GozNur'larimizin ilk yas kutlamasi !

scorpi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
273
0
41
Hanimlar anneler bebislerinizin ilk yas kutlamasini nasil gecirdiniz paylasmak istermisiniz? benimde kizimin ilk yas dogum gunu yaklasiyorrr zaman ne cabuk geciyor yaa, simdiden planlar yapmaya basliyorum...:smiley-cool: yavrularimiz icin hersey deger! paylasimlarinizi dogum gunu anilarinizi bekliyoruz.. :dance:

inanamiyorum bi tane bile yorum yada ani yok,yoksa daha kutlama yapaniniz yokmu yada pasiflikmi yapiyorsunuz...fisfisfis

İlk yaş çok önemli oluyor değil mi? Ve tabii heyecan verici.. Ben evi oyun bahçesine çevirmiştim çocuğumun ilk doğum gününde.. Çocuk ilk kez böyle birşeyle karşılaştığı için zaten şaşkın ve mutlu oluyor.. Kutlama o kadar hoşuna gitmişti ki.. D.gününü izleyen 1 hafta kutlamalar etkinlikler devam etti :içelim:

Paket açma faslı çok ilgilerini çekiyor ve mutlu ediyor minişleri.. Başlıbaşına mum üflemek hediyeler bile yeterli oluyor zaten.. Çok kasma kendini.. Eminim çok hoşlanacak..

Allah uzun,sağlıklı, başarılı ömürler versin bebişine!.. iyi ki doğdu değil mi??

tabiki bunun sozumu olur iyikide dogurmusum genc anne olmak cok gusel.. :1hug: bu arada paylasimin icin tesekkur ediyorum! hersey gonlunce olsun dilegimlea.s.

slm scorpi
kizim ilk dogum gunu 1 ay onceydi aslinda. herseyin mukemmel olmasi icin elimizden geleni yaptik. 1. yasgunu bence cok onemli. biz evimizin arka bahcesine masalar sandalyer kiraladik. evin icinde sanirim 70 tane ucan balonlar suslemeler. disarisi aynen oyle. doner takildi,yemekler,icecekler.pastasinida 1 seklinde yaptirdik.resmide assagida. cok guzel bir gun gecirdik unutulmayacak bir dogum gunuydu. hepimizde guzel bir gun gecirdik.iste buda kizimin dogum gunundeki hali oda cok eglendi resimde de goruldugu gibi.(RESMIN USTUNE TIKLARSANIZ BUYUTULMUS HALINI GOREBILIRSINIZ)

Sagol Canim
Kizim 6 Aylikken Emeklemeye Basladi 1 Yasindan Bir Kac Gun Oncede Yurumeye Basladi.simdi Massallah Yerinde Durmuyor.
Burda Benim Hic Akrabam Yok Sadece Esimin Tarafi Var. Bizde Onlari Ve Birkac Arkadasi Cagirdik 30 Kisi Filan Vardi. Cok Hos Oldu.
Birde Burda Partiye Gelen Cocuklar Icin Kucuk Hediyeler Hazirliyorlar. Mesela Kucuk Bir Posete Mina Araba ,seker,cikolata,toka Gibi Seylere Parti Cantalari Diyorlar. Sende Oyle Birsey Yapip Cocuklar Giderken Ellerine Verip Geldikleri Icin Tesekkur Edebilirsin. En Azindan Onlarda Sevinirler.umarim Guzel Bir Gun Gecirisiniz. Resimlerini Beklerim.

Canım benım oğlumda şu an 3 yaşında ilk doğum gününde yaptıklarımızı anlatayım fikir edinmiş olursun en azından evde yaptım ben doğumgünü bu süslerden çok aldım bütün her yeri süsledik balonlar astık her tarafa gelecek olan çocuklar için küçük hediyeler hazırladık açık menü bir davet verdik çok güzeldi birde palyoço geldi oda berkeye dayısının bir hediyesi idi çocuklar çok eğlendi tabi biz büyüklerde fırsattan istifade ettik

ilk doğum günleri tabi çook önemli, büyük oğlum berkan 06.08.2203 yılında doğdu ve her ayın altısında oğluma doğum günü yaptım ve kameraya çektim, fotograflarını çektim, şimdi ay ay gelişimini görebiliyorum oğlumun ve çok güzel bir anı oldu, ikinci oğlumuz da yolda allah izin verirse doğum 15 aralık ve aynısını ona da yapacağım heray bir doğumgünü bizi bekliyorr

MASALLAH YA! Allahim bagislasin cocuklarinizi! bizde oyle yaptik her ay kutlamasini yapmamis olsakda her ay'in 21'inde resmini cektim, eylul'un 21de 1 yas olacak Allah izin verirse, bende her ayin 21.nde cektigim resimleri bi araya toplamayi dusunuyorum... ama dedigin gibi biz ilk 1ayini sonra,5,7,9,10,11.aylarinda kutlamaapmistik pasta kamera cekimleri vs. cocuklarimiz herseye deger canlarimiz bizim! dOGUMda Allah yardimcin olsun ! optum

canim saol paylastigin icin palyaco fikrinide begendim ama benim kizim palyacodan korkmustu cok aglamisti bi kere canim benimya:teselli: biz sanirim evde esim ben ve kizim kutlicaz belkide esimin bi akrabasi var onlarda illaki gelirler davet etmesekte oyle tahmin ediyorum..arkadaslarinda sizin de dediginiz gibi susler balonlarla suslemeyi dusunuyorum ve oyuncaklarlada bakalim Insallah mutlu olur bebisim

Masallah diyelim kizina! hangi ay dogumlu?aslanmi burcu? aslan burcundaki cocuklar genelde oyle hareketli ve cok cabuk ogrenirler... daha emeklemiyor diyordumya benim kizimda 09.09.2007 emeklemeye basladi tam anlamiyla daha once surunerek hareket ediyordu... ok muhakkak resimleri paylasirim Kizini op bizim icin Allah korusun Meleklerimizi!

Nice mutlu yıllara sağlıkla sizlerle hep birlikteolması dileği ile...yalnız sen onu böyle alıştırısan evde dökülmedik birşey kalmaz:teytey:sonra alırsın mendili eline:teytey:hergün birşey toplarsın çünki bu bebişler bir kere izin verdin mi ömür boyu sanıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…