Bebek İkinci El Graco Contour Prestige Park Yatak

accessdenied

Nirvana
Pro Üye
15 Şubat 2013
24.080
89.374
Kızımın Graco park yatağını satmak istiyorum, doğduğundan beri benle uyuduğu için toplasan içinde 5 kere yatmadı, gerçekten çok yeni ve temiz durumda. 300 TL istiyorum.

Graco Contour Prestige Park Yatağın Özellikleri
Contour prestige doğumdan yaklaşık 3 yaşına kadar kullanılabilir
Bebeğinizin konforu için uyanan bebek hareketi ile başlayarak onu müzik ve titreşim ile uyutan sisteme sahiptir
Ebeveynler için rahatlık sağlamayı hedefleyen bu üründe yenilikçi sıcaklık ve zaman göstergesi, saklama gözleri, bebek bezi ve losyonları için saklama rafı mevcuttur
Yeni tasarım ürünü yükseltilmiş beşik ve alt değiştirme ünitesi mevcuttur.
Çabuk ve kolay katlanabilir, tekerlekleri sayesinde kolay hareket ettirilebilir
Graco contour prestige park yatak iç ölçüsü 65X95 cm'dir
Beşik konumu doğumdan 6,5 kg / 3 aylık oluncaya veya bebek el ve ayaklarının üzerinde ayağa kalkabilinceye kadar uygundur
Şilte aşağı indirilmiş yatak hali ise bebeğinizin doğumundan yaklaşık 15 kg / 3 yaş oluncaya kadar kullanılabilir
Alt Değiştirme tablası doğumdan 11kg / 12 aylık oluncaya kadar kullanılabilir
Çıkarılabilir muhafaza tablası, hijyen ürünleri için kutu, silme bezleri için ve çocuk bezleri için kutusu vardır
Park yatağın etrafındaki gözenekli tül perde sayesinde rahat ebeveyn görüşü sağlanır
Katlama düğmeleri sayesinde hızlı, kolay şemsiye kurulumu ve katlanması
Çıkarılabilir ve katlanabilir alt değiştirme tablası
Azaltılmış uzunluğu (104cm) sayesinde fazla yer kaplamaz.
Yatağı kolay hareket ettirmek için 2 tekerleği vardır.
Kolay taşıma için tekerlek deliklerini ve ekli ekstra muhafaza cebini içeren taşıma çantası bulunur.
Yeni tasarımlı yüksek beşik, sırtınız için daha rahattır.
Beşik minderi, bebeği sakinleştirmek için yumuşak şekilde titreşir (zamanlayıcı üzerinde)
Gezi sırasında kolay kullanım için alt değiştirme tablası
Bebeğin daha fazla boş alana sahip olması için uygun genişlik (73 cm)
Gece ışık, müzik ve titreşim için çıkarılabilir kontrol kutusu
Mükemmel stabilite için 2'si tekerlek olan 7 ayak maksimum güvenliği hedefler
Köşeler yuvarlak plastik kaplı olup, bebeğinizin güvenliği için contour prestige'nin geneli yuvarlak çerçeveye sahiptir.
Contour Prestige park yatağınızı arzu ederseniz 65 X 95 cm. ebatlarında iç yatak/şilte ile kullanabilirsiniz.

Graco Contour Prestige Teknik Özellikleri :
Ağırlığı: 10,3 kg (Aksesuarsız)
Açık Ebat (Aksesuarsız): 104x73x91 cm.
Katlı Ebat: 23x23x85 cm.
Bataryalar: 2x LR44 (1,5V) Dahil
1x D - LR20 (1,5V)
2x AA (1,5 V)

Markanın Ait Olduğu Ülke: Amerika

Eklentiler

• image.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 809
  • image.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 776
  • image.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 414
  • image.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 617
  • image.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 334
  • image.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 605
Graconun butun modellerı cok guzel daha bır kac ay once aldım ama bu modelı gormus olsaydım mutlaka sızden alırdım cok guzelmıs gercekten alan kısıye hayırlı olsun ederınden cok az fıyat belırlemıssınız

teşekkür ederim:) biz çok hevesle severek aldık, ama neyi kullanıcaklarına onlar karar veriyo, benim kızım hep benle uyumak istedi, belki alan kullanır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…