GRATIS'te THE BALM %50 indirimli & Alışverişim

jassmine

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2011
599
62
Herkese selam,

Hemen duyan duymayan herkese müjdeyi vereyim THE BALM ürünleri bugünden itibaren pazar günü dahil %50 indirimli

Gratis kartınız olsun olmasın fark etmiyor Kartı almak isterseniz ücret ödemiyorsunuz Kart ayrıca indirimlerden faydalanmayı sağlıyormuş ve puan da biriktiriyormuş

29Mayıs'a kadar ise TheBalm ürünlerinde Gratis kart sahiplerine %30 indirimi varmış Ancak %50 indirim bu pazar yani ayın 11'inde bitiyor Cevahir Gratis'te bayağı ürünleri vardı sadece birkaç allıkları tükenmiş Stokları muhtemelen pazar günü sabahtan yenilenecekmiş hanımlar bilginize

Ben ne aldım?

Fiyatları ise alıştığımız fiyatlardan çok çok uzak

The Balm Nude Far Paleti 34,25TL

The Balm Instain 16,75 TL

The Balm Eyeliner 13,90 TL

Loreal Paris Skin Perfection 17,90 TL

Loreal Super Liner Eyeliner 23,34 TL

Göz Kalemleri

Loreal Color Richie 14,94 TL

Maybelline Master Drama Khol Liner 11,34 TL

pazar sabah yenilenmeyecekmi canım öyle yazmışında o yüzden pazar sabahı koşcam
valla hemen bitiyor ya hele the balm peynir ekmek gibi gidiyor

Evet canım bana da ilgilenen bayan söyledi sabahtan yenilenebilir diye ama halen zulada vardı malları Biten birkaç allıkları bir de fırçaları sanırsam Sabah gitmek en mantıklısı The Balmreyonu hiç boş kalmıyor Bir de Cevahir yakınında 2 gratis daha var oralara da bakabilirsin bulamazsan

ben yarın sabah da gideyim o zaman artık ne kalmışsa alırım kalan sağlar bizimdir

Benim aldiklarimda bunlar indirim bitmeden bir uğrayın hala aklımda kalan birkaç parça bişey var umarım bulurum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1399705430937.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 313
  • $1399705536784.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 409
  • $1399705645507.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 303
Benim aldiklarimda bunlar indirim bitmeden bir uğrayın hala aklımda kalan birkaç parça bişey var umarım bulurum

Güle güle kullan canım

Umarım bulabilirsin =)

Bakıyorum da stoklamışşsın Ben sexy mama ve hot mama ya ısınamadım Sen ne için kullanıyorsun onları?

Güle güle kullan canım

Umarım bulabilirsin =)

Bakıyorum da stoklamışşsın Ben sexy mama ve hot mama ya ısınamadım Sen ne için kullanıyorsun onları?

Sexy mama transparan pudra makyajı sabitliyor olmasada olur aslında ama talk ve paraben içermediğinden tercih sebebim :)

Hot mama ise muhteşem bir allık daha önce bitirmisligim var nars orgasm aldığına dup gösteriliyor içinde altın yansımaları olan şeftali çok az pembelik bulunduran buğday tenlilere ve bronz tene aşırı yakışan bir allık bence bir dene

Allık paletinde aklım kaldı kalmamış alamadım indirim bitmeden bulabilirsem kesin alacaklarim arasında.

Birde fiyatlar durma yükseliyor biran önce almak mantıklı mesela voyage palet ilk 72 tl idi sonra 80 dün bir bitim 92 bende inadına almadim :) oda aklımda kaldı ama

Sen bahsedince hatırladım canım Hot mama ile benzeyen allığım var diye onu almamıştım Alt tonuma uygun allık ve ruj bulmakta zorlanıyordum ama bu işi Balm süper yapmış bugün gittim yine aldım bir şeyler Ben dün bulamadığım allığı bugün başka bir mağazada buldum canım bence bir bakın çeşitli yerlere

Güle güle en güzel günlerde kullanirsin ınş. Bende baktım başka yerlere ama bali standı talan olmuş resmen utanmasalar testerlarda kapisilacak

hahhaah aynen canım haklısın Buna da şükür diyelim Bayağı hesaplı bir alışveriş oldu Sen de iyi günlerde kullan

Bir daha kimbilir ne zaman böyle bir indirim olacak ki bence fiyatları bile yükseltebilirler :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…