Selülit Guarana formula

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

bluemoon26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
204
2
Selülitler için GNC den Guarana Formula aldım 4 gün oldu başlayalı. İçinde Gotu Kola da var. Kullanmış olan var mı aranızda?

Son düzenleme:
merhaba kullanmadım ama böyle bişeye ihtiyacım var
gotu kolaylan inneovu merak ediyodum yazdım kimse
cevap vermedi sen ne durumdasın memnunmusun tavsiye
edermisin deniyimmi?

Merhaba Lifetime, neredeyse 1 ay olmuş ilaca başlayalı... Selülitlerimde azalma hissediyorum ancak guarana formuladan mı yoksa spordan mı yoksa kavitasyondan mı bilemedim.. Ben tam gaz hepsine devam ediyorum. Guarana formula metabolizma hızlandırıyormuş , ayrıca enerji veriyor.. Yorgunluğum azaldı bunun yanında selülitlerde de azalma oldu diyebilirim bence bi dene derim ben:) Guarana Formulayı incelersen içinde gotu kola da var.

metabolizmamın hızlanmasınada enerjiyede selülitlerimden kurtulmayada çok ihtiyacım var denemek istiyorumda şeyden çekiniyorum bu zayıflama hapları gibi yan etkileri yoktur dimi?

1 aydır kullanıyorum bende biraz başağrıları oldu ama bu kavitasyondan mı, guarana formuladan mı yoksa iş stresinden mi :) anlayamadım. Şu anı soracak olursan baş ağrılarım yok. Herhangi ciddi bi rahatsızlığın yoksa dene derim... :)

Arkadaşlar benim selülitlerim için yapmadığım şey kalmadı... Hala hapa devam ediyorum ancak ben kavitasyona da başladım.. Ancak kavitasyon bir hayal kırıklığı sakın başlamayın derim... O kadar da para verdim şimdi almaya çalışıyorum. Valla ben haftada 2-3 gün spora gidiyorum selülitlerim 1 derece daha iyi spor su ve hapı deneyin derim ben...

selam kızlar,
gurana formula kullananlar ne durumda yahu yazı yarım kalmış.
bende bugün başladım. one a day weight smart alıyordum günde bir tane gnc ye geçtim.
spora gidiyorum haftanın üç günü. çalıştığım için fziksel yorgunluk vs. gibi dertlerime sporda eklenince gnc kullanayım dedim.
umarım faydasını görürüm.
ayrıca selülit derdi bitmez. ben iki aydır spor yapmama rağmen yeni yeni toparlanıyorum. o yüzden ne kadar hassas bir durum olduğunu çok daha iyi anlamış oldum. hiçte kolay gitmiyor o selülitler. spordan başka çaremiz yok gibi. tüm gün masa başı çalışmak insanı mahvediyor. aynı zamanda kavitasyona da gidiyorum ara sıra.:44:

bende merak ediyorum bu urunu
gotu kola tek basina pek bir ise yaramadi bende
guarana bitkisiyle beraber etkili olabilir diye dusunuyorum

Kızlar kullananlar yorum yazabilir mi bende almak istiyorum kuzenim için 10 kilo fazlası var ve antidepresan kullandığı için kilo aldı halada kullanıyor bunu kullansa olur mu? Çok fazla kalp çarpıntısı yapar mı?

X