Green Nature Resort & Spa

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Green Nature Resort & Spa

Siteler mevkiinde, merkeze 3 km, havalimanı'na 90 km, denize 800 m uzaklıktadır. Plaja ücretsiz servisi vardır. Herşey dahil, 0-12 Yaş 1. çocuk ücretsizdir. 2 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu, 5 kaydıraklı yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, restaurant, A'la carte restaurant, spa, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, masaj, aerobik, tenis kortu, mini club, amfi tiyatro, havuz oyunları bulunamaktadır. Odalarda merkezi klima, kasa, mini bar, uydu yaynlı televizyon, müzik yayını mevcuttur.
Erken Rezervasyonda %25'e varan indirimleri kaçırmayın.

Oteli Haritada Görmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
bu yaz bu otelde tatil yapıcaz..marmarisi güördüm beğendim ama bu otele ilk defa gidicem bakalım bizi neler bekliyor..

mrb kızlar 2 hafta önce bu oteldeydik otel bizim beklediğimizden cok daha iyyidi bizde diğer sitelerdeki yorumları okuyup tüm olumsuzluklara hazırlıklı gitmiştik fakat şaşırdık (tabi herkesin beklentileri farklı ).fiyata göre beklentilerimizi karşıladı büyük bi otel İngiliz acentasıyla calışan bi otel Türk o kadar az dı ki biz saymaya başlamıştık her yer sapsarıydı :) kendilerine sorduğumuzdada İngiliz portfoyune sahibiz Türk piyasasında cok pazarlamıyoruz demişlerdi. denize uzak ama çam ormanlarının içinde diye seçmiştik kendi özel plajı var orayada servisleri var. plajıda güzel ama biz gittğimizde hava kötu denk geldi malum bu sene yaz geç geldı deniz suyu cok soguktu ve ben hasta oldum tatilin pek tadını çıkaramadım . yemekleri gayet güzel çalışanları güleryüzlüler başka sitelerde calışanlarının türk misafirlere hoş davranmadığını yazmışlar ama aksine gayet kibarlardı. 2 büyük havuzu,1 kapalı havuzu ve 5 tane kaydırağı vardı animasyonları yeterli değildi.spa merkezinde hamam,sauna ücretsiz masaj ücretliydi spa merkezinin sahibi bayan cok tatlıydı bizide cok sevdı Türkün Türke indirimi olur diyerek indirim yapmıştı bide masaj yaptırdık.marmaris harika bi yer ben hasta oldugumdan çok tadını çıkaramadık iztuzu plajını mutlaka görmelisiniz dalyan tekne turlarıyla gidebiliyorsunuz biz onu cok istedik ama hasta olup yatmaktan gidemedik son gün kızkumu olan tekne turuna gitmiştik oda çok güzeldi keşke daha çok kalabilseydık ve daha çok tadını çıkarsaydık.
sorularınız olursa yardımcı olabilirim kızlar bizde çok araştrdık zor karar verdik ama pişman olmadık umarım sizde pişman olmazsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…