Göz Makyajı Gözlerim iri, nasıl bir göz makyajI yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kita

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
355
5
a.s.Merhaba arkadaşlar gözlerim iri az çok göz makyajımı yapabiliyorum ama hiç far kullanmıyorum iri oldugu için gerçi gerekte duymuyorum.
Nasıl bir göz makyajı önerirsiniz sade olmasını istiyorum yardımlarınızı bekliyorum araştırdım bi çok sitede ama hep aynı konular sizin deneyimlerinizden beğendiğiniz şeyleri yazarsanız çoooook sevinirim...

Hiç mi yorumu olan yok ya :KK43:((((

1248967399-56.jpg

Makyaj-Teknikleri-Resimli.jpg

ao01r57jayzage6rh.jpg

Madem sade bir görünüm istiyorsun sana pastel tonlari önerebilirim.
Örnegin ten renginin bir kac ton koyusu farlar kullanirsan hem sade hemde parlak gözükür.
Benim kullandigim tonlar bunlarin sadeleri..

AVON-DORTLU-GOZ-FARI-Kahve-tonlari-SOK-FIYAT__19748873_1.jpg

a.s.Merhaba arkadaşlar gözlerim iri az çok göz makyajımı yapabiliyorum ama hiç far kullanmıyorum iri oldugu için gerçi gerekte duymuyorum.
Nasıl bir göz makyajı önerirsiniz sade olmasını istiyorum yardımlarınızı bekliyorum araştırdım bi çok sitede ama hep aynı konular sizin deneyimlerinizden beğendiğiniz şeyleri yazarsanız çoooook sevinirim...

benimde gözlerim iri. aynen bnde far kullanamıyorum. sadece kalem ve rimel.

canım rimeli bol kullan ,göz kalemini gözünün içinden sür ve çok ince bir sekılde eyelıner kullan derim ve siyah tonlarını tercıh et .göz farı bence yakısmaz ama parlak beyaz bır far göz kapagına kullanabılırsın...opuyorumnanaktan

Benim de gözlerim iri ayrıca renkli. Makyaj yapınca geri plana gittiklerini düşünüyorum ve gözüme rimel dışında bir şey sürmüyorum. Bence sen de eyeliner ve rimel dışında birşey sürme. Göz kaleminde de siyah yerine griyi tercih et daha güzel olur yerimseniben

Benim de gözlerim iri, ben göz makyajına çok önem veriyorum ve gözlerimi uygun makyaj teknikleri ile daha vurguluyorum.
Öncelikle doğal tonlarda (mesela açık kahverengi) bir göz farı sürüp, sonra dışa doğru koyu far sürüyorum. Göz kalemini de kesinlikle göz içine sürüyorum...Daha sonra kirpik diplerime de ince bir fırça ile far sürüyorum....Bu göz makyajı bana çok yakışıyor.
Bence gözlerim iri diye far sürmemezlik etmeyin, çünkü güzel bir gölgendirme ile gözleriniz çok daha güzel gözükecektir....
Tabii ki göz şekline de önemli, her iri göz aynı şekilde makyajı taşımıyor ama bana yakışan makyaj bu, paylaşmak istedim! opuyorumnanaktan

benim gözlerde iri asla açık renk far kullanmıyorum dahada iri duruyorsempatiksalakcinni kahve ve siyah far kullanıyorum yoğun olmucak şekilde ayrıca az bi makyaj bıle yapsam çok gibi duruyor iri gözde.ben siyah göz kalemını gözün içine yarım şekilde sürüyorum likit dahada iri gösteriyor ama türkan şorayın gözleri gib duruyor hoşuma gidiyo iri gözlü kişlerin kullancağı malsemeler likit maskara siyah gri kahve tonlarda far siyah göz kalemi kafiizemuszemus eşek gözlülere selam olsunnzemuszemus

oley bendende selam olsun bende bi türkan şoray göslüyüm,yüzümün dörtte üçü göz,bende rimeli bol sürerim üst kirpiklerime,sonra farım fümeye bakan bi gridir,kaşa doğru gittikçe farımın rengi birkaç ton açılır,kalemi gözümün içinede sürerim kirpik dibine sürünce daha etkileyici oluyor,tabi diplinersiz asla olamam,bazende farı hiç sürmem.

merhaba arkadaşlar;
9 ekimde nişanım var nişan kıyafetim pudra pembesi gözlerim iri ama kirpikelerim kaşlarım çok renkli değil ve kirpiklerim çok kısa nasıl bir makyaj önerirsiniz?

X