Gözlerle Takip Ve Çığlık

TesterTester

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
228
30
44
Kzilar Ya Bilinçlenmeye Başladi Tabi Bebişler Artik Büyüdüler...3 Ayliğiz şuan Ama Beni Gözleriyle Takip Ediyor Ve 2 Dk Yanindan Ayrilinca Ağlamaya Başliyorr.inanain Wc Ye Bile Zor Gidiyorum..hele Gece Kendi Odasina Koyuyorum Tek Gözünü Açip Bakiyorr Bana Ben Gidersem Uyumuyo..yine Al Arabasina Koy Illa Bzim Yanimizda Uyuyacak Bende Uyrsam Onun Yaninda O Da Uyuyo..yok Böle Bişey Ya Nasil Da Anliyolar Ben Bu Gidişle çalişamicam Galiba...ne Yapmam Gerekir.bensizliğe Biraz Olsun Alişmasi Için.önerileriniz Var Mi Kizlar ?

öğretmen misin egemenn? hala izin kullanıyor musun?.........................................

evet cnm ama ben özel okul öğretmeniydim hamilelik kötü gidince bıraktım açıkçası...biraz büyüsün öle düşünüyorum.fizik öğretmeniyim ben..

bende ögretmenım ıznım bıttı 2o gunde rapor alayım dedım rapor vermedı drum.. oğlumu bırakaccak kımsemde yok..

maalesef bizde aynı durumdayız araba koltuğu elimde her işi birlikte yapıyoruz mutfak tezgahının üzerine koyup yemek yapıyorum yanıma alıp yer siliyorum birlikte yapmadığımız tek şey tuvalet , doktorumuz bu konuyla ilgili cee e oyununu önerdi bu oyunu oynadığımızda öğreneceği şey ''annem gitse bile geri gelecek'' miş ancak bizde bu oyun fayda sağlamadı aksine şimdi yeleği bluzu battaniyesi ne bulursa yüzüne kapatıyo cee yapmak için acamıyıncada çığlık çığlığa bağırıyo ,
çalışma konusu da ayrı bir dert süt sağıp bıraktım 2 gün uğraştılar ben eve gelene dek lokma almamış ne biberonla ne kaşıkla sadece 2 gün çalışabildim yani ,

cnm ya kolay değil tabii..ben 2 yıl düşünmüyorum ilk bebek diye birazda ikincide çalışırım gibi geliyo ama onada kıyamam herhalde.nasıl bişey bu cee cöö

hani yüzünü ellerinle kapatıp veya bişeyin arkasına saklayıp birden kendini göstererek cee-eee yaparsınya bu bebeği hem eğlendiriyor hemde obje sürekliliğini öğretiyormuş yani yüzünü saklayan kişi orda olmaya devam ediyor bu oyuna bu şekilde başlayıp oyuna alıştırdıktan sonra yani birkaç gün sonra odadan çıkarak oynamaya devam etmek annem gitse bile mutlaka geri gelir'i öğretiyor ve güven bulmasını sağlıyormuş , dedimya bizde çok işe yaramıyo ne bulursa yüzüne kapatıyo buda beni korkutuyo bu yüzden ellerinle oynayarak öğret ben battaniyesiyle başlamıştım hata etmişim şimdi unutturmaya çalışıyorum

benimki odadaki bordürlerle çok vakit geçiriyo dört bir tarafını eşim bordür yapışstırdı rengarenk tom jerry bugs bunny gibi.şimdi onlarla oynıuyo bi bu yanii

bende onun için şaşırdım ya bi yanlışlık oldu heral ama inanki eksi var olsun cnm yaaa sorun değil yanlışlıkla olmuştur tekrar geçmiş olsun cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…