Gözlerinde ihaneti gördüm..

Gulpare

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
791
9
3xj0vp2.jpg

[/SIZE][/FONT]Bir dünya ki temelinin her taşında yalan var
Dışı parlak içi bomboş, yeminler neye yarar
Daldığımız rüyadan yıllardır uyanmadık
Değil iki sevgili, dost bile olamadık

Simdi sana iki günlük dev ask masallarinda sonsuz!!! mutluluklar diliyorum,sen baskasinin kahramani oldun,bu sefer gercekten hayatindan gidiyorum....

Aşkımıza aşk değil yıllarca yalan kattık
Sana son bir sözüm var, o da "Allahaısmarladık"
[/B]

Son düzenleme:
tam benim şu an içinde bulunduğum durumu anlatıyodu gerekli kişiye hemen gönderdim

:çok üzgünüm:teşekkür ederim canım paylaşım için çok anlamlıydı...

Bagiramadim,sesim cikmadi...Aglamam gerekiyordu degilmi,aglayamadim.Sebebim yoktu,amalarim,cünkülerim hic yoktu,karsina gecip gözyaslarimi akitamazdim.

:teselli::teselli:
umarım sana ait bir şey yoktur

Tesekkür ederim canim..Begenmene sevindim,böyle cok yazim var,istersen gönderirim...:)

Bagiramadim,sesim cikmadi...Aglamam gerekiyordu degilmi,aglayamadim.Sebebim yoktu,amalarim,cünkülerim hic yoktu,karsina gecip gözyaslarimi akitamazdim.

:teselli::teselli:
umarım sana ait bir şey yoktur

Martta durum öyleydi,ama simdi iyiyim:1hug:

Ah canimm benim ya,aslinda bu bi askin bitisinden sonra yazilmis birsey.Icimde biriktirdiklerimdi..3 senedir acisini cekiyorum ama artik yeter dedim kendi kendime düsünmüyorum ...benneyaptımki

ne kadar güzelmş.paylaşımın için teşekkürler arkadaşım...beni öyle bilinmezlere götürdü ki çok teşekkür ederim...

gözlerim dolu dolu bu sayfadan çıkıcam ve bidaha girmicem okumamalıydım ama okudum işte duygularını çok güzel ifade etmişsin paylaşımın için sağol canım benim kendimi hiçç iyi hissetmiyorum öyle acıki

Canim benimm cok üzgünüm...(((Hersey güzel olacak insallah,buna inan ne olur..:KK43:

white pearl canim benim okuyan gözlerine saglik...Mutluluk seninle olsun...

Ah canimm benim ya,aslinda bu bi askin bitisinden sonra yazilmis birsey.Icimde biriktirdiklerimdi..3 senedir acisini cekiyorum ama artik yeter dedim kendi kendime düsünmüyorum ...benneyaptımki

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Bunları bi de sen mi yazdın??
Valla tebrik ederim seni..
eklesene diğerlerini de..

Canim begenmene inan cok sevindim..Simdi bi kac tane ekledim,insallah devamini da ilerleyen günlerde eklerim....Sevgi ve mutluluk daima seninle olsun..

X