Göz Makyajı Gözlerim yeşil ve küçük...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

guilty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
19
0
Selam kızlar bugün üye oldum siteye öncelikle merhabalar :) Sorum şu: Gözlerim yeşil fakat küçükler ve yeşil oldukları belli olmuyor. Far kullanmadan gözlerimi hem büyütecek hemde yeşilini belli edecek yani dikkat çekecek teknikler var mı bildiğiniz? eyeliner ve rimelle yapmak istiyorum.. ya da far dışında her malzemeyle. far çok yapmacık duruyor. şimdiden teşekkürler.

1) eyeliner sürme zaten küçük olan gözlerini dahada küçültür:KK66:
2) gözleri büyük göstermek için göz içine beyaz kalem sürülürr bende denemişimdr zaman zamann:KK66:
3) gözlerin yeşill yeşille kontrast renkler seçmelisinn ; nette gördüğüm kadarıyla lavanta,mor,lila ve pembe tonları gidiyomuş yeşilee he ben olsam turkuaz falanda sürerdm:) çünkü benm gözlermde ela ,koyu yeşill ben yeşil tonlarıyla turkuaz ve mavi tonlarını kahveleri kullanıyorumm :KK66:
uumarım işine yararr cnm kolay gelsnn..:)

1) eyeliner sürme zaten küçük olan gözlerini dahada küçültür:KK66:
2) gözleri büyük göstermek için göz içine beyaz kalem sürülürr bende denemişimdr zaman zamann:KK66:
3) gözlerin yeşill yeşille kontrast renkler seçmelisinn ; nette gördüğüm kadarıyla lavanta,mor,lila ve pembe tonları gidiyomuş yeşilee he ben olsam turkuaz falanda sürerdm:) çünkü benm gözlermde ela ,koyu yeşill ben yeşil tonlarıyla turkuaz ve mavi tonlarını kahveleri kullanıyorumm :KK66:
uumarım işine yararr cnm kolay gelsnn..:)

peki gerçekten büyütüyor mü beyaz kalem? sağol tatlım :)

gozlerının ustune beyaz far sür özellikle gözpınarından başla..altına içine beyaz dışına ınce sıyah kalem sür..işe yarar cnm bıraz..

peki gerçekten büyütüyor mü beyaz kalem? sağol tatlım :)

bak şöyle düşün ; siyah kalem çekince neden kçk görünür gözler çünkü siyah bi çerçeve oluşur ve ona yönelir bakıslar böylecede gözlerin dikkat çekmez.. ama beyaz kalem gözüne baskı olşturmaz sadece belirginleştrr beyaz bi çerçeve oluşturur vede esas gözünn rengi yani yeşil ortaya çıkarr :KK66: dikkat çeker . bu yüzden cnmm :)

kirpik diplerine siyah sürüp göz içine ise beyaz sürmelisin bu çok iri gösteriyor:)

X