Göz Makyajı gözlerin rengini olduğundan daha açık gösteren göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
göz kapagına turuncu (kiremit) tonunda hafif bir far ve alt kirpik diplerine sadece diplere belli belirsiz mor kalem uygula kalemin parlak olursa uçuk tonlarda değilde net bir renkse daha güzel sonuç alcaksın yıllardır kahve gzöleribal rengi yansıtan bir yöntemdir uygulamaktayım şekerim sonu bildir :KK66:

benim gozlerim koyu ela ama hep kahverengi derim çunku yesil kisimlari bile koyu yesil haki yesili gibi en çok gunes isiginda belli oluyo ama ben lacivert makyaj yapinca genelde gozlerin yesil miydi senin diye soruyorlar :))) Teny nin soledigi daha etkili bir yontem ama agir makyaj yapman gerektiginde ya da renkli makyaj yapmak istediginde lacivert makyaj deneyebilirsin

Yav arkadaşlar bu "kirpik dibi" neresi oluyor??? göz kapağının içi mi? dışı mı? makyaj bilgisinden yoksun olan bana bi açıklayıverin bacılar...

benim gozlerim koyu ela ama hep kahverengi derim çunku yesil kisimlari bile koyu yesil haki yesili gibi en çok gunes isiginda belli oluyo ama ben lacivert makyaj yapinca genelde gozlerin yesil miydi senin diye soruyorlar :))) Teny nin soledigi daha etkili bir yontem ama agir makyaj yapman gerektiginde ya da renkli makyaj yapmak istediginde lacivert makyaj deneyebilirsin
benimde gözlerim böyle birşey ama gözlerinin rengini beğenmelisin çünkü okdr değişik gizemli ve farklı ki, üstelik çok parlak oluyo ışıkta göz kamaştırıyo. kahverengi gözden nefret ederim ama önerin için saol bnde denicem.:KK3:şakkıdı

mor, yesil, gri, göz kalemi cekebilirsin gözlerinin altina bakir rengide hos olur ama tenine yakismasi önemli yoksa hasta gibi bi görüntü olur

mor kalem çekmeyi hiç denemedim nedense mor makyajı gözkapaklarıma hıc yakıstırmadıgımdan kalem olarakta denemedım .. benım gözlerım ela bılırsınız açık hapalı alana göre renk değiştiriyor ama genelde ben sıyah koyu renkler uygularım daha belırgın oluyor yanı sıyah,kacıvert tonları gözünü dahja cok ortaya cıkarıyor cunku

benimde gözlerim koyu kahverengi..hatta siyah kalem sürünce siyah gibi oluyo gözlerim...gözlerimi daha açık renk gösterebilecek bi makyaj tekniği var mı acaba? ne renkler kullanılabilir bende çok merak ediyorum...

Bu gün disarda bir kiz gördüm, gözlerine acik yesil tonlarinda makyaj yapmis bi an görünce renkli gözlü sandim kizi. Ne zaman yesil ya da mavi tonlarinda makyaj yapan birini görsem öyle saniyorum ama bi anlik. Sonra anliyorum koyu renk gözlü oldugunu. Ama siz yine de deneyin renk katar yüzünüze, gözünüze :KK8:

Bence haki ve yeşil tonlarını kullanabilirsiniz.Ben çok yakıştırıyorum ve bazen renkli gibi geliyor bana dikkatli bakınca anlıyorum.

Bu konuyu güncellemek istedim.
Kahverengi gözlere canlilik katan, az da olsa acan ve parlaklik veren renkleri paylasabilir misiniz?

Çok açık kahve olmasıgı sürece koyu ve orta kahverengi gözlerde siyah kalem gözü daha da koyulastırır. Koyu kahveler için birşey diyemem ama benimki orta kahve. Eger altına sürmessem hiç birşey üste incecik siyah kalem sürüyorum çok duru bir hava katıyor. Eger renk kahve kahve dursun istenirse önce üst göz kapagıma koyu kahve kalem çekiyorum sonra kirpik diplerine incecik siyah çekiyorum. Gerçekten harika duruyor.. Yeşil ve mor da harika.. Mor deyip geçmeyin göz altına sürünce daha bir iri daha bi ıslak bakışlarınız oluyor :KK70:

cnmm bence elayada yeşilede hatta tüm gözlere yeşil ve mavi kalem çok yakısır ben full yeşil mavi sürüyorum:KK70:

Senin konunda dikkat ettim mavi kalem sürmüssün gözlerin mavi gibi görünmüs. Laciverti de denemelisin bence. :)

Çok açık kahve olmasıgı sürece koyu ve orta kahverengi gözlerde siyah kalem gözü daha da koyulastırır. Koyu kahveler için birşey diyemem ama benimki orta kahve. Eger altına sürmessem hiç birşey üste incecik siyah kalem sürüyorum çok duru bir hava katıyor. Eger renk kahve kahve dursun istenirse önce üst göz kapagıma koyu kahve kalem çekiyorum sonra kirpik diplerine incecik siyah çekiyorum. Gerçekten harika duruyor.. Yeşil ve mor da harika.. Mor deyip geçmeyin göz altına sürünce daha bir iri daha bi ıslak bakışlarınız oluyor :KK70:

Evet mor gercekten güzel duruyor, dün denedim kahverengi gözlülere tavsiye ederim..

X