Göz Makyajı Gözün altına kalem yerine eyeliner ya da benzeri ne olur?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Tospaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
1.769
2.025
Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum, ben göz makyajımda her zaman gözümün altına (içine değil ama) mutlaka kalem sürüyorum. Bir sürü kalem markası denedim ama hepsi bir şekilde ya akıyor, dağılıyor ya da kazık gibi olduğu için rengi belli olmuyor. Bu yüzden gün boyu belli aralarla elimde ayna göz altını temizle ve kalemi yeniden sür, rötuş yap fenalık geldi. Kalem dışındaki eyeliner vs göz altına sürülür mü? Daha doğrusu eyeliner sürme özürlüyüm ben, onun o oynak fırçasıyla göz altıma hiçbir şekilde süremiyorum. Hani eyelinerın ucu sabit durmuyor ya o açıdan...Bana bununla ilgili önerisi olan varsa çok sevinirim, bir de diplinerla eyelinerın ne farkı var onu bilmiyorum. Yardım lütfen, kalem derdinden kurtulmak istiyorum artık...

Dipliner'ı alta sürebilirsin herhalde cnm kalem şeklinde oluyor fırçası yok ucu sabit yani

Dipliner'ı alta sürebilirsin herhalde cnm kalem şeklinde oluyor fırçası yok ucu sabit yani

hmm, eyelinerdan farkı kalem şeklinde olması yani, iyiymiş o zaman, çok sağol. Peki kalem gibi açılıyor mu dipliner? Ben ince sürmeyi seviyorum çünkü, yani mutlaka ucu açılan bir şey olması lazım.

hmm, eyelinerdan farkı kalem şeklinde olması yani, iyiymiş o zaman, çok sağol. Peki kalem gibi açılıyor mu dipliner? Ben ince sürmeyi seviyorum çünkü, yani mutlaka ucu açılan bir şey olması lazım.

Yok cnm keçeli kalem gibi sürdükçe geliyo:)

göz altında kirpik diplerini doldurmak için bunu kullanabilirsin ucu çok ince
bu flormar, fiyatı 5 tl, deneme amaçlı alabilirsin, beğenirsen daha iyilerini alırsın
Flormar-Eyeliner-Pen-801-Black__21982434_0.jpg

bu flormar, fiyatı 5 tl, deneme amaçlı alabilirsin, beğenirsen daha iyilerini alırsın

tamam teşekkür ederim çok, deneyeyim hemen. Ucu sabit ama di mi? Yani sürerken bir o tarafa bir bu tarafa oynamıyordur umarım...

Flormar-Eyeliner-Pen-801-Black__21982434_0.jpg

Bende bunu diyordum aslında youtcum bunun dışı beyaz olanı var bende sürümü rahat yani ucu oynamıyo sabitboshayallersmile

Bende bunu diyordum aslında youtcum bunun dışı beyaz olanı var bende sürümü rahat yani ucu oynamıyo sabitboshayallersmile

Tamam çok sağolun, hemen alacağım. Beni bu kalem derdinden kurtarırsanız bayram edeceğim. Kullandıktan sonra bilgi veririm size de...

Dediğiniz kalemden aldım, Flor Marınkini, eve gelince denedim bayıldım arkadaşlar ama bir daha süremedim tamamen bitmiş sanki. Hiçbir şekilde sürülmüyor, apaçık bir renk oluyor, kapağını falan da açık bırakmadım ama neden böyle oldu anlamadım, çok üzgünüm :1no2:

cnm memnun kaldığın bir eyeliner varsa onunla kullanmak için eyeliner fırçası alıp onunla göz altına uygulayabilirsin

cnm birde max factor un coluor perfection eyeliner ı var kalem gibi ama hiç akmıyor uzun zamandır kullandığın tek kalem tavsiye ederim yerimseniben

Dediğiniz kalemden aldım, Flor Marınkini, eve gelince denedim bayıldım arkadaşlar ama bir daha süremedim tamamen bitmiş sanki. Hiçbir şekilde sürülmüyor, apaçık bir renk oluyor, kapağını falan da açık bırakmadım ama neden böyle oldu anlamadım, çok üzgünüm :1no2:

bnde niveanın diplinerı var çok güzel. öyle hemende bitmio. tavsiye edd
erim. bnde kullanıourum göz altıma çok memnunum.

cnm memnun kaldığın bir eyeliner varsa onunla kullanmak için eyeliner fırçası alıp onunla göz altına uygulayabilirsin

cnm birde max factor un coluor perfection eyeliner ı var kalem gibi ama hiç akmıyor uzun zamandır kullandığın tek kalem tavsiye ederim yerimseniben

Ama ben eyelinerın fırçasını kullanamıyorum ki...Yani benim kullanacağım şey fırça olmamalı, sabit ucu olmalı...Max factorunki nasıl peki? Fırça şeklinde mi yoksa ucu açılan bildiğimiz kalem şeklinde mi? Teşekkürler ilgin için alkisalkisalkis

bnde niveanın diplinerı var çok güzel. öyle hemende bitmio. tavsiye edd
erim. bnde kullanıourum göz altıma çok memnunum.

Niveanınki de birinci sayfada görülen Flor Marınkinden mi, hani şu keçeli kalem gibi olan? Eğer öyleyse onu da denerim hemen. Benim aldığım Flor Mardı ve bitmesine imkan yok, akşam aldım evde denedim, gayet süper oldu, sabah makyaj yaparken bir baktım yok hiçbir şey çizilmiyor. Kapağını da sımsıkı kapatmıştım...Ya reyonda çok açılıp kapandığı için ben aldığımda bitmişti ya da başka bir şey...Sağol cevabın için...

Niveanınki de birinci sayfada görülen Flor Marınkinden mi, hani şu keçeli kalem gibi olan? Eğer öyleyse onu da denerim hemen. Benim aldığım Flor Mardı ve bitmesine imkan yok, akşam aldım evde denedim, gayet süper oldu, sabah makyaj yaparken bir baktım yok hiçbir şey çizilmiyor. Kapağını da sımsıkı kapatmıştım...Ya reyonda çok açılıp kapandığı için ben aldığımda bitmişti ya da başka bir şey...Sağol cevabın için...

evt aynen öyle keçeli kalem gibi. bnce güzel bi ürün memnun kalırsın.

canım ben gözaltıma bazen farda kullanıyorum çok doğal hoş görünüyor

Evet bir ara ben de far kullanıyordum ama baktım kalem daha belirginleştiriyor farı bıraktım. Haklısın ama, far daha belli belirsiz oluyor, benim gözümde pek durmuyor o ayrı :)
Sağol tavsiyen için a.s.

X