Göz Makyajı gözleri büyük gösteren makyaj

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhaba kızlar gözleri daha büyük gösterecek bir makyaj varmı
merhaba, göz kapaklarınıza hafif ışıltılı açık renk bir far uygulayın (altın, bej, uçuk pembe vb.) ve ince bir eyeliner sürün (eyeliner olmadan da olur). daha sonra alt kirpik diplerinize kahverengi bi far veya göz kalemi uygulayın ve iyice dağıtın doğal görünmesi için. göz içinize beyaz veya nude bir kalem sürün. kirpiklerinize önce bir kat mavi maskara üstüne siyah maskara uygulayın. (mavi maskara göz akınızı daha beyaz göstereceğinden gözleriniz iri görünecektir)

Ben cecile in ten rengi kalemini kullanmıştım göz içi için çok güzel olmuştu, flormarınki de var o da güzel ama cecile inki daha kalıcı canım

Arkadaslar mrb
Benim gozlerim cok kucuk. Birde sag gozumun goz kapagi dusuk oldugu icin gozum diger sol gozume gore biraz daha kucuk ve orantisiz gozukuyor. İkisini hem guzelce dengelemek ve de gozlerimi buyuk gostercek makyaj icin bilgisi olan var mi??

Pastelin de beyaz kalemini önerebilirim..ama beyaz derken sut beyaz değil..ten rengine yakın krem tarzı bir ton... Bence superr...rossmanda %40 indirime girdiği çok oluyorr:KK24:

üst kirpik dibine kontürleme yapmayı deneyebilirsiniz bu sayede rimeliniz daha belirgin olucak ve göz içine ten rengi yada beyaz kalem kullanablirsiniz bide göz pınarlarını aydınlatıyla aydınlatın bu sayede gözleriniz oldugundan daha buyuk gözükücektir

Gözlerinizin içine beyaz sedefli bir kalem çekip kirpik diplerinizide siyah kalemle belirginleştirirseniz anında iri gözlere sahip olursunuz

koyu renk fardan uzak dur,ışıltılı ve açıkrenkleri seç,sedef gibi açık pembe gibi...kaş altını aydınlat,açık renkli bir far veya aydınlatıcı ile..ve göz altı morluklarını kapat.gözlerinin iç kısımlarına çok çok az parlak bir beyaz bir kalemle dokun..

benim gözlerimde küçük ve koyu renkleri buğulu gözleri çok severim gözlerim daha da küçülür böylelikle

X