:::.....GözLerin.....:::::

sxuxrgxuxn sevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
153
0
''Bu Yazıyı GözbebekLerime AsıLı KaLmış GözLerine Yazıyorum''

GözLerin...Baktıkça içine çekiyor insanı...Ve hiçbir uçurum yok bakışLarndaki anLamda.Ne ihanetin,ne yaLanın nede sevgisizLiğin kuyusuna düşüp orada boğuLacağımdan korkuyorum...Hiç oLmadığım kadar özgür hareker edebiLiyorum bakışLarındaki derin anLama hayran kaLıp uzun uzun daLdığımda.BiLiyorum hiçbir zarar geLmeyecek yüreğinden ,gözLerinden senden...Diken üzerinde durmuyorum hiçbir zaman , arkasından gözyaşı geLecek korkusuyLa yaşamıyorum hiçbir mutLuLuğumu...Özgürüm hiç oLmadığım kadar...Bakarken gözLerine içine akarım usuLca..Huzurun bembeyaz eLbisesini giyip aşkın,sevdanın bambaşka tadına varırım hiç korkmadan..
SözLerin öyLe içten öyLe şeffafki..KaLbindeki o yoğun duygunun yanardağ misaLi Lav Lav aktığını görebiLiyorum açıkça keLamLarında...Ve ardından bir titreyişLe binLerce şükrü senaLar ettiriyor Allahıma..Beni böyLe sevdiğin için, benimLe oLduğun için,benim yanLızca benim oLduğun için...
Sevgin(miz) okadar pürüzsüzki hiçbir yama yok...Çünkü tazecik,tertemiz bi ruhLa bu yoLa başLadık biz..Geçmişi siLip yarını düşLedik biz.Çünkü imkansızLığın sevdamızın başLamasına saLdığı göLgeyi içimizdeki küçücük inanç kıvıLcımının birbirimizi günden güne keşfetmemizLe büyüyüp aLev aLev yanan tutkuLu sevdayLa pare pare yaktık biz..Bu tutkuyLa yaLnızLığı Liğme Liğme parçaLara böLüp zifiri karanLık odaLara kapattık..Sevda sözcükLeri aydınLatırken gözbebekLerimizi hüznü karanLığa boğduk biz...
Ahh işte gözLerinn hayata açıLan umut pencerem yaşama sevincim,sebebim huzurum mutLuLuğum herşeyim...Masumiyet okunuyor satır satır...huzur saçıyor damLa damLa....
Sevdam, canımıniçi, herşeyim öyLe seviyorumki seni açsam şu kaLbimi görsen sen biLe hayretLere düşersin ...Sadakat,huzur mutLuLuk kokuyor bu tutkum..

GönLümün GüLen Yüzü...;

