyorum kontol altinda tutmak icin.
Benimde kahverengi lekelerim var ama bundan kaynakli mi bilemiyorum tabi. Dusuk tehlikesi lekelerimden kaynakli oldugundan igne, ilac vs verdi kadin dogum dr um

Buarada benim en son 2,22 iydi. Bu hafta endokrine tekrar gidecegim. Maksat yukselmesin, yoksa iyi bi deger.

yazdığın için sğl cnm ya bşi sorucağım ilk 3 ay içindemi düşürdüler nkadar yüksekti senin ve doktorun nededi zeka geriliğinden söz ettimi?

yazdığın için sğl cnm ya bşi sorucağım ilk 3 ay içindemi düşürdüler nkadar yüksekti senin ve doktorun nededi zeka geriliğinden söz ettimi?
Rica ederim canim.
Ben agustosta gitmistim. Tsh yuksek cikti, 6 mi neydi. 25 mg eutrox ictim. Eylulde gittigimde 2,22 ye dusmustu sukur.
Sonra gebe kalinca gel dedi dr um. Bu hafta icin aldim randevumu.
Dedigin bebegi etkileyecek durum cok cok yuksek tsh larda oluyordur. 60 70 leri bile gecen degerleri okudum. Allah bilir tabi. Bizimki sadece tedbir. Oyuzden sikma canini

sağl cnm temuzdamı doğum yapacaksın tatlım seninde bebişin hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…