Tarifi imkansız mutLuLukLar yaşatıyorsun bana...Paha biçiLmez iki eLmas gözLerin...
ÖyLe özLüyorumki seni can pahasına...Ahh işte şu uzakLar yokmu..GözLerini bi fotoğraf karesine asıp seni benden uzak tutan mesafeLer,yoLLar yokmu...Çok özLüyorum seni hemde çoook...İçi titrerya insanın yüreği ağzına geLir işte öyLe.Bazen oLmuyor taşıyamıyorum isyanLar diLimin ucuna geLiyor ..Ne oLurdu diyorum aynı şehrin güneşi ısıtsaydı bizi ne olurdu sanki...
ÖyLe bir zaman geLiyorki heryanımı basıyor sıkıntı..Kimsenin varLığı doLdurmuyor gözümü...ELimi tutmasanda , dokunmasanda öyLece yanımda otur aynı havayı soLusun ciğerLerimiz istiyorum...Birşey demenede gerek yok sessizce otur yanımda bende aynı sukunetLe sana bakayım doyasıya...
GönLüme doğacak güneş bu sadece sıkıntımda...
Gözden uzak ama gönüLden asLa değilsin bunu unutma..Hasretin eritmiyor sevgimi aksine körükLüyor.ÖzLedikçe seni incecik jilet kesiği gibi bi sızıyLa dahada artıyor sevgim..GözümLe değiL gönLümLe seviyorum seni daha ne diyim...ÖzLemin ateşiyLe dahabi sarıLıyorum sevgime dahabi koLLuyorum herhezden..
Senden yükseLen herşey öyLe bir etki ediyorki bünyeme...HıçkırıkLar diziLmişken buğazıma sesini duyduğum anda bir sıcakLık saLınıyor içime...GözyaşLarın tertemiz bir ciLa çektiği gözbebekLerim sesini duyduktan sonra,varLığını içimde en sakLı köşemde hissettikten sonra kahkahalar saçıyor dörtbir yana...=)
Sen öyLe birşeysinki gözümde gönLümde yere göğe sığdıramıyorum..Sen olan , senden olan her parça öyLe değerLiki benim için...Herne oLursa oLsun bu..ÖzLemLe eriyen bu günLerimizde sevdamızı sarıp sarmaladığım gibi senin oLan ,senden geLen her armağana her parçaya gözüm gibi bakıyorum sevdiğim.Cennet gibi armağanın çiçekLerimiz baş ucumda hersabah gözLerim onLara değmeden çıkmıyorum dışarı..Hani şu gönüL verdiğin Fenerbahçe renkLi çiçeklerimiz =)Sarı papatya(sen) lacivert yani mavi menekşe(ben)...Hergün bakıyorum aşkım hergün azcık boyunlarını eğdiği çok üzülüyorum ..Ama sen dahabi renklisin söyliyim=) Sanki senLe dahami çok iLgiLeniyorum ne...=)Bana geldiği iki tohumLa değiL başka toprakLara sıçrayan çokça açıLmış çiçekLerLe geLeceğim ki herbiryanı sarsın menekşe papatya kokusu...Ahh sen yokmusun bambaşka birşeysin benim için..Bembeyaz sayfam,hayattaki en büyük şansım,hazinem tüm servetimsin...Ve ben bu dünyadaki en zengin , en varLıkLı kişilerden biri oLarak görüyorum kendimi...TeşekkürLer sevgiLim...=)
ÖzLemin,sevgin,hasretin neysede sana kavuşmak biLe bir başka tat gönLüme..Şehrime konuk oLacağın gün küçücük masum bir çocuğun gözLerindeki bayram sevinci yüreğimde..İçim içime sığmıyor bütün gece tek bir damla uyku dokunmadan gözLerime içten içe dua ettiriyor yaradana...
Düşünüyorumda hakettik biz bu günLeri canım sonuna kadar hakettik..DüşLer dünyasından bir kıvıLcımLa bukadar bağLandım sana..Ve bu avuçLarının sıcakLığını hissetmeme kadar geLdi..Allah şahidim bundan sonra ömrümün her karesini seninLe yaşamak H.a.Y.a.L.i.M...
Senden başka kimsem yok hiç kimsem yok..ÖyLe derinden hissediyorumki seni canım gibi ,ruhum gibi nefesim gibi...
YaLniz seni istiyorum sevgiLim yaLnız senin sıçramanı istiyorum ömrümün her zerresine..İstemem biLmemkaç milyarlık arabam olsun pırlantalar süslemesin gerdanımı istemem...
İLLede sen diyorum sevdiğim...!İnatLa iLLede sen...!!!
SeninLe güLmek, seninLe ağLamak ,seninLe acı çekmek , sana sarıLmak ,seninLe neşeLenmek herşeyi payLaşmak...Hayatta ne varsa oLumLu yada oLumsuz hiç farketmez seninLe yaşamaLıyım...
En büyük isteğim ,mutLuLuğum bu benim başka hiçbirşey değil hiçbirşey...seni diLiyorum sandece seni...
Kimin ne dediği umrumda biLe değiL birtanem..Allaha verecek hesabım sen oL yeterki...İnsanLarın küçümsediği yaşım kadar küçük değiL yüreğim...Kim biLecekki bunu...!Yüreğimi elalemin diline etiket yapmam!Seni ben Biliyorum ,ben yaşıyorum doyasıya...Bunca yazdıkLarımıda bir ben hissediyorum ,bir ben görüyorum gözLerinin pırıLtısını...
Bu menziLden ayrıLmak, eLLerini bırakmak senden yüz çevirmek ,vazgeçmek oLmayacak GönLümün GöLgesi...

Mucizem GözLerin BöyLe Baktıkça....

(((Kübra

